Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xenon04 24. 8. 2018 10:48

a nemůže se znovu přihlásit ten kamarád??
pak v nastavení odebrat svůj účet a udělat tovární nastavení
Civic 2.0 e:HEV
SGS23U - SM-S918B/DS - Black | SGW - SM-R960 - Silver
EOS R8 | RF 24-105mm F4L IS USM | EF 70-200mm F4L USM
xenon04
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PaullC 24. 8. 2018 11:17

To právě nejde. Snažíme se přihlásit všemi třemi registracemi, které byly na telefonu za jeho život používaný a ani jedno nefunguje. V samsungu mi řekli na počkání cca 5 minut a 400,-
PaullC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 8. 2018 11:35

Podle toho co já zjišťoval, tak jedině servis. Je to další vrstva zabezpečení. Specialita Samsung.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2018 11:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeeberdee 24. 8. 2018 12:47

Ahoj, mám v plánu si udělat radost a pořídit S8, ale úplně mě děsí výsledky crash testů ohledně odolnosti displeje a zadní strany telefonu. Mám S7 a ta mi přijde docela odolná (používám ochranné sklo). Chtěl by se tedy Vás zkušených zeptat, jestli se dá tahle slabá stránka S8 účinně zmírnit např. ochrannou fólií ClearPlex, která by měla zakrýt i zaoblené strany displeje? Díky.
Zeeberdee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 8. 2018 13:34

Nick Cave píše:Nepomůže počkat těch 72 hodin?

https://svetandroida.cz/zmena-hesla-tovarni-restart/

Nefungovalo. Čekal jsem i týden, nic. Udělal jsem dotaz na Samsung a tento postup pro Samsung prý neplatí. Dát do servisu, jestli u toho třeba kontrolují databázi ukradených mobilů, netuším.
Jo a bylo to zadarmo, ale on byl telefon ještě v záruce, tak to možná bylo tím.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2018 14:50

Zeeberdee píše:Ahoj, mám v plánu si udělat radost a pořídit S8, ale úplně mě děsí výsledky crash testů ohledně odolnosti displeje a zadní strany telefonu. Mám S7 a ta mi přijde docela odolná (používám ochranné sklo). Chtěl by se tedy Vás zkušených zeptat, jestli se dá tahle slabá stránka S8 účinně zmírnit např. ochrannou fólií ClearPlex, která by měla zakrýt i zaoblené strany displeje? Díky.

Mám S8 přes rok, stále v perfektním stavu. Žádná folie a ni kryt. Koupím si telefon za 20 000,- a hned na něj dám šprcku z ali za dolar ?
Stačí nebýt hovado.
anonymni

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 8. 2018 14:56

Pokud se o telefon bojíš, kup si pouzdro. Můžeš se k němu chovat sebelíp, ale stačí blbá náhoda. Kámošovi jsem tak rozbil sklo na Samsungu Note 3. Hráli jsme šprtec a vletělo mu to směr kapsa. Ale taky nejsem příznivce těch šprcek, pouzder. Telefon si kupuju i proto, že se mi líbí vzhledově. Ale to je na každém, do čeho si telefon narve.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelosek9 24. 8. 2018 16:23

seterwohipikule: souhlas max nejaky silikon a davat bacha no :/ i když dávat bacha, jak píše kolega stačí blbá náhoda a rozbiješ i S7
pelosek9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zeeberdee 25. 8. 2018 21:14

Díky za rady, teď se S8 dá sehnat za slušný peníze, jde ti dost pod 15, tak mě to láká.
Zeeberdee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 26. 8. 2018 06:10

Kdyz uz, sel bych do S9. Ale zatim zustavam u S7. Bral bych S7 dual SIM.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 8. 2018 10:58

"djdekl" - protože máš S7 tak by jsi šel do S9, to je jasné. Ale rozdíl mezí S8 a S9 je hlavně v ceně ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Zeeberdee 27. 8. 2018 11:34

No tak za těch 13 u SG S8 to snad šedivka už ani nebude.
Poslední z mý strany asi blbej dotaz, ale zeptat se musím. Koukám ještě na Motorolu Z3 Play. Přijde mi to za ty prachy docela super mobil (k tomu ještě přičtu, že má čistší android). Je to opravdu takovej skok od SG S8? Díky.
Zeeberdee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 8. 2018 11:44

Záleží na prioritách, jde o dva poněkud jiné smartphony, jak vzhledem, tak výbavou a koncepcí
Vše podstatné najdeš tady

viewtopic.php?f=5&t=1288903
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 27. 8. 2018 20:24

Vzal bych S8 jsem sním moc spokojený S9 je o něco lepší ale nemá cenu co koukám, u kámoše ten ji má jinak jsem měl na telefonu obal typu knížka a teď mám jen nalepene sklo, a zadní průhledný silokonovy obal a spokojenost za chvíli bude S10
Novi michal
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků