Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pelosek8 14. 8. 2018 15:27

S10 to bude ranec chvíli na S8+ vydržím, ale čtečka v display to bude velké lákadlo :)
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Novi michal 14. 8. 2018 19:26

Taky jsem to právě měnil jak ponožky, všichni mi říkali že nejsem normální ,ale aspoň jsem vyzkoušel více značek vždy to byly vlajkové lode ruznych znacek jak uz jsem psal, alespon mohu porovnavat.Ted co mám S8 tak jsem zatím v klidu a jsem spokojený, ale jsem zvědavý jak mi to dlouho vydrží ,asi je to nějaká nemoc mobilních technologií co mě uchvátila.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 14. 8. 2018 20:09

S tim střídáním mobilů to mám úplně stejně, nyní jsem se též zasekl na s8+. Myslím, ze to souvisí s věkem, v době mého dětství/mladí vzkvétaly mobilní technologie, starší generace treba zase lpí na kvalitním audiu či střídá auta (já třeba doufám, ze to moje vydrží navěky, tato technologie je mi putna). Ale jsou i horší a finančně náročnější úchylky :-)
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 8. 2018 09:55

[OT]
Třeba střídání přítelkyň. :-D
[/OT]
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PaullC 24. 8. 2018 10:24

Zdravím, hledám už druhý den, ale nemůžu najít pomoc. Snažím se přihlásit do osmičky. Po zadání gmail účtu to chce ověření a přihlášení majitele zařízení, ale když tam zkoušíme zadat cokoliv (první zaregistrovanej účet, další účet...) ne a ne se přes toto dostat. Telefon mám od kamaráda, samozřejmě se všemi papíry atd. (nekradený), dali jsme to do továrka a teď se nemůžu přihlásit. Někd jsem se dočetl o nějaké 72hodinové ochraně.. Nevíte někdo? Děkuji :hm
PaullC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 8. 2018 10:52

Telefon byl smazán, ale nebyla z něj odstraněno zabezpečení. Poslední zkušenost se Samsung A3 2016 bylo zaslání do servisu, kde to odblokovali a přehráli firmware.
Na Google se píší různé čekací doby, ale zkoušel jsem i 1 týden, ale nikdy to nefungovalo. Samsung řekl (už nevím, jestli to bylo na podpoře nebo telefonicky), ať to pošlu do servisu, že to jinak nepůjde odstranit. Schválně, že postup pro telefony Google u Samsungu nefunguje.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod xenon04 24. 8. 2018 11:48

a nemůže se znovu přihlásit ten kamarád??
pak v nastavení odebrat svůj účet a udělat tovární nastavení
1.5 VTEC TURBO
SM-G950F
xenon04
Junior

Odeslat příspěvekod PaullC 24. 8. 2018 12:17

To právě nejde. Snažíme se přihlásit všemi třemi registracemi, které byly na telefonu za jeho život používaný a ani jedno nefunguje. V samsungu mi řekli na počkání cca 5 minut a 400,-
PaullC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 8. 2018 12:35

Podle toho co já zjišťoval, tak jedině servis. Je to další vrstva zabezpečení. Specialita Samsung.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2018 12:53

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zeeberdee 24. 8. 2018 13:47

Ahoj, mám v plánu si udělat radost a pořídit S8, ale úplně mě děsí výsledky crash testů ohledně odolnosti displeje a zadní strany telefonu. Mám S7 a ta mi přijde docela odolná (používám ochranné sklo). Chtěl by se tedy Vás zkušených zeptat, jestli se dá tahle slabá stránka S8 účinně zmírnit např. ochrannou fólií ClearPlex, která by měla zakrýt i zaoblené strany displeje? Díky.
Zeeberdee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 8. 2018 14:34

Nick Cave píše:Nepomůže počkat těch 72 hodin?

https://svetandroida.cz/zmena-hesla-tovarni-restart/

Nefungovalo. Čekal jsem i týden, nic. Udělal jsem dotaz na Samsung a tento postup pro Samsung prý neplatí. Dát do servisu, jestli u toho třeba kontrolují databázi ukradených mobilů, netuším.
Jo a bylo to zadarmo, ale on byl telefon ještě v záruce, tak to možná bylo tím.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod handyouch 24. 8. 2018 15:50

Zeeberdee píše:Ahoj, mám v plánu si udělat radost a pořídit S8, ale úplně mě děsí výsledky crash testů ohledně odolnosti displeje a zadní strany telefonu. Mám S7 a ta mi přijde docela odolná (používám ochranné sklo). Chtěl by se tedy Vás zkušených zeptat, jestli se dá tahle slabá stránka S8 účinně zmírnit např. ochrannou fólií ClearPlex, která by měla zakrýt i zaoblené strany displeje? Díky.

Mám S8 přes rok, stále v perfektním stavu. Žádná folie a ni kryt. Koupím si telefon za 20 000,- a hned na něj dám šprcku z ali za dolar ?
Stačí nebýt hovado.
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Huawei P20 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.
Služební telefon mám iPhone X s iOS

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 8. 2018 15:56

Pokud se o telefon bojíš, kup si pouzdro. Můžeš se k němu chovat sebelíp, ale stačí blbá náhoda. Kámošovi jsem tak rozbil sklo na Samsungu Note 3. Hráli jsme šprtec a vletělo mu to směr kapsa. Ale taky nejsem příznivce těch šprcek, pouzder. Telefon si kupuju i proto, že se mi líbí vzhledově. Ale to je na každém, do čeho si telefon narve.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pelosek9 24. 8. 2018 17:23

seterwohipikule: souhlas max nejaky silikon a davat bacha no :/ i když dávat bacha, jak píše kolega stačí blbá náhoda a rozbiješ i S7
pelosek9
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor