Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaprar11 12. 5. 2018 21:15

Já fakt nevím asi jsem měl štěstí koupil jsem sklo na S7edge na S8+ na S9+ koupil jsem si pro jistotu od každého dvě.Na S7 edge ho mám už přes dva roky na S8+ přes rok Na S9 od začátku prodeje koupil jsem ho dříve jak mobil takže přišel pár dní po koupi mobilu.Nemám nač si stěžovat sedí perfektně je pravda že se patlá více jak sklo mobilu beru to jako daň že ho tam mám na zádech mám kožené pouzdro na všech vypadá to luxusně vše jsem nakoupil na Wish v USA dohromady za pár stokorun samozřejmě že přišlo z Číny.Jsem rád že jsem tak učinil poněvadž na S7edge přes to že mi mobil nepadá ale položil jsem ho na zem vedle baterky ta se po chvilce mé neopatrnosti zvrhla křápla do kraje displeje a sklo prasklo takže jsem ho sundal displej vyčistil a nalepil nové a jede se dál.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2018 08:28

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malmek 15. 5. 2018 00:20

CaprioPom píše:Zdravím,

mám týden nový telefon Galaxy S8 a potřeboval bych od Vás menší pomoc. Koupil jsem si 3D tvrzené sklo na ebay za 150 Kč a na některých místech se mi nepřilepilo a je hrozně špatné ho ovládat. Vrátili mi peníze za sklo a potřebuji si koupit jiné a rád si připlatím. Mrknul jsem na toto video: https://www.youtube.com/watch?v=U-wv5ipKbRw a nejlepší mi příjde Qmadix Liquid Glass Screen Protector (https://www.amazon.com/gp/product/B01MT ... 1N9E&psc=1)

Nevíte, kde bych toto sklo mohl zakoupit aby bylo max. do těch 500 Kč s dopravou?

Popřípadě jaké jiné sklo, které je odolné, mohl bych ho používat s Alcantara krytem a hlavně mělo dobrou odezvu. Které například používáte Vy?

Moc Vám děkuji za pomoc.


Je to mimo tvůj rozpočet, ale kdybych nepoužíval pouzdro Lifeproof fre, tak bych si koupil tohle - Whitestone Dome Glass (a pozor na pouzdra, některá jsou nevhodná) - zde je i odkaz na video
https://www.mobilefun.co.uk/whitestone- ... ctor-63747
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2018 03:29

Kolik stojí výměna displeje Samsung S8, S8+ v servisu? (SK)

https://www.mojandroid.sk/vymena-disple ... s8-servis/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 5. 2018 17:36

Samsung S8 můžete mít o 7tis. levněji,tady je návod

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kady1 21. 5. 2018 23:12

Ahoj zaznamenal jsem neustale odpojovani Bluetooth a nasel ze s8 stim mela v pocatcich problem a mela to opravit nejaka aktualizace.Poradi nekdo cim to je nebo take stim nekdo problem?
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod MaroH 24. 5. 2018 23:25

Využil jsem akce NIcka a stal se majitelem SG8+ po prvním dni jsem lehce rozčarován:

Oproti Smart Ultra 6 display paradoxně výrazně horší, což je dáno technologií - bílá není hezká, a z dislaye mě bolí oči a hlava. Paradoxně pomohlo snížení rozlišení na FHD+ a zvýšení jasu jak tady radil někdo kolem strany 60, v návaznosti na toto mám na zkušenější uživatele pár otázek. Telefon se mi líbí, chci mu dát ještě šanci než jej vrátím.

- jak přepnu do černého zobrazení? verze negativ mi nevyhovuje jelikož dojde ke zkreslení všeho
- jde nastavit aby byl display standardně vypnutý a Always on se zobrazilo pouze na přejetí nad displayem jak to měly kdysi lumie?
- čtečka otisků prstů funguje hůře než na redmi note 4 zkusím přidat několikrát stejný otisk
- lze ve standardním dialeru nastavit "dlaždice" s nejčastějšími kontakty jako na čistém androidu? jinak mi dialer vyhovuje
- okraje displeje mám růžové, jak se prosím řeší reklamace ve 14 lhůtě, když aktuálně čekám na cashback? Vymění telefon kus za kus nebo dojde pouze k výměně displeje?

edit: ještě jeden dotaz mě napadl:

lze nastavit to, že notifikace budou automaticky "potlačeny" v určité době? typicky bych chtěl nastavit pro outlook, že mě na pracovní maily nebudou vyskakovat notifikace třeba od 17:00 do 8:00. Outlook toto neumí (nebo jsem to nenašel), lze to nastavit systémově?
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 29. 5. 2018 11:26

S8 ETL (možná i S8+) má update - květnové zabezpečení
Přílohy
33900375_10216395467710155_9017262934346170368_n.jpg
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 29. 5. 2018 17:52

MaroH píše:Využil jsem akce NIcka a stal se majitelem SG8+ po prvním dni jsem lehce rozčarován:...

Je to android telefon, takže lze nastavit prakticky všechno na co si vzpomeneš.

Zkusím pár svých zkušeností s S8:
1) Displej, taky se mi nelíbil, ale v nastavení si zkus vybrat ze 4 možností "Adaptivní obrazovka" "Kino" "Fotografie" a nebo "Základní"
Já používám kombinaci té adaptivní obrazovky spolu s permanentně zapnutým Filtr Modrého Světla - posuvník asi do 1/3 - to mohu doporučit, šetří ti to i trochu oči
2) Černé zobrazení a tudíž využití AMOLEDu lze - musíš si jen stáhnout správné téma pro tvůj launcher...na ten defaultní od Samsungu neporadím, používám placený GO Launcher kde si lze stáhnout černý motiv, svítí pak jen opravdu pixely s textem, vypadá to dobře - Youtube poradí
3) čtečka funguje správně, lépe než na S7 ...jen si při registraci prstu ten prst natáčím do růtných úhlů a při používání v praxi snad vždy na první pokus okazmžitě...jen prst nesmí být moc spocen/upatlán
4) dialer je problém, ještě jsem nenašel na Play storu co by mi dokonale vyhovoval
5) Notifikace mám potlačené režimem "Nerušit" v pracovní dny se mi zapíná ve 23:30 a končí v 5:30 ...nicméně i pro jednotlivé aplikace to tuším v nastavení jde samostatně, nevím přesně, nepotřebuji to.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 5. 2018 18:19

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_de 31. 5. 2018 09:31

To Nick Cave: ten True Phone Dialer vypadá dobře. Má to nějaké nadstandardní požadavky na baterii?
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 17:49

dave_de: myslím, že ne, určitě nemá

Samsung S8+ pod 13 tisíc? Akce mobilenet+MP+cashback
https://www.mobilenet.cz/clanky/note8-p ... lati-35296
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quicker65 4. 6. 2018 08:01

Pokud byste narazili na podobnou akci i pro S8 jako byla ta kratka v datartu(4tis cashback a 3tis za ibod kartu) tak budu vdecny, kdyz to sem hodite. Tu v datartu jsem nestihl vcas, normalni S8 tam byla hrozne rychle vyprodana...
quicker65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oleole 4. 6. 2018 19:46

quicker65: šáhl jsem raději po S8+ a jsem maximálně spokojen a akci jsem stihl menší už bych zase nechtěl :D neskutečně návykové a čtečka že je špatně umístěná už jsem vstřebal a naučil se to vyhmatávat :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, Galaxy S8+
oleole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 6. 2018 20:24

Jaký Samsung fotí nejlépe? Srovnání S7, S8, S9

https://svetandroida.cz/samsung-telefon ... -fototest/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků