Samsung Galaxy A3 (2017) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alraz 24. 7. 2018 14:33

Zdravím,

před časem jsem se stal majitelem firemního A3 (po Lumii, viz viewtopic.php?f=2&t=1289670).

S následujícím problémem mi bohužel nedokázali poradit ani "odppovědné osoby".

Jelikož A3 má něco jako glance screen, chtěl jsem to využít pro zobrazení zmeškaných událostí (sms, telefon, mail, kalendář). SMS a telefon fungují, mail a kalendář ne.
Pro firemní mail+kalendář používáme Outlook pro android. Vypadá to, že maily + události z kalendáře se stáhnou až poté, co aplikaci v telefonu otevřu. Předpokládám, že někde půjde nastavit, aby se vše stahovalo a synchronizovalo na pozadí, ale bohužel nemůžu najít, kde.

EDIT: pozn. nastavené upozorňování v Oznámení mám stejné pro volání, sms, i outlook...

Předem díky za rady.
alraz
Junior


Odeslat příspěvekod alraz 24. 7. 2018 16:12

Díky, bohužel nepomohlo, resp. bylo vše nastaveno dle návodu.

Nepomohl ani reset účtu, ani zrušení/obnovení účtu.

Na Lumii bylo něco jako nastavení synchronizace, "Při doručení", "každých 15 minut", "každou hodinu", atd.

Obávám se, že je to tu taky někde nastavené, ale nevím, kde...
alraz
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 24. 7. 2018 17:56

Alraz: je to v nastavení / účty /...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alraz 24. 7. 2018 18:24

Díky.
Je to tam zdá se správně, nastaveno "automaticky synchronizovat data", a v detailu účtu -> Synchronizovat účet je zapnutá synchronizace kontaktů, mailu, kalendáře, i úkolů.

Tak nevím...
alraz
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 25. 7. 2018 09:01

Ještě by bylo vhodné v nastavení baterie povolit Outlooku běh na pozadí. V opačném případě může OS Outlook ukončit, aby tak zvýšil výdrž na baterii.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod alraz 25. 7. 2018 10:52

Tak dnes ráno tovární reset bez zálohy a opětovné nastavení, a zdá se, že všechno šlape OK.

Tím nevylučuju, že mohl být problém v nastavení baterie. Teď tam outlook v režimu spánku není.

Díky všem.
alraz
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 9. 8. 2018 17:53

zdravím,-prosím vás,jak v došlých emailech označím nevyžádanou poštu (spam) ? Tam jak jsou ty 3 tečky nahoře pro možnosti se stalo tak puze cca 2x/rok,že ta volba spam se tam objevila.
Chodí mi stále samé kraviny a nemohu tomu označením za spam zamezit.Díky za rady.
supfor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod supfor 11. 9. 2018 11:42

STORNO předešlého příspěvku (dotaz na spam).
supfor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenula33 19. 9. 2018 15:48

Může mi někdo poradit,kamarádka dostala Samsung A3 a malá dcera jí projela všechny data sledováním YouTube, u mého Honoru si můžu detailně nastavit které aplikace budou fungovat na mob.datech a které pouze na WiFi u samsungu jsem nic takového nenašel, v nastavení jde jenom zakázat data na pozadí a omezit přehrávání HD videí přes mob. data. I přes zakázání dat na pozadí a omezení přehrávání HD videí YouTube funguje dál. Existuje nějaké nastavení, nebo aplikace na samsung kde bych natvrdo zakázal přístup některých aplikací k mob. datum a povolil je pouze na WiFi? dekuji
jenula33
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 19. 9. 2018 16:56

Appka: Samsung max data savings privacy protection
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 19. 11. 2018 18:30

ETL - aktualizace cca 350MB - zabezpeceni srpen 2018 :roll:
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Drummer 23. 12. 2018 23:50

Aktualizace zabezpečení 12/2018 VoLTE, VoWIFI a ViLTE.
Drummer
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 25. 12. 2018 08:29

Ktera distribuce ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 25. 12. 2018 12:43

ViLTE? To plánovat T-mobile už asi přes 2 lety ,po té se po této službě slehla zem. Tak jaká distribuce?
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků