Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ampapajiri 31. 8. 2017 11:14

tři tečky tam jsou, ale je tam možnost odpovědět, zobrazit v telefonu, smazat jinak nic. Messenger mi napise primo na diplay hodinek text co je poslán. U viber jen ze mam příchozí zpravu. Driv to nedelalo....pomooooc díky
ampapajiri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hacekk 16. 10. 2017 17:49

Ahoj, setkal se někdo s podobnými tečkami jako jsou v horní oblasti displeje?

Obrázek
hacekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vejry 26. 10. 2017 07:54

Ahoj, chtěl bych se zeptat zdali je nebo se bude vyrábět náhradní díl otočné kolečko pro listování pro Gear S frontier.
Kolečko jsem si dost poškrábal, pokud budete vědět někdo nějaký typ nebo trik jak se škrábanců zbavit moc moc děkuji
vejry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhitmen 27. 10. 2017 10:05

Zdravím všechny, je tu někdo ochotný mi vytvořit ciferník na míru? Samozřejmě za nějaký finanční obnos. Předlohu, jak má vypadat mám. Díky moc
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 27. 10. 2017 10:45

A proč si ho neuděláš sám?
https://www.facer.io/creator
https://www.youtube.com/watch?v=7lff9ZO1lWM&feature=youtu.be
toto jsem dával na první stranu
viewtopic.php?f=30&t=1258758
Nemyslím to ve zlém ale jen TIP
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mkikos 27. 10. 2017 18:02

Prosím o radu zda někdo nenarazil na problém, přestalo mi fungovat hovory v GEAR S3 veškerá ostatní komunikace SMS,mail,info vše funguje volání z gear taky jen když někdo volá nezobrazi se mu to v hodinkách díky za odpověď.
Mkikos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 27. 10. 2017 20:21

Nemáš v aplikaci Gear vypnutý upozornění na příchozí hovor (správa oznámení)?
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mkikos 27. 10. 2017 20:52

No právě jsem zjistil že mi to odtamtud úplně zmizelo app TELEFON - PŘÍCHOZI HOVORY vůbec není nevíš jak dostat zpět ??? Díky moc.
Mkikos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek-lepi 30. 10. 2017 01:20

Čaute, riešim dilemu či je možné nastavenie notifikácii jednotlivých aplikácií v mobile (SAMSUNG S7) vypnúť ale zároveň, aby bolo možné využívať notifikáciu daných aplikácií na hodinkách (GEAR S3).
Dik za rady!
marek-lepi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mkikos 1. 11. 2017 11:46

Takže jen pro info, napadlo mě vše odinstalovat a zase nainstalovat a zjistil jsem, že mi zakoupený ciferník za 30,-Kč shazuje v nastavení příchozí hovory, takže už jsem neinstaloval a vše funguje. Bohužel 30 kaček zbytečně větrák. >:-(
Mkikos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhitmen 9. 11. 2017 16:44

Zdravím zkušené uživatele. Dá se pomocí hodinek ovládat hlasitost při poslechu hudby z telefonu? Další dotaz ohledně příchozího hovoru jestli se dá nastavit, aby se příchozí hovor ukázal hned na hodinkách a ne až zmeškaný hovor?
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 9. 11. 2017 18:44

Oboje funguje. Hlasitost jde ovládat a i přepínat písničky a tak dále. A příchozí hovor se ukáže hned, hodinky vybrují, vidíš kdo volá a může hovor i odmítnout.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 9. 11. 2017 20:14

hhitmen píše:Zdravím zkušené uživatele. Dá se pomocí hodinek ovládat hlasitost při poslechu hudby z telefonu? Další dotaz ohledně příchozího hovoru jestli se dá nastavit, aby se příchozí hovor ukázal hned na hodinkách a ne až zmeškaný hovor?


Ohledně přijímání hovoru, tak budeš asi připojen přes Wi-Fi a ne přes Bluetooth. Občas mi to taky zlobilo, tak jsem Wi-Fi vypnul a bylo to....
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 10. 11. 2017 09:05

Jde hlavně o to, když jsem v práci nebo venku a to WiFi tam nemám, takže použít na BT se to nedá. A hudba mi jde převážně o Spotify a czradio a u nich se nastavení hlasitosti nenašel. Škoda, že jsou ty hodinky jen na půl dodělané. Děkuji za odpovědi
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 20. 11. 2017 12:32

Aktualizace :potichu
Přílohy
Screenshot_20171120-114155.jpg
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků