Samsung Gear S3 - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 4. 4. 2017 07:47

Bartas
co se podívat o pár příspěvku zpět?
Nick Cave dával link na co se ptáš.

Přece při aktualizaci - při stahování se ti musel na displeji mobilu objevit text co se stahuje v češtině.
stáhne se do mobilu - odpojí se hodinky a připojí - začne aktualizace v nich
Naposledy upravil Egee dne 4. 4. 2017 08:08, celkově upraveno 1
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,s10,s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, S4 , Tab S 10.5 LTE, LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB,Samsung Gear S3 Frontier
Egee
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bartas527 4. 4. 2017 08:06

Egee píše:Bartas
co se podívat o pár příspěvku zpět?
Nick Cave dával link na co se ptáš.

Přece při aktualizaci - při stahování se ti musel na displeji mobilu objevit text co se stahuje v češtině.
stáhne se do mobilu - odpojí se hodinky a připojí - začne aktualizace v nich

No to mi je jasný. A číst umím taky. Ale nic z toho tam nepřibylo tak proto se ptam.
Bartas527
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 4. 4. 2017 10:37

- jen tak zběžně koukám
Položka Ciferníky a styly v jednom
Čeština je ke stažení ....

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,s10,s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, S4 , Tab S 10.5 LTE, LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB,Samsung Gear S3 Frontier
Egee
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MIKi 222 11. 4. 2017 15:16

Dobrý den Vážení, rád bych Vás touto cestou požádal o pomoc. Zakoupil jsem si Samsung gear 3 frontiers a rád bych s nimi bezkontaktně platil v obchodě. Po zdlouhavém hledání a zjišťování když jsem našel aplikaci Samsung pay tak mi telefon řekl že app není s tímto modelem kompatibilní (A3 r. 2016) a i kdyby byla tak kompatibilitu s pay v Č.R. neposkytuje žádná jiná banka pouze KB. Dá se nastavení plateb přez hodinky vyřešit jinou dostupnou aplikací? A jak na to?

Děkuji za pomoc
MIKi 222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod magma 16. 4. 2017 16:10

Helou,

minuly tyzden som kupil hodinky a zatial max spokojnost. Jedine co mi chyba je moznost odpisovat na SMS, ale prezijem. Ostatne veci fachcia a dokonca aj to telefonovanie cez ne uz som par krat vyuzil.

Chcem sa opytat, ze ci je mozne zmenit jazyk bez hard resetu? Nejak to tam nikde v menu nevidim.

Vdaka
PC, NB, iPad > CARAT-TOPAZ / DragonFly Black > Ultimate Ears Triple.fi 10 PRO, Beyerdynamic DT-1770 Pro, Sony MDR-1RBT, Onkyo HTX-22HD;
magma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 17. 4. 2017 11:03

Jedine co mi chyba je moznost odpisovat na SMS,
tato možnost je pokud používáš mobil samsung k hodinkám a taky se v menu hodinek zobrazí navíc ikony sms a email ...
řešilo se to i zde
https://androidforum.cz/hodinky-samsung ... ssic-77830
Egee
Poslední varování

Odeslat příspěvekod monthy22 21. 4. 2017 16:40

Ahoj, po aktualizaci SW hodinek se mi stává toto:
1. pošlu SMS
2. na mobil i na hodinky mi přijde doručenka, kterou si odmáznu
3. vzdálím se z dosahu Bluetooth
4. jakmile se hodinky opět spojí s telefonu, tak mi poslední doručenka přijde znova

Děje se to pořád dokola, dokud nesmažu mnou odeslanou zprávu, na kterou mě pořád doručenka upozorňuje.

Dělalo to s S7 Edge i teď s S8. Hodinky byly restartovány. Někdo nějaký nápad, kromě vypnutí doručenky??

Díkes
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod vasakucera 27. 4. 2017 10:00

Tak tohle se mi stává po aktualizaci také,pomohlo odkázání odeslané zprávy. Mám SG3 teprve týden a jsem s nimi spokojený přešel jsem z Garmin Fenix 3.
vasakucera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monthy22 27. 4. 2017 11:09

Co je prosim odkázání?
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 27. 4. 2017 17:23

tipuju automatická korekce odkázání => smazání
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod razerfan 8. 5. 2017 08:41

Ahoj, v telefonu se mi do Samsung store kde se kupují ciferníky (...) nedaří zaregistrovat kreditní kartu (Visa) od České spořitelny, která jinak funguje (s PayPalem, v Google Play store apod.). Tím pádem mám přístup jen k bezplatným položkám. Že by si to nerozumělo s embosovanými debetními kartami?
Asus Xonar HDAV1.3 + Yamaha A-S500 + Tannoy Sensys DC1, FiiO X3 2nd gen + Chord Mojo + Hifiman He-400i & Audeze LCD pads (doma) / Echobox Finder X1 (venku a v práci).
razerfan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod razerfan 16. 5. 2017 08:39

Podle podpory Samsungu je to tím, že neumožňují do Gear store uložit kreditní kartu z neSamsungových telefonů. A údajně makají na tom aby to umožnili. Je to trochu divné - zaprvé tuto zásadní informaci, která by někoho mohla odradit od koupě hodinek, jsem nikde jinde nečetl, a za druhé jsem stejný dotaz vystřelil na redditu, kde mi nějakej anglán řekl, že se svým neSamsung telefonem ten problém nemá. Summary - asi je to zase kombinace toho že žijeme v české republice a toho že se někdo rozhodl případné kupce nevarovat.

Podpora:
"I understand from your inquiry that you are unable to add a credit card information inside the Samsung Gear apps store on your Asus Zenfone.

Kindly know that for the moment, on non-Samsung devices, you can only download free applications for your Samsung wearable devices, therefore, adding a credit card information is also not supported, yet.

However, this feature is on the way and our developer team is doing their best to offer access to customers with non-Samsung phones all of the features the gear has."
razerfan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ticho88 21. 5. 2017 17:49

Používáte někdo Gear S3 s iOS? Zajímá mě hlavně jestli funguje Endomondo a Spotify i s iPhonem nebo jen s androidem. Díky
ticho88
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor