Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 3. 4. 2017 08:44

...stejne jako zlodej :D usmevne to urcite je...heh bude majitelum dobra i ta nepovedene umistena ctecka otisku :D
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 3. 4. 2017 11:02

Prý je už mají ve Vodafonu na Václaváku k nakouknutí. Nebyl tam už někdo?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod kakadu77 3. 4. 2017 11:57

Tak s tím odemknutím obličejem to píše i Samsung, že to není bezpečné a doporučují používat jiný typ zabezpečení. Tohle spíše používat jako takové běžné zabezpečení aby mi do telefonu nekoukal kdejaký blbeček. Banku, zabezpečenou složku a pod. jistit určitě jinak. Já bych to bral jako zabezpečení při ztrátě, náhodným zlodějům a pod. Pokud by měl někdo přímo zájem dostat se mi do telefonu z nějakého důvodu, tak myslím, že by nepomohl ani otisk či něco jiného. Všechno dnes lze obejít.
kakadu77
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 4. 4. 2017 09:11

Karl Kopfrkingl píše:
Nick Cave píše:http://m.mobilmania.cz/galaxy-s8-ma-aferu-facegate-odemknout-cizi-telefon-jeste-nebylo-tak-snadne/a-1338048

Tohle mi přijde fakt jako legrace - vždyť to je první věc, kterou bych jako vývojář zkusil :roll:

To je umělá pseudo novinářská aféra.
-Před použitím tam je uvedeno, že to není ochrana ale jen pohodlné otvírání, a musíš s tím souhlasit, že kdo má foto nebo podobný obličej, tak to otevře.
-Je to jen důsledek toho, že je čtečka vzadu.
-Ve předu na ni nebylo místo a zřejmě ještě není ultrazvuková čtečka pod display dostatečně vyvinutá pro nasazení do sériové výroby, nebo je drahá.
-Máš tam ještě IRIS čtečku duhovky, a ta funguje super, pokud nejsi jelito a víš, jak ji nastavit a jak ji pak používat.
-Otvírání tváří je ještě další nadstavba a další možnost, není nutné používat vše a vždy. Ideální bude až ta ultrazvuková čtečka, ale počítám, že se o tom bude psát jako o skládacích displayích roky a roky a nikde nic... Potom budou drahé jen v drahých zařízeních (né na telefonech ale trezory či NTB atd) A v tel se dočkáme se třeba za 10let... Uvidíme...
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2017 18:36

S8 má v současnosti nejlepší displej na trhu
https://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-stale-vede-galaxy-s8-ma-nejlepsi-displej-na-trhu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 4. 2017 18:53

...tak snad se nebude po dvou měsících taky vypalovat :D
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muhaha 6. 4. 2017 18:21

Myslíte si, že dojde ke slevnění S7 při začátku prodeje S8 ?
Když se podívám na heureku, tak šedivka se začíná prodávat od 11 610 Kč. Je tedy možné, že cena půjde dolů? Popřípadě cena jen u oficiální distribuce? Ptám se, jestli čekat do konce měsíce s koupí S7. Díky
muhaha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 4. 2017 18:26

prémiový servis MojeGalaxy pro S8 a S8+
http://m.mobilmania.cz/samsung-spousti- ... /a-1338098
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulakkk 7. 4. 2017 22:31

Nedávno jsem měl S7 Edge a od mobilu očekávám hlavně skvělý display, ale u mojeho kusu se při lehkém nahnutí display celý zbarvil do zelené + se hrozně matlal, po každém dotyku tam zůstaly duhové šmouhy a u iPhonu tenhle problém vůbec nemám... Měl jsem nějaký vadný kus nebo to je běžné a měl bych to čekat u S8?
Petulakkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szoustal 8. 4. 2017 03:28

A neměl jsi to nějakou čínskou kopii?
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 4. 2017 06:53

https://mobilenet.cz/clanky/8-veci-ktere-jste-nevedeli-o-samsungu-galaxy-s8-a-s8-32601
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 8. 4. 2017 08:58

szoustal: asi tak nejak :D jelikoz co jsem mel v ruce zadne zabarveni do zelena se nekonalo :)))
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulakkk 8. 4. 2017 08:59

Kopii jsem určitě neměl, ale co jsem četl, tak to není tak vzácný problém https://www.google.cz/search?q=galaxy+s ... e&ie=UTF-8
Petulakkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 8. 4. 2017 09:20

Petulakkk: tohle je vada displaye nvm co dal tu resis reklamace vymena a jedes dal
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 8. 4. 2017 10:13

Petulakkk: na toho uživatele je lepší nereagovat... Jeho standardní odpověď: já takový problém nemám, takže neexistuje a ty jsi mamlas. Level 2 - dokážeš mu, že problém skutečně existuje: normálka, reklamuj.
Je to klasický troll, který jako bonus ještě ostatní diskutéry neváhá urážet, protože se domnívá, že hodnota jeho argumentů tak posíluje. Jakákoliv výměna písmen s ním, je pouhá ztráta času.

Co popisuješ, je jistě na reklamaci. By mne zajímalo, jak se k tomu ten "prémiový" servis bude stavět, protože servisní technik je většinou (schválně) slepý a tyhle vady posuzuje jako: závada se neprojevila nebo jedná se o vlastnost a nikoliv vadu. Pokud budeš reklamovat, určitě dej info, jak jsi dopadl.
A tedy - ne, že by se displej u iPhonu nematlal. Záleží, jak moc máš zaprasené ruce. Ale myslím, že v tomhle si nemají co vyčítat. Akorát S7 má větší displej, takže více zamatlané plochy 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků