Samsung Galaxy A3 (2017) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opiutra 2. 4. 2017 08:50

Ma zde jeste nejaky uzivatel zkusenosti s timhle telefonem? Na netu nic moc recenze od uzivatelu. Pokud nekdo mobil vlastni a napise sem o nem nejakou minirecenzi,nebo zkusenosti s telefonem,tak budu moc rad. dekuji.
opiutra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 4. 2017 17:44

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewi 14. 4. 2017 00:12

Je potreba obal nebo jak telefon zvlada skrabance a bezne oderky?
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 3. 6. 2017 17:57

Umi VoLTE pripadne VoWiFi ??
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod evvv 5. 6. 2017 14:39

Ahoj, prosím, prosím, o pomoc. Kde se na Samsungu A3 (2017) nastavuje třídění kontaktů podle jména? Třídí to podle příjmení a jsem z toho hledání už na nervy, byla jsem zvyklá podle křestního jména, mám tam profese apod, příjmení si nepamatuji.
Děkuju moc za radu
evvv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavekm 5. 6. 2017 15:39

Kontakty - vpravo nahore tri tecky - Nastaveni - Seradit podle (vybrat Jmena) - Format jmena (vybrat krestni, Prijmeni)
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod klouzan 21. 6. 2017 10:17

Jde na tento telefon spolehlive dat tvrzene sklo,ktere je zahnute,tak jako telefon,tedy jeho kraje.Tak aby to sklo dobre drzelo? V jednom krame rikali,ze to nedrzi,ze je to naprd.Jinde,ze to jde.Tak nevim Dik.

Jinak beru i tip na zadni kryt:-)
nasel jsem zatim asi napohled nejlip tenhle https://www.alza.cz/spigen-liquid-air-b ... 711084.htm
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod pallonee15 23. 6. 2017 13:19

Ahoj, prosím o info: jak funguje Always on display? Svítí to normálně i v noci, nebo čím to je, že to nespotřebovává tolik baterky? A dá se nastavit, co se mi tam bude ukazovat za zprávy (messenger atd.), nebo jen nepřijaté hovory, SMS..? Je to šikovnější v porovnání s diodou? Děkuju :)
pallonee15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beekee 8. 7. 2017 19:34

klouzan píše:...
Jinak beru i tip na zadni kryt:-)

https://www.smartum.cz/pouzdra-na-mobil ... ntId=14457
Beekee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mish.kkaa 29. 8. 2017 18:39

Zdravím:) koupila sem si samsung galaxy a3 2017 a zajímalo by mě k čemu slouží po bocích dva tzv.proužky myslela jsem ze kdyz mi bude nekdo volat atd ze prouzky budou svitit, ale nic to nedělá. :D :D
Mish.kkaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dawes1985 31. 8. 2017 18:05

prouzky sou vyvody anteny

ja bych se chtel zeptat jaky musi mit format muzika abych si ji mohl dat jako vyzvaneni??
Dawes1985
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavekm 31. 8. 2017 21:08

Ja si pridal sve vyzvaneni jako mp3. Pro vyzvaneni je potreba mp3 nakopirovat do adresare Ringtones a pro sms do adresare Notifications.
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 20:46

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 15. 9. 2017 05:40

Nema nekdo prebytecny kupon ci kod na slevu v eshopu ? Chci koupit A3... nebo bude lepsi pockat do Vanoc kvuli cene ??
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 16. 9. 2017 15:52

ETL verze dnes dostala Nougat 7.0
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků