Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malmek 25. 1. 2019 00:14

Inteligentní skenování zmizelo z Bety 2, verze ZSAC
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod malmek 25. 1. 2019 08:14

BETA 2 Inteligentní skenování
Přílohy
20190125_070904.jpg
20190125_070839.jpg
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod kady1 27. 1. 2019 15:36

Ahoj prosím o radu. Stává se mi občas né každy hovor,že mě druhá strana neslyší já ji ano.Musím hovor položit a opakovat někdy to pomuže a někdy ne a musím opět hovor položit a opakovat.Provedl jsem tovární nastavení a nepomohlo to.Neřešil to někdy někdo na S8?Napadlo mě zda to není chyba sim karty ktérou určitě taky vyměním. Reklamaci zatím beru jako poslední možnost.Děkuji za rady
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 1. 2019 17:15

Muze zlobit mikrofon na spodni casti desky.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merediction 31. 1. 2019 17:27

Dělal jsem v ofiko servisu samsung a 9/10 těchto závad byl jenom ucpanej mikrofon tunou špíny :-D
Merediction
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 2. 2019 09:07

Caute lidi, jaky pouzivate drzak do auta na S8+? Jde mi o to, ze jsem si koupil takovy maly na mrizku vetraku, ale je to na *****. Mam tiguana a ty mrizky jsou strasne male a nici mi tu zadni plastovou lištu, misto nasunuti na plastove lišty mi je vytlacuje dozadu. Tak asi budu potrebovat nejaky na celni sklo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ardnij 7. 2. 2019 07:43

S rtzaky do větrací mřížky je to vždy složitější. Já mám Octavii 2 a z původního držáku na Nokii jsem vše odmontoval a připevnil držák s bezdrátovým nabíjením. Nepřekáží ničemu, telefon je krásně po ruce. Mřížky jsou dost choulostivé a lamely pak dost namáhané.
Ardnij
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 2. 2019 13:33

Original Samsung drzak na sklo je super.

Samsung EE-V200SA

Padnou do nej vsechny dnesni modely ruznych telefonu, ruznych znacek, diky nudlim i vetsi, nez pro ktere je puvodne urcen. Sam jej pouzivam leta i dnes pro Lumie a i pro S9. Mam dokonce variuantu s bezdratovym nabijenim.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 7. 2. 2019 17:20

Sateza1 píše:Caute lidi, jaky pouzivate drzak do auta na S8+? Jde mi o to, ze jsem si koupil takovy maly na mrizku vetraku, ale je to na *****. Mam tiguana a ty mrizky jsou strasne male a nici mi tu zadni plastovou lištu, misto nasunuti na plastove lišty mi je vytlacuje dozadu. Tak asi budu potrebovat nejaky na celni sklo.

Už 10 let na všechny telefony používám a mohu ti doporučit držáky švédské značky (dokonce i vyráběno ve Švédsku) BRODIT.

https://www.sunnysoft.cz/zbozi/121PBR-5 ... 26392.html

Držák se skládá ze dvou samostatně prodávaných částí...Sunnysoft je jejich výhradní dovozce a prodejce v ČR.
Koupíš držák na konkrétní telefon + vybereš si základnu do přesně tvého typu vozu s umístěním na konkrétní místo (pro různá auta nabízí různá místa uchycení)
Vždy se ale jedná o vynikající kvalitu ABS plastů a naprosto BEZ vrtání - bez jakéhokoliv poškození vozu.
Já doporučuji uchycení uprostřed vozu, mezi výdechy klimy - mám to opravdu mezi nimy, takže telefon nebrání proudění vzduchu, drží dokonale pevně, držák je otočný o 360°a všechny ovládací prvky dostupné.
Jen je vždy dražší než konkurence, ale za mě určitě doporučuji než různé zmetky z pochybných plastů nebo lepení na sklo a bránění tak ve výhledu.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 2. 2019 19:02

Diky, tenhle vypada moc dobre a hlavne stoji 400, coz je super. Diky.
anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2019 11:05

Aktualizaci na Android Pie získává už i Galaxy S8 a S8+

Označení verze pro Galaxy S8 je G950FXXU4DSBA a G955FXXU4DSBA pro větší Galaxy S8+.Aktualizace by se vám měla sama přihlásit o pozornost, ale pokud se tak nestane, nezoufejte. Jedná se o postupný update, stejně jako všechny v podání Samsungu, takže můžete zkusit restartovat telefon anebo jednoduše ještě nějaký ten den nebo dva počkat.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adal 20. 2. 2019 14:16

Na Sammobile se objevilo na S8+ ---- G955FXXU4DSBA - GALAXY S8+ SM-G955F DBT GERMANY
ANDROID 9 -----
adal
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 20. 2. 2019 15:04

Ano, S8 už dostává A9 :-)

https://mobilizujeme.cz/clanky/aktualizaci-na-android-pie-ziskava-uz-i-galaxy-s8-a-s8

Jinak otázka do placu, myslíte si, že S8 a S8+ nějak výrazně zlevní nebo se spustí cashback s příchodem S10?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubicek 20. 2. 2019 16:19

100% bude cashback,ale na S9 a pak bude následovat cashback na S10.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 20. 2. 2019 16:34

Lubicek: cashback už běží právě na S9 od 1. 2., ale říkám si, jestli se nebudou chtít zbavit starých zásob S8 ;)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků