Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kady1 23. 3. 2018 14:23

Ahoj zajimalo by me jak si chranite displej.Zda jste natom jako ja co zkusil par skel z ebay a aliexpessu a vzdy kdyz je lepidlo jen po okrajich tak se to nekde vzdy odlepuje.Na ochrana skal za 1000,- jsou nazory ruzne a jednak si nejake vybrat ci vubec toik penez dat?Tak si necham radeji poradit.Nebo jste to vzdali a pouzivate tel.bez ochranych skel.
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 23. 3. 2018 14:53

Jediný sklo, co se mi osvědčilo na zahnutý displej je Whitestone dome glass. Drahé, ale funguje a vypadá, jak má.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Foxx5 23. 3. 2018 16:25

Z LG G3 jsem byl zvyklý na circle flip, tak jsem na S8+ objednal gelový flip a ještě nějaký pouzdro co má taky průhledný předek. Zatím to nedorazilo... Sklo jsem zamítnul, protože se všem v mém okolí začalo odlepovat v okamžiku, že to šoupli do pouzdra aby si chránily záda. A $50.00 za Whitestone dome glass je docela přestřelený...Ale asi to fakt funguje když tak koukám na YouTube... :tleskani
Foxx5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 24. 3. 2018 00:23

Já používám original Clear View Cover a naprostá spokojenost. Telefon je chráněn ze všech stran, dá se udělat super stojánek, přijímat či odmítat hovory v uzavřeném pouzdře atd. Pohoda :-)
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Karel55555 24. 3. 2018 07:49

Ještě pro uživatele Tielk, měl jsem již dvě S8 a jedna mi taky nezaostřovala fotoaparát, musel jsem poklepat, na lince Samsung mi řekli, že je to normální, že to tyto telefony dělají,(nějaká zmagnetizovaná část fotoaparátu se špatně vrací), trval jsem na opravě a po výměně fotoaparátu je telefon ok, ještě jedna zajímavost, dealer co si pro telefon přijel, mi řekl, že měl již tři S8 a měl problém u všech tří.
Karel55555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kady1 24. 3. 2018 16:38

Alex 75 kde jsi koupil to sklo Whitestone dome glass a za kolik?
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 24. 3. 2018 17:56

Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Merediction 26. 3. 2018 16:35

Netuší někdo proč to občas chce unlock přes PIN? Mobil není restartovaný nebo tak, prostě to chce náhodně odemknout pinem. Udělal jsem screen. S8+ ETL

Obrázek
Merediction
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 3. 2018 10:19

Ahoj,

Mam Galaxy S8 a pred par tydnama vysel novej android i na muj telefon (8.0)
Telefon mi nahore v liste ukazuje ze je k dispozici...a i kdyz rozsvitim display tak to tam je...
Jde to nejaky vymazat? Android 8.0 vazne nechci :)
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 27. 3. 2018 13:25

Merediction píše:Netuší někdo proč to občas chce unlock přes PIN? Mobil není restartovaný nebo tak, prostě to chce náhodně odemknout pinem. Udělal jsem screen. S8+ ETL

Obrázek


Nepoužíváš nějákou aplikaci na zamykání poklepem ? Ta většinou deaktivuje biometriku
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 27. 3. 2018 13:42

Kapře: Proč nechceš 8.0 ?
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 27. 3. 2018 17:25

Merediction píše:Netuší někdo proč to občas chce unlock přes PIN? Mobil není restartovaný nebo tak, prostě to chce náhodně odemknout pinem. Udělal jsem screen. S8+ ETL

Na Android 7 se mi toto nestalo nikdy...ale teď po upgradu na 8.0 se mi toto samé dnes stalo poprvé.
Celý týden jsem byl doma a nic...dnes jsem poprvé jel autem někam dál a koukám že najednou chce odemknout PIN kódem.
Zřejmě to bude nějaká vychytávka proti zneužití telefonu.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 27. 3. 2018 18:11

Kapr99 píše:Ahoj,

Mam Galaxy S8 a pred par tydnama vysel novej android i na muj telefon (8.0)
Telefon mi nahore v liste ukazuje ze je k dispozici...a i kdyz rozsvitim display tak to tam je...
Jde to nejaky vymazat? Android 8.0 vazne nechci :)


Dobře děláš větší šít ještě nevydaly. :oboze
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merediction 27. 3. 2018 22:13

CosiOdvedle píše:
Merediction píše:Netuší někdo proč to občas chce unlock přes PIN? Mobil není restartovaný nebo tak, prostě to chce náhodně odemknout pinem. Udělal jsem screen. S8+ ETL

Na Android 7 se mi toto nestalo nikdy...ale teď po upgradu na 8.0 se mi toto samé dnes stalo poprvé.
Celý týden jsem byl doma a nic...dnes jsem poprvé jel autem někam dál a koukám že najednou chce odemknout PIN kódem.
Zřejmě to bude nějaká vychytávka proti zneužití telefonu.


Tak jsem přes Members napsal do Samsungu a odpověděli mi, že to je další vrstva zabezpečení, pokud má člověk v mobilu aktivovaný bankovnictví nebo nějaký firemní data. Mám v mobilu lognutý dvě banky a android pay, tak to bude asi tím.
Merediction
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 28. 3. 2018 10:51

Nechci Android 8.0.
Mne telefon na 7.0 funguje dobre/normalne tak proc tam strkat neco co mi muze rozhodit cely telefon :-)
Jde o to ze hodne lidi si na 8.0 stezuje na nefunkcnost propojeni se systemem auta...navic ja mam android auto se starsi verzi ktera funguje a jdou na ni delat veci co na nove nejdou...plus 8.0 dost mozna u mne zmrvi a nepujde vubec nebo bude padat.
VIZ Android 7.0 ktery u 99% telefonu znemoznil plne zrcadleni v aute pres mirror link...

Takze 8.0 nechci...nechci riskovat ze mi pak nepujde AA :)

Navic proste razim to ze kdyz to funguje tak proc neco menit O:-)
Kapr99
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků