Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod vormen 11. 9. 2018 19:51

S9 za 10600 je ale s tarifem cca 800/měs. na dva roky a to nevyužiju, teď mám Kaktus a dám jen 200 za kredit a to projedu na datech, nevolam skoro vubec a všichni co znám mají taky Kaktus, takže volám zadarmo. Kdybych chtěl neomezený tarif, tak si vezmu firemní za cenu, kterou raději psát nebudu :-) ona ta cena S9 po slevách je lákavá, ale zaplatil bych to zbytečně ve službách. Na S8 se teď zastavím a koupím až něco se čtečkou v displeji.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza1 11. 9. 2018 19:57

Tak pisou tam s tarifem za 499 Kc.
Sateza1
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 11. 9. 2018 20:43

nad 499, ale to je jedno, na tarif už bych se nalákat nechtěl, platit dva roky něco co vůbec nepotřebuju, to ke jak mobil ma splátky.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza1 11. 9. 2018 21:34

Tak s tim souhlasim. Mam takovy tarif, o kterem se muze jen zdat. Volali mi z tmobilu a nabizeli mi neco a pak mi chteli nabidnout i nejaky tarif, kdyz jsem borcovi rekl, kde mam tarif, tak jen rekl, ze uz mi nema co nabidnout. Takze je pro me tarif taky na nic. Ale.zkusim zajot do O2, jestli nemaji neco jineho. Mam od nich internet a zvazujem uz nejakou dobu i telku...tak uvidim.
Sateza1
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 14. 9. 2018 16:47

tak jsem teď vybalil novou stříbrnou S8 za 11990 CZ distribuce a jsem nadšenej. akorát baterka má jen 8%, tak snad z ní nebude polomrtvola, většinou mám na všem po rozbalení 60 a víc.
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza1 14. 9. 2018 17:43

Ja mel u S8+ baterii po rozbaleni vybitou do mrtě :-). A je pritom uplne v pohode. Ale jak jsem rikal, kupoval jsem ho na alze jako rozbaleny kus, ktere tam pouzivaji na foceni do eshopu. Ale s8+ jsem bral zejmena kvuli lepsi baterii oproti s8.
Sateza1
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 14. 9. 2018 21:57

proč, když stáhnu nějaký jiný téma, naskočí v oprávnění aplikací spoustu aplikací co chtějí přístup k telefonu a úložišti, to se mně nelíbí
Přílohy
Screenshot_20180913-203735_Package installer.jpg
vormen
Junior

Odeslat příspěvekod VARIETKA 14. 9. 2018 23:16

Zdravím, prosím o radu, mám S8 zakoupenou v Kanadě SM-G950U ale do této doby mi nedošla aktualizace na oreo, dalo by se to nějak svépomocí nahrát do telefonu? Nejsem zadnej odborník tak prosím žádné odborné zkratky při popisování postupu děkuji za pochopení a pomoc. V Samsungu mě neporadili a na maily neodpovídají, při hovorech si mě jen prehazují tam a zpět
VARIETKA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 9. 2018 11:31

Samsung S8 a S8+ dostává aktualizaci s 960 fps videem

http://www.fony.sk/clanky/14484-samsung ... fps-videom
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pelosek13 18. 9. 2018 12:32

Super zpráva díky moc přece jenom Samsung udělal radost i mě s tímhle i když videa netočím jako kravinka po pobavení dobrý :) Jen by me zajimalo kde našli to že kvalita slow bude jen v HD to na samobile nepíšou.. ;-]
pelosek13
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor