Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod proch 28. 8. 2018 06:10

Sateza1 píše:Tak ja nakonec vzal s8+. Ctecka vzadu mi nevadi, mel jsem ji uz na LG G3 a pohoda...

LG G3 a čtečka? Já měl LG G3 skoro čtyři roky a čtečku jsem tam nenašel...si měl asi model pro Burkina Faso ne?
proch
Junior

Odeslat příspěvekod therage 28. 8. 2018 10:53

Maximálně čtečku čárových kódů, vole.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelosek10 28. 8. 2018 11:12

a ono se mažou příspěvky opět a zase :D komedie mobilmanie pokračuje .)
pelosek10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paja-indian 31. 8. 2018 16:53

Dobrý den všem. Chci se zeptat, zda někdo víte, jestli na S8 dorazí Pie? A další, pro mne podstatnější dotaz: Režim DeX se dočkal aktualizace. Přišla všem, nebo to bylo jen na S9? A co se z pohledu uživatele v DeX 2.0 změnilo?
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 8. 2018 17:01

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 31. 8. 2018 19:08

Paja-indian píše:Dobrý den všem. Chci se zeptat, zda někdo víte, jestli na S8 dorazí Pie? A další, pro mne podstatnější dotaz: Režim DeX se dočkal aktualizace. Přišla všem, nebo to bylo jen na S9? A co se z pohledu uživatele v DeX 2.0 změnilo?

1) S8 pravděpodobně dostane android 9.0, podobně jako předchozí model S7 dostal 2x novou verzi
2) DEX používám, ale nevím co tím 2.0 myslíš. Ano, po příchodu S9 i naše S8 v rámci nějaké aktualizace dostala v režimu DEX stejné funkce jako právě S9...možnost volby rozlišení displeje je asi tou nejzásadnější, už umí 2K, takže se na monitor vejde mnohem víc informací.
Pro inspiraci, co vše lze dostat z DEX režimu doporučuji YT kanál "MRP":
https://www.youtube.com/channel/UCQMC5R ... pJw/videos
Ukazuje tam i s návodem různé hry, ale i zajímavé programy, které nahradí desktop a různé cloudové služby pro DEX.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 6. 9. 2018 06:48

Akce 7.9.2018 - pouze značková prodejna Samsung v Ostravě, Forum Nová Karolina
Galaxy S8 - 11 990 Kč
Galaxy S8+ - 12 990 Kč

Dále 7.-10.září.2018 akce Back to School u vybraných obch. partnerů
Galaxy S8 - 12 990 Kč
Galaxy S8+ - 13 990 Kč

info ZDE
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek12 8. 9. 2018 08:25

Super ceny
pelosek12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 9. 2018 09:43

Me by spis zajimalo, do kdy vyplaci samsung cashback? Penize za stary mobil uz mam, ale cash back jeste nedorazil. Registraci jsem delal 20.8.
anonymni

Odeslat příspěvekod vormen 8. 9. 2018 10:13

mě by zase zajimalo, jestli mám koupit s8 za 11990, když jsem teď v pondělí koupil novou s7 :-) ta čtečka vzadu a navíc vedle foťáku mě strašně odrazuje. S7 mně vyhovuje maximálně, čtečka vpředu, velikost do dlaně. Ale prostě, když ta s8 jde tak výhodně teď koupit.... Kdybych věděl, že bude zase něco na s9, tak počkám.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 9. 2018 10:35

@vormen:
Taky jsem se rozhodoval...mezi s7 a G6, pak mezi S7 a S8 a nakonec skoncil u S8+ :-)

Duvodu bylo nekolik. Ale nakonec rozhodla cena... S8+ me vysla na 9000, takze nebylo o cem.
Displej je suprovy a velikost je vec zvyku. Ctecku skoro nepouzivam, nejvice biometriku.
anonymni

Odeslat příspěvekod pelosek12 8. 9. 2018 19:12

Taky tak :) S8+ super volba
pelosek12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 8. 9. 2018 19:44

to už je asi moc velký. mně nejvíc vadí ta blbě umístěná čtečka, jinak bych do toho asi šel, tK si možná počkám raději na s9, tam to bude o něco lepší.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 9. 2018 19:45

A to uz zde nebudu znova popisovat detailne to martirium, jak jsem k nemu dosel :-). Ale jsem opravdu MAX spokojen.

A ctecka je ten nejmensi problem. Biometrika uzasne odemyka i po tme, jen kdyz te osvetli displej mobilu. A velikost? Nez jsem si objednal s8, sel jsem do elektrowordu a vzal ho do ruky. Rikam si parada. Ale vedle nej s8+, vemu jej do ruky a uplne super. Zajdi nekam do obchodu a vem si do ruky oba mobily a vyzkousej, jak sedi. Za me je s8+ a jeho velikost uplne super.

P.s. A hlavne!!!! S8+ ma.lepsi baterii a to u me rozhidlo na plne care!!!
anonymni

Odeslat příspěvekod vormen 8. 9. 2018 19:58

mně jde hlavně o to, že několikrát za den platím telefonem pres google pay a při platbě nad 500 je třeba odemčený telefon a nerad bych se s tím u pokladny pral a taky nevím jestli GP vezme odemčení obličejem a tou duhovkou jako regulérní. škoda, že ta akce trvá takovou chvilku
vormen
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků