Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod k.ats 25. 12. 2017 10:41

Ahoj máte někdo zkušenosti z bezdrátovou nabíječkou z číny? Narazil jsem na jeden článek, kde tvrdí, že je nparosto stejná jako originální a jen za 433,- Tak nad tím dost uvažuji.

https://samsungmagazine.eu/2017/12/23/tato-rychla-bezdratova-nabijecka-vam-poslouzi-i-jako-stojanek-a-stoji-jen-par-stovek/
k.ats
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 25. 12. 2017 13:14

Je i na aliku. Je to dost dobra kopie a funguje dobre. Rozhodne to neni origo. I kdyz na foru konkurence uz jsou fotky , kdy na plosaku zespoda byl prechodak a hrozilo poskozeni .....
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod verunka1242 25. 12. 2017 14:48

daniel22222 píše:jo je v nastaveni, presunes se na selfie fotak, das nastaveni a pak tam zaskrtnes ulozit obrazky jako v nahledu

A kde v nástavení přímo prosím? ..
verunka1242
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xenon04 25. 12. 2017 18:51

spustíš fotoaparát, vpravo nahoře ozubený kolečko ;-)
Přílohy
Screenshot_20171225-184732.jpg
Civic 2.0 e:HEV
SGS23U - SM-S918B/DS - Black | SGW - SM-R960 - Silver
EOS R8 | RF 24-105mm F4L IS USM | EF 70-200mm F4L USM
xenon04
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nyny 26. 12. 2017 11:08

Můžu se zeptat, jak si udělal screen, kde je celá obrazovka i to, co není vidět? Už jsem jednou viděl screen komplet internetové stránky, ale nepřišel jsem na to, jak se to dělá?
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 26. 12. 2017 11:19

Jak chceš screen toho, co není vidět?

Jinak hlasitost dolů+odemknutí displeje nebo swipe rukou zleva doprava nebo zprava doleva (nutno mít na toto zapnuté rozšířené funkce).
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod monty1234 26. 12. 2017 13:56

Galaxy S8 (ale i starší modely) nabízí ještě další funkce, které při pořizování screenshotů přijdou vhod. První z nich je Inteligentní zachycení, která po pořízení screenshotů nabídne volby snímek sdílet, upravit, oříznout a hlavně zachytit posouvání. Právě poslední zmíněná volba, Zachytit posouvání, je druhá funkce, která je obzvláště užitečná. Pokud totiž potřebujete zachytit například celou webovou stránku, pak stačí jen klikat na zachycení posouvání a systém už si sám skládá jednotliví snímky inteligentně do sebe a bez sebemenšího problému lepí jeden snímek na druhý, čímž vám vznikne dlouhý screenshot celé obrazovky.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Black
monty1234
Junior

Odeslat příspěvekod malmek 26. 12. 2017 14:53

Kopii obrazovky začnu úplně nahoře nebo kde potřebuji, potom se mi zobrazí dole lišta s několika možnostmi a vyberu 'zachycené posouvání', pokud je stránka dlouhá, tak stisknu kolikrát potřebuji.
Naposledy upravil malmek dne 26. 12. 2017 20:35, celkově upraveno 1
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod Nyny 26. 12. 2017 16:53

SUPER! Díky moc. To je přesně co jsem myslel.
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jartoo 26. 12. 2017 20:18

Dobry den vsem, mam dotaz ohledne S8 a konkretni distribuce VODAFONE CZ. Funguje telefon se vsemi SIM nasich operatoru, vcetne virtualu? Uz se telefony nezamykaji jen na urcitou sit jako za casu 3310, je tak ? Diky za potvrzeni.
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 26. 12. 2017 20:25

Telefony jsou neblokované - lze použít jakákoliv SIM.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Reviewwers 27. 12. 2017 02:40

Galaxy S8 Active sdílí většinu svých vnitřních orgánů s konvenčním C8, ale je to ještě tvrdší jiný vzhled. To znamená, že stále získáte čip Snapdragon 835, který je spárován se 4 GB paměti RAM a 64 GB fotoaparátem je stejný jako u S8 (12 MP vzadu a 8 MP přední). Nový telefon, displej o rozměrech 5,8 palce a 1440 x 2960 pixelů chráněný plochým a zvýšeným okrajem, zatímco "odolný kovový rám" je zařízení odolné proti nárazům. Obecně platí, že Active S8 bude o něco vyšší, širší, tlustší a těžší než konvenční C8 - nejen díky své robustní konstrukci, ale také proto, že zabalí více (4000 mAh) baterie.
http://list-phones.com/catalogue/Samsun ... -S8-Active
Reviewwers
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XuXu5 27. 12. 2017 23:08

Pokud to nekomu pomuze zahlidl jsme na Mallu Samsung DeX station ve vyprodeji za 999 Kc coz mi prijde supr cena....narozdil od nekterych umelych vyprodeju...
https://www.mall.cz/nabijecky-mobilni-t ... s8s8-cerna
XuXu5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 28. 12. 2017 00:23

Ten DEX si snad koupim, ikdyž S8 zatím nemám :D
Díky za tip!
Reviewwers píše:Galaxy S8 Active...
http://list-phones.com/catalogue/Samsun ... -S8-Active

To je sice pěkné, ale bohužel za hranice USA se ofiko asi nikdy nedostane.
Takže zbývá jedině si při cestě po státech jeden kousek dovézt a zatajit při příletu kvůli proclení.
Nebo objednat třeba na Ebay, kde jsou k sehnání i již odblokované na simky všech operátorů (AT&T bohužel stále používá SIMLOCK), ale po přičtení CLA+DPH je to hodně nad 20k a prakticky bez záruky - v Evropě ten telefon Samsung neopraví.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod okoun1 29. 12. 2017 18:39

Dobrý den, nevím co mám dělat, nemám v telefonu galaxy s8 možnost zapnutí wifi volání tedy vowifi, operátora mám vodafone ale telefon mám koupený z klasického e-shopu
vrze andoridu 7.0
v menu telefon > nastavení > se vůbec nenachází volba wifi volání, měla by být úplně dole...

děkuji
okoun1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků