Samsung Galaxy A3 (2017) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod djdekl 24. 4. 2018 12:11

Driv nez S7 jo ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Drummer 24. 4. 2018 12:40

Jak S7 nevím, ale dnes ráno jsem aktualizoval A3.
Přílohy
Screenshot_20180424-133957_Software update.jpg
Drummer
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 4. 2018 10:40

Drummer: mas Ruskou verzi telefonu ??
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Drummer 25. 4. 2018 11:38

Je to dual SIM pro SAE a dal jsem si tam ROM pro Rusko.
Drummer
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 4. 2018 17:38

Květnová akce, cashback na Samsung A3 2017

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juraj55 2. 5. 2018 17:31

zdravim, chcem sa opytat, nemate niekto podobny problem alebo skusenost, ze co to moze robit, ked volam s niekym, tak mi praska v sluchatku, resp. vynechava slova, alebo take casti slov... proste niekto povie vetu a 2 slova z nej pocut iba puknutie, cize neviem co za slova povedal... problem je, ze ja som mal pred tymto mobilom galaxy ace 2 a zacalo mi to na nom robit, tak som klupil preto novy mobil, a robi to stale :shock: tuto a3ku som kupoval ani nie pred mesiacom, a badam to na nej od nova... myslle som ze na vine je dany clovek, s ktorym volam, ale sak nemozu byt na chybe vsetci :hm chyba je na mojej strane teda, ale kde?? mopze byt este chyba operator? druhemu cloveku na opacnej strane samozrejme nic v mobile nepraska ako mne, na druhe jstrane ma dana osoba pocuje dobre... tak kde je problem? neviete? :roll:
juraj55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2018 18:39

nejdříve vyzkoušej simku jiného operátora, pokud závada bude trvat, dej to na reklamaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juraj55 2. 5. 2018 19:32

este by som chcel dodat, ze simku mam tiez novu, t usom menil ked som kupoval tu a3ku,lebo ta stara bola velka este s tych klasickych... ale tiez podozrievam operatora, i ked, kopec ludi ma rovnakeho, a nikomu to nerobi... v pripade, ak by to ina simka nerobila, ake mam moznosti? cislo chcem nechat zachovane :hm
juraj55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 2. 5. 2018 20:18

Co mas za operatora a dela to stejne ve 2g/3g/4g ??
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2018 22:33

zkus jinou simku, jiného operátora, udělej hard reset, obnovení továrního nastavení, až potom reklamace (ale je zajímavé, že předchozí Samsung měl stejný problém)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juraj55 3. 5. 2018 04:57

mam tesco mobile, tu simku som bol menit lebo mi napisali ze ta stara uz nepodporuje 4g. ale proste robilo to aj pred tym na tom starom mobile so starou simkou, a aj na tomto novom s novou :hm
no skusim schvalne, kupit si nanovo simku u ineho operatora, a fungovat s nou, ze co to spravi...
juraj55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasprik 3. 5. 2018 10:06

Ahoj, koupil jsem tento telefon a chci se zeptat co používáte za ochranu na displeji. V obchodě mi nalepili nějakou gumovou folii, která se má sama opravovat, ale z boku je na ní vidět, jak je hrbolatá a ani klouzavost prstu není ono. Dále mi v obchodě řekli, že odolné sklo nemusí držet pevně a může se odlepovat. Na netu jsem našel na tento telefon 5D ochranné sklo, ale nemám zkušenost a pak nějaké ochranné nano liquid kapaliny.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod jendaabenda 11. 5. 2018 10:07

Ahoj, prosím o nějaký tip nebo nápovědu ohledně problému s hlasitým reproduktorem v telefonu.
Dneska se mi samovolně restartoval telefon a od té doby je externí reproduktor extrémně hlasitý a lehce chrčivý. Nic jsem nenastavoval. A je to poměrně nepříjemné, i když jsem téměř vš stáhnul na minimum
Děkuji předem za rady.
jendaabenda
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 11. 5. 2018 11:04

Asi hard reset a pokud nepomuze, tak reklamace.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 11:07

ale nejdřív bych zkusil znovu telefon párkrát zrestartovat, jestli se to nevrátí na původní úroveň
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků