Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 2. 3. 2017 12:20

Tak to je uz o osobnich preferencich a o tom jestli te to nejak omezuje. Iphone ale momentalne nema ani AOD, ani tak dobry fotak, ani displej, ani vodeodolnost ani nic. Od jiste doby je HW a ficurama par let za opicemi...pro mne to SW podpora nezachrani a iphone bych nechtel ani za nic. Radeji bych zustal 2 roky s S7e na MM6.0. Nejak extra mne neoslovuje ani S8, zalezi jaky bude fotak a jak vyuziji ten displej. Spis se tresu na Note 8 az bude a spadne na rozumnou cenu, takze tak vanoce 2018 :lol:
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 3. 2017 13:18

Tvl to lpěni na co nejrychlejšim upgradu, važně nechapu. Jinak je to v čudu, když už i samsung přechazi na to lacine a neergonomicke řešeni v podobě sw tlačitek, ktere jsou současti displeje. Co se jevy fajn, tak to je zakulacenějši tvar, takže foun by měl lepe padnout do ruky, když už je dnes moda dělat z founu mydla.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakadu77 2. 3. 2017 13:42

Ale měl, Nexus :-)
kakadu77
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 3. 2017 15:29

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFogas 7. 3. 2017 21:20

Nazdar. Jako spokojený vlastník S6 (a dříve S4 ) mě tento model teda neohromi. Bez HW tlačítka už to nebude "Samsung". :-( Byůa to jedna z věcí, proč jsem si vybral zrovna tento typ telefonu a je to neskutečná návykovka. A dále by mě zajmalo, zda bude i non EDGE varianta. Neslyšeli jste náhodou něco o ní? Jelikož S6 zatím šlape jako hodinyk a S8 mě ničím neohromila (spíše naopak), tak mi asi nezbude nic jiného než počkat na S9 a doufat, že tato módní vlna EDGE varianty bez HW tlačítka pomine. V nejhorším případě to bude jistit nejvyšší model "Áčka".
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 8. 3. 2017 12:00

JanFogas: taky mě to zklamalo :/ a čekám dál na další model, S8 teďka kupovat fakt nebudu :/
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 3. 2017 18:13

Samsung spouští registraci pro zájemce o S8
http://m.mobilmania.cz/samsung-spousti- ... /a-1337757
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 8. 3. 2017 21:38

Pro mne je velké mínus čtečka otisků na zádech - telefon bude v držáku v autě nebo na kole, nepoužitelný. Měl jsem to na LG, takže už vím, že to je velký vopruz.
ad aktualizace: jak je vidět u 7.0, někdy je lepší hned neaktualizovat. Android vždy vypouštěl nedodělky a plátoval to za pochodu. Nevěřím, že to hoši testují - jinak by to přece nikdo soudný na denní světlo nevypustil.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 9. 3. 2017 07:49

Karl Kopfrkingl: bylo to tak a bude dicky s aktualizacema nvm cemu se jeste divis :) at je to kdo je to z výrobcu :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 14. 3. 2017 06:36

Nedostal se někdo k informaci, jestli to tlačítko na Bixby, co má na S8 být, půjde bez rootu přenastavit na jinou aplikaci? Dost jsem se na tento telefon těšil, ale zatím mě spíš odrazuje... kulaté rohy displeje, čtečka na zádech a pokud by tam mělo být nepoužitelné tlačítko tak vzhledem k avizované ceně (někde uváděli včera, že bude snad kolem 24k podle zahraničních předběžných nacenění), bych se začal dívat jinde. Jen nevím už kde:(
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod jrpzr 14. 3. 2017 07:18

Mě by spíš zajímala velikost. Napřed uváděli 140, 152 a teď 148, 158 nebo tak nějak. To už je velký. Při 148 bych vzal raději G6, protože nemá zahlý sklo. Kvůli němu jsem měnil Edge za normální S7.
Galaxy S7
jrpzr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 18. 3. 2017 14:57

Ta ctecka bude nepouzitelna i bez pouzivani v drzaku. Jeste by to bylo zkousnutelne v poloze a la Huawei nebo Lg, t.j. pod fotakem kam padne ukazovak...kdyz ale chytnu svoji S7e tak vedle fotaku bez prehmatu ani nedosahnu a to nemam zrovna kratke prsty. :D to bude stiznosti proc to nedali pod ten fotak aspon...hruza :D snad dalsi note tak nezdrbou...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2017 13:20

Jsou známy předběžné ceny S8 a S8+
https://m.mobilenet.cz/clanky/samsung-g ... meti-31712
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 21. 3. 2017 16:36

Jak si myslíte, že na tom bude baterka u menšího modelu? Zdá se mi kapacitně podhodnocená...
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2017 12:28

Samsung nabídne možnost vrátit S8/S8+ do 3měs. od zakoupení
https://smartmania.cz/nakup-bez-rizika-galaxy-s8-tri-mesice-moznosti-vraceni-bez-udani-duvodu/amp/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků