Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kuken 28. 6. 2017 11:41

Cafte, nahodou niekto neskusal vodotesnost? Lebo IP68 by malo nieco vydrzat, ale zaroven doporucuju ze nie su vhodne na plavanie (potapanie chapem, zaujima ma hlavne to plavanie). Neskusal niekto s nimi plavat?
Kuken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dx01 6. 7. 2017 17:04

Mám dotaz ohledně dosahu bluetoothu - jak daleko se můžete vzdálit s hodinkami od telefonu, aniž by se spojení rozpadlo?
dx01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chuckymichal 6. 7. 2017 19:54

Kuken: Kľudne môžeš s hodinkami plávať. Ja už používam 3.generaciu Gear a vždy som s nimi plával atď a bez najmenšieho problému.
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek_b 9. 7. 2017 11:03

Kdyby měl někdo zájem si vyrobit vlastní ciferník na Gear S3/2 je k mání udělátko pro PC.
Sice je to zatím beta a dá se na tom dělat.
http://developer.samsung.com/gear
Vasek_b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kuken 12. 7. 2017 08:32

Dakujem za radu a potvrdzujem uz aj ja, da sa s nimi bez problemov plavat
Kuken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dx01 12. 7. 2017 18:45

Můžete, prosím, někdo zkusit ten dosah BT? Stačí přibližně :-)

Předem díky!
dx01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kuken 12. 7. 2017 18:59

Dociahne mi z kuchyne cez chodbu do obyvacky co je nejakych 12m bez dveri napr z kuchyne cez okno az do garaze, co je tiez nejakych 10m
Kuken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dx01 12. 7. 2017 19:01

Kuken: díky! Já před měsícem vracel Garmin Fenix 5, protože fungoval tak na tři metry maximálně, přitom předchozí Fenix 3 údajně klidně i 20 m.

Proto ten dotaz, tohle se špatně zjišťuje, ale pro mne je to celkem důležitý parametr ;-)
dx01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 14. 7. 2017 16:23

„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dx01 19. 7. 2017 10:06

Tak S3ky už mám na ruce a měl bych pár dotazů:

Jak mohu zapnout záznam trasy z GPS do gpx bez nutnosti být spojen s telefonem (případně i s tím telefonem :-))? Jde to vůbec? Jde mi o to, že jdu, fotím a potřeboval bych ukládat souřadnice kvůli doplnění do fotek.

Na "Always On" displeji není venku skoro vidět. Gesto se mi zase zdá, že se aktivuje i když by nemělo a nebo naopak se neaktivuje když by mělo :-) Jak máte tohle nastavené s ohledem na spotřebu energie?

Trochu mne zklamalo, že v hodinkách není kompas...

Kde se dají najít další widgety?

Dá se horní tlačítko nastavit tak, aby jeden stisk znamenal "OK" a dvojstisk "Zpět"? Přišlo by mi to praktické...

To je zatím všechno, předem díky za reakce ;-)
dx01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b.o.i 24. 7. 2017 22:45

zdravim, rozhoduju se zda koupit Gear S3 nebo zda mi budou stacit Gear Fit 2. 10.000,- Kc je uz prece jenom palka. Jsou zde nejaky silne argumenty, co Vam pomohly v rozhodnuti ? Dekuji.
programmer
b.o.i
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 25. 7. 2017 04:36

Ahoj. Máme doma Gearfit2 i Frontier S3.
Oba modely fungují skvěle.
Gear S3 je spíš tedy chlapský model, má promakanější ovládání otočným prstencem, kovové provedení, možnost handsfree. Gearfit2 má spíš ženský design, plastový, o něco slabší baterii.
Máme 2 týdny a spokojenost.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 25. 7. 2017 08:31

b.o.i
argumenty - pokud projedeš vlákno narazíš na možnost koupit třeba na bazosi či sbazaru i s doklady - prověřit lze přes IMEI ( já to tak udělal !! )
dají se sehnat levněji
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.o.i 3. 8. 2017 17:42

Tak jsem se stal cerstvym majitelem Gear S3 a žena Gear Fit 2 :-) Nemuzeme rozchodit upozorneni na zpravy z messengera, ostatni oznameni nam funguji (zmeskany hovor, sms). Aplikace Messenger je povolena spravne ve spravci povolenych aplikaci. Da se s tim neco udelat ?

Diky
b.o.i
programmer
b.o.i
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 3. 8. 2017 20:18

A co nastavení v aplikaci gear v mobilu?
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků