Samsung Galaxy A5 (2017) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pjotr 16. 1. 2018 12:09

jenže mě gps do exif nezapisuje ani zadní foťák.
Funguje to někomu ?
pjotr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 20. 1. 2018 08:58

Reku píše:Okay.cz za 7099 černá varianta (-2000 cashback) = cca 5100 korun.
To je super cena za IP68, USB-C, FullHD, 3GB/32GB ....

Je nekde podobna akce? Ja uz to bohuzel nevidim:(
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Reku 20. 1. 2018 19:55

není, to bylo během několik hodin pryč.... takové akce jsou krátké a výjimečné...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 1. 2018 20:02

V Planeo elektro maji samsungy a teď je tam opět akce -20% do 23.1.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Hardy 20. 1. 2018 20:24

Ale je to pouze při nákupu na splátky, takže nebrat...
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 1. 2018 00:27

Častka se da vyplatit během par dnu, takže urok je 0kč.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 8. 2. 2018 09:20

U datart je akce -1500Kč, pokud platíte Moneta Bank platební kartou což mám, tudíž s cashback by ten mobil byl za 5.500Kč. Což je podle mě dobrá cen.
Jen nemám zkušenost s tím cashbackem. Je to opravdu tutovka, že ty peníze dostanu? Nebo se mi může stát, že mi napíšou Sorry jako, už nic nedostaneš ???
Díky za info.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 9. 2. 2018 14:46

Tak dle dnešní informace z infolinky Samsung Bonus, je cashback pro A5 vyčerpán zhruba z poloviny, tzn. kdo chce využít akci Moneta+Datart, tak by téměř jistě měl vyjít i cashback.
Dnes jsem objednal a zaplatil 7490 v eshopu Datart a pak doufám, že ještě příjdou 2000 od Samsungu....
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod bbranik 4. 3. 2018 17:37

Dobrý deň,

Na samsungu A5 2017 mám dva problémy. Jeden je že sa nechce v rámci google kalendára synchronizovať kalendár slovenské mená. Teda zosynchronizuje sa náhodne ale nie celý. polovica mien áno druhá nie. A druhý problém je notifikácia udalostí zvukom. Napriek povoleniu tej konkrétnej aplikácie aby hlásila notifikácie to telefón vytrvalo ignoruje a notifikuje to len ikonkou na hornom riadku. Neviete poradiť kde môže byť problém?

BJ
bbranik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RoBBiNN 6. 3. 2018 20:03

Prosím , můžete poradit z kama stáhnout firmware pro SM-A520F verzi ETL , bez omezení rychlosti na stahování? ( případně normálním omezením , ne na 15kb/s ) Díky
a ještě jak dlouho vám vydrží baterie ? BAterie nabita na 100% před 4,5 hodinami a nyní mám 70% baterie ( odhadovaná životnost baterie 15,5 hodiny ) , Wifi + data zapnuty nonstop , cca 15 minut messenger jinak nic . Přijde mi že nějak rychle ubývá (dříve iP SE a tam držela lépe mi přijde ) . Telefon byl zatím nabit/ vybit pouze 4x , je možné že se baterie časem zlepší ? Díky
RoBBiNN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HERODES II. 21. 3. 2018 16:56

Dobry den,
najde se tu nejaky guru co by mi dokazal poradit jak na VoLTE?
Koupil jsem ve volt220.cz zlaty Samsung A5 2017 netuse, ze se jedna o distribuci pro Madarsko - bravophone.com
Byl jsem s telefonem spokojen do doby, nez jsem zjistil, ze moznost zapnuti VoLTE neni ve firmware pritomna. Vyzkousel jsem flashnout vsechny nejnovejsi cz firmwary i brandovane ETL, TMZ, VDC..., ale volba v nastaveni se neobjevila a ikonka VoLTE take ne. Jedine co se zmenilo u TMZ distribuce mi psalo LTE+ misto 4G+ coz byl slaby vysledek. :-)
Dokaze nekdo poradit? Dekuji
HERODES II.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod muchacho 21. 3. 2018 19:44

Jak už jsem psal výše, mám telefon ve verzi DUOS původně určený pro Thajsko, ale po nějakých drobných peripetiích mě ho v e-shopu, kde jsem ho bral naflashovali na ETL a VoLTE šlape jak hodiny. Ověření jaký máš CSC kód celkem spolehlivě provede aplikace Phone INFO SAMSUNG. Pak je ale důležité, aby VoLTE, jako služba bylo aktivované u operátora! Když VoLTE u operátora aktivuji, nebo deaktivuji, tak při přihlašování do sítě po restartu telefon službu detekuje a objeví se, nebo zmizí v nabídce v menu. Já mám teda VDF a aktivovat to jde v samoobsluze a myslím i u ostatních operátorů obdobně... Jen ještě zajímavý poznatek. Když jsem aktivoval VoLTE, tak mě přestalo fungovat standardní nastavení přesměrování hovorů (chtěl jsem u DUOSu "křížené" přesměrování mezi oběma SIM navzájem) a s VoLTE to nešlo. Po dočasné deaktivaci pak přesměrování fungovalo. Dokonce jsem na prodejně zbytečně měnil SIM a teprve technické oddělení VDF rozlousklo tuhle záhadu.
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 21. 3. 2018 20:31

HERODES II. píše:Dobry den,
najde se tu nejaky guru co by mi dokazal poradit jak na VoLTE?
Koupil jsem ve volt220.cz zlaty Samsung A5 2017 netuse, ze se jedna o distribuci pro Madarsko - bravophone.com
Byl jsem s telefonem spokojen do doby, nez jsem zjistil, ze moznost zapnuti VoLTE neni ve firmware pritomna. Vyzkousel jsem flashnout vsechny nejnovejsi cz firmwary i brandovane ETL, TMZ, VDC..., ale volba v nastaveni se neobjevila a ikonka VoLTE take ne. Jedine co se zmenilo u TMZ distribuce mi psalo LTE+ misto 4G+ coz byl slaby vysledek. :-)
Dokaze nekdo poradit? Dekuji

Tak je potreba flasnout verzi fw,nejlepe operatora jakou mas sim. Pokud mas TM tak dej TMZ.Pokud das ETL tak moznost zapnout a vypnout VoLTE v menu neni,to maji jen fw od operatoru.Mel jsem to same na S7.U ETL volba vyp/zap VoLTE neni,ale funguje a je zaple automaticky pokud jsi si je nechal zapnout u operatora.O2 jako jediny ma VoLTE aktivni automaticky bez nutnosti o neco zadat.U TM a VF se musi provest aktivace treba pres operatora.
Takze flasnout fw s customizaci operatora a zazadat o aktivaci. U TM jeste funguje na operatorskem fw VoWIFI.
Jeste pokud mas fw od operatora a jinou sim nez fw,tak se ti ta volba vyp/zap take neukaze,tak jako na ETL. Vzdy musi souhlasit tyhle dve veci.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků