Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pelosek8 10. 8. 2018 07:25

S8+ ETL dneska Srpnové zabezpečení
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 8. 2018 23:48

Samsung S8 dostal bezpečností aktualizaci a jiná vylepšení

https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barešák 12. 8. 2018 13:37

Zdravím, mám problém s android Oreo u Samsungu včeobecně, konkrétně Bluetooth sluchátka po aktualizaci na Oreo začalo blbnout tlačítko na přerušení přehrávání, mám S8, ale zkoušel jsem i na S7 a stejně. U Pawer amp ze začátku nejde, ale po pár pokusech v nastavení ho rozchodím, zkoušel jsem u Samsung muzic, tam nefunguje, zajímavé sluchátka samsung, telefon i program samsung a nic. Nejhorší je situace u e book, používám Moonreader pro čtení e knih, bohužel tlačítko po aktualizaci nejde. Zkoušel jsem i jiný čtečky to samý. Teď používám na e knihy starou S4 mini a ta šlape jak má... Ale je to na *****, nosit dva telefony.... Chtěl bych znát vaše zkušenosti, jestli je problém jen u Samsungu nebo jestli to je problém android oreo? Zvažuji že koupím jiný telefon, ale může to dopadnout stejně....

-- 12. 8. 2018 14:48 --

Sateza1 píše:Prechazeli jste nekdo z S7 na S8? A pokud ano, jak velky rozdil to byl?

S8 má lepší foťák, výdrž je podobná, u S7 edge je home tlačítko a senzorový klávesy, u S8 je to o nervy, čtečka vzadu, upatlanej foťák a ovládání na display je o nervy, mám S8 rok a pořád jsem si nezvyk... Zvažuji prodej a návrat k S7 edge, jiný věci jsou stejný, jen paměť je u S8 64gb a má USB-C tak je to fajn pokud z flashky přesouváš soubory na kartu v telefonu (filmy, muziku, audioknihy) tak to letí, u S7 se to plouží...
Vyndávat paměťovku je na nic...
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelosek8 12. 8. 2018 18:47

barešák: pane beresaku :) přešel jsem zS7 na S8+.. čtečka vzadu, mínus to je jasný s tím jsem počítal taky, ale zvykl jsem si rychle a nevidim jediný duvod to takhle kritizovat.. upatlanou mam maximalně čtečku :) nic o nervy tam nevidím. Jinak predni tlačítko místo home butonu co bylo na S7 je na s8+ super zvykl jsem si na to taky rychle a je to bezva věc..To že prodáš S8 a přejdeš na S7edge si vážně pomůžeš když už žádný nový android nebude a za chvíli skončí i bezp. záplaty :) takže hodně zdratu :)
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 8. 2018 21:12

Tak ja nakonec vzal s8+. Ctecka vzadu mi nevadi, mel jsem ji uz na LG G3 a pohoda. Jeste k tomu jsem si mastavil ocni duhovku a ta odemyka jako divá i ted, v 22.06 hodin, po tmě...jen hraje telka a jas mam tak na 25% a odemkla hned...takze ctecku otisku vubec nepotrebuji. Displej jedna basen, fotak pecka, baterie 3500...i proto jsem jsem do pluska, nez bych vzal "jen" S8.
Mel jsem z netu G6 a vubec mi nesedla...displej me neoslovil, vydez nic moc a fotak me vazne zklamal. Tak jsem ho do 14 dnu vratil. Pak jsem zvazoval s7 edge nebo s8...no a nakonec nazivo v elektrowordu osahal s8+ a skoncil u nej. Zatim ho mam od patku, tedy jen 3 dny, ale necham si ho. Je opravdu suprovy. A vzhled je pecka.
anonymni

Odeslat příspěvekod pelosek8 13. 8. 2018 03:40

Sateza1: uděll jsi dobře :)
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Novi michal 14. 8. 2018 09:46

Souhlasím S8 je super foun ,měl jsem dost telefonu lg ,lenovo ,xiaomi huawei a honor a stejne jsem skončil u Samsungu Galaxy S8, čtečku už neřeším jednou je vzadu a kde je ,to je burt .Právě jsem si vždy zakládal na čtečku v předu v senzorovem tlačítku a teď už to neřeším u honor a huawei funguje perfektně ale to je vše .Nemam S8 dlouho ale nemam ji co vytknout je to určitě dobrý telefon jediný co mě lákalo přejít na S9 ale nemá to smysl za chvíli bude S10
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 11:04

Ja kdysi menil mobily jako fusekle. Pak prislo zklidneni :-) Mel jsem ale s2, s3 i s4 a vzdy max spokojenost. Pak LG G3 a taky jsem byl opravdu spokojen. Nicmene ted ta G6 mi vazne nesedla. Ale s8+ je super!!!
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 12:04

Přesně jak píše "Sateza1" - mobil mi nevydržel ani půl roku :D Ale pak přišla S6, teď S8 a pak bude až S10 ...
anonymni

Odeslat příspěvekod pelosek8 14. 8. 2018 14:27

S10 to bude ranec chvíli na S8+ vydržím, ale čtečka v display to bude velké lákadlo :)
pelosek8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Novi michal 14. 8. 2018 18:26

Taky jsem to právě měnil jak ponožky, všichni mi říkali že nejsem normální ,ale aspoň jsem vyzkoušel více značek vždy to byly vlajkové lode ruznych znacek jak uz jsem psal, alespon mohu porovnavat.Ted co mám S8 tak jsem zatím v klidu a jsem spokojený, ale jsem zvědavý jak mi to dlouho vydrží ,asi je to nějaká nemoc mobilních technologií co mě uchvátila.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 14. 8. 2018 19:09

S tim střídáním mobilů to mám úplně stejně, nyní jsem se též zasekl na s8+. Myslím, ze to souvisí s věkem, v době mého dětství/mladí vzkvétaly mobilní technologie, starší generace treba zase lpí na kvalitním audiu či střídá auta (já třeba doufám, ze to moje vydrží navěky, tato technologie je mi putna). Ale jsou i horší a finančně náročnější úchylky :-)
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 8. 2018 08:55

[OT]
Třeba střídání přítelkyň. :-D
[/OT]
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PaullC 24. 8. 2018 09:24

Zdravím, hledám už druhý den, ale nemůžu najít pomoc. Snažím se přihlásit do osmičky. Po zadání gmail účtu to chce ověření a přihlášení majitele zařízení, ale když tam zkoušíme zadat cokoliv (první zaregistrovanej účet, další účet...) ne a ne se přes toto dostat. Telefon mám od kamaráda, samozřejmě se všemi papíry atd. (nekradený), dali jsme to do továrka a teď se nemůžu přihlásit. Někd jsem se dočetl o nějaké 72hodinové ochraně.. Nevíte někdo? Děkuji :hm
PaullC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 8. 2018 09:52

Telefon byl smazán, ale nebyla z něj odstraněno zabezpečení. Poslední zkušenost se Samsung A3 2016 bylo zaslání do servisu, kde to odblokovali a přehráli firmware.
Na Google se píší různé čekací doby, ale zkoušel jsem i 1 týden, ale nikdy to nefungovalo. Samsung řekl (už nevím, jestli to bylo na podpoře nebo telefonicky), ať to pošlu do servisu, že to jinak nepůjde odstranit. Schválně, že postup pro telefony Google u Samsungu nefunguje.
_vpa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků