Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 9. 8. 2017 08:43

Tak nevim jaky vliv ma svetlo , me to funguje hned i v noci.
Nemam problem s nakym koulenim oci atd.... zadivam se a je to hned.
Pouzivam tak 80% sken otisku (pridal jsem si jeden prst asi 5x a ted funguje fantasticky) 19% duhovka a pin skoro vubec....
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bazilisek1982 9. 8. 2017 18:12

Potrebuju trochu poradit.Pokusil sem se o root,ale po nainstalovani TWRP recovery sem postupoval podle navodu,ale po vymazani dat uz sem se dal nedostal a telefon po restartu zustal na logu S8 a dokola se restartuje.Nemate mekdo nejakej navod jak to opravit?Predem moc dekuji za kazdou radu.
bazilisek1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 8. 2017 18:49

Zopakni si to az uvidis napis s8 drz volume down, tim se dostanes do safe mode.Pokud te tam nepusti, tvuj popis je hodne vagni zkus druhej postup na vjezd nikoliv do safe ale do recovery.Pokud ani tak, nahod stock, to pujde urcite na androidforu mss postup pro tento pripad a udelej to priste spravne.
Mazat se nemazou data ale data, cache, art, internal memory, pokud se chces vyhnout problemum.To ze to jde i kdyz vymazes jenom data neznamena ze je to spravnej postup.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bazilisek1982 10. 8. 2017 16:50

Uz prave nemuzu ani nic instalovat.V odinu to pokazdy hodi chybu
bazilisek1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malmek 10. 8. 2017 23:13

https://www.sammobile.com/firmwares/
najdi svůj telefon / zemi / firmware

Překlad Google

Extrahujte (rozbalte) soubor firmwaru
Stáhnout Odin v3.12.7
Extrahujte ZIP soubor Odin
Otevřít Odin v3.12.7
Restartujte telefon v režimu stahování (stiskněte a podržte tlačítka Home + Power + Volume Down)
Připojte telefon a počkejte, dokud neobdržíte modrý znak v Odin
Přidejte soubor firmwaru do AP / PDA
Ujistěte se, že re-partition není zaškrtnuto
Klikněte na tlačítko Start, počkejte a počkejte několik minut
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod monthy22 11. 8. 2017 05:36

Zkus nouzove obnovit pres Samsung Smart Switch. Jednou se mi tohle stalo na S7 Edge a rozbehl jsem to.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod bazilisek1982 11. 8. 2017 10:02

Presne tenhle postup sem delal,ale pokazdy odin hodil failed.Ale nakonec sem zjistil ze kdyz do download modu restartuju z recovery a ne pomoci trojhmatu tak instalace prosla bez problemu.Takze uz telefon bezi jak ma.
bazilisek1982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CJMonty 11. 8. 2017 15:03

Zdravim,
tak jsem se pridal do klubu majitelu S8+.
Telefon supr, zatim asi nejvic unesenej z fotaku a co vse to umi. Prechazel jsem z Note4 a je to nebe a dudy... Dalsi uzasna vec je ta vodotesnost.

Tady jsem si trochu hral pod vodou se slow motion videem. Muzete mrknout:

https://youtu.be/QGGjxFsjzVg
CJMonty
Junior

Odeslat příspěvekod hosto7 11. 8. 2017 20:19

Super video som cumel ze to aj pod vodou tak pekne točí.Ja mám S8 no vyskúšam aj ja
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukasonderka 12. 8. 2017 22:47

Video je super sestříhané. Používáš nejsou apku na focení a točení pod vodou?
Taky jsem zkoušel točit i fotit pod vodou ale hodně se mi to zoomuje nebo se mi přepne kamera.
Jak jsi tento problém vyřešil?
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod mlsounek 13. 8. 2017 14:08

Je tu někdo kdo má s8 nebo s8+ na 2 simky??

Jak dobře to funguje?? Přemýšlím že bych nemusel tahat 2 telefony.
mlsounek
Junior

Odeslat příspěvekod Zennek 13. 8. 2017 21:23

Po poslední úpravě sw se mi neskutečně zhoršil fotoaparát.V krajích rozostření, noční snímky ani s bleskem nezaostří vůbec. Máte někdo podobné problémy? Co s tím? Dík Zd.
Naposledy upravil opasino dne 13. 8. 2017 21:53, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do příslušného vlákna.
Zennek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2017 07:38

Hard reset jsi dělal?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CJMonty 14. 8. 2017 12:11

lukasonderka píše:Video je super sestříhané. Používáš nejsou apku na focení a točení pod vodou?
Taky jsem zkoušel točit i fotit pod vodou ale hodně se mi to zoomuje nebo se mi přepne kamera.
Jak jsi tento problém vyřešil?


Diky!
Vsechno je to toceny pres slow motion rezim v defaultni appce fotoaparatu. Jinou appku ktera by to umela nejak zuzitkovat jsem nenasel.
Jinak je potreba pocitat s tim, ze pod vodou vypada vse vetsi a muze se zdat, ze ti kamera zazoomovala. Nahodny prepnuti na selfie kameru, pripadne zoomovani sem a tam jsem taky zaznamenal. Prece jen kapacitni vrstva pod vodou nefunguje a pokud se dotknes displeje, tak tezko rict jak to vyhodnoti. Ja to resim tak, ze bud nahravani zapnu nad vodou a pak to ustrihnu a k tomu mam nastaveny spousteni nahravani na klavesy hlasitosti a snazim se displeje dotykat co nejmin :)
CJMonty
Junior

Odeslat příspěvekod Myakoo 16. 8. 2017 10:05

Ahoj,
Chci se zeptat, jde nejak predelat uzamcenou obrazovku? Hlavne mi tam chybi upozorneni nastaveni buduku v kolik ma zvonit..
Myakoo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků