Samsung Galaxy A5 (2017) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod 100petr 29. 11. 2018 18:57

Neví někdo jak v Nastavení v kategorii O telefonu upravím Moje telefonní číslo NEZNÁMÉ?
100petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 29. 11. 2018 22:36

V tom telefonu to číslo pravděpodobně nijak neupravíte, protože to číslo je uloženo na SIM kartě a chytré telefony si dnes s editací čísel na SIM kartě moc hlavu nelámou. Ale možná na to nějaká aplikace je, nevím. A jelikož máme přenositelnost telefonní čísel popř. možnost volby čísla při aktivaci SIM (např. Kaktus), tak i operátoři nechávají tuto položku na SIM kartě prázdnou.
Pokud byste ale vaše telefonní číslo tam chtěl mít vyplněné, tak to budete muset udělat buď nějakým programem přes čtečku SIM (kdysi jsem používal Cardinal). Nebo to uděláte pomocí starého hloupého telefonu. Pokud máte po ruce zrovna nějaký starší Sony Ericsson, jako zrovna já, tak to najdete tady:
Kontakty -> Možnosti -> Speciální čísla -> Moje čísla -> Moje mobilní číslo, vyplníte uložíte a hotovo.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod jardan60 19. 1. 2019 03:30

Ahoj, nevíte někdo poradit s problémy u notifikací? Ty se mi totiž nezobrazují, respektive neinformují mne v daný čas události, ale vždy až později, a netuším co vlastně odstartuje danou notifikaci.
Příklad. Přichází mi sms, třeba z banky pro potvrzení platby. Já smsku očekávám a otevřu si zprávy, ta mi přijde, ale žádné upozornění. Až třeba po třech minutách - cink! Stejně tak emaily. Mám nastavené upozornění na příchozí maily, ale když náhodou spustím klienta, náhle se mi objeví třeba několik příchozích emailů. A nezáleží na tom, jakého klienta používám, může to být od Samsungu, Googlu či jiný, výsledek je vždy stejný. Z toho najednou mi zprávy ohlásí. Co je podezřelé, jako by se notifikace "probudily" při změně připojení, třeba když odejdu z domova ze své wifi, mobil se přehodí na data a velmi často mi v po chvilce zazní notifikace emailu. A naopak také.
Nesetkali jste se někdo s tímto chováním? Máte někdo nějaký nápad?
jardan60
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor