Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Frerry 8. 7. 2018 08:42

návod máš v mám příspěvku ;-)
promiňte pospíchám, jedou mi stroje
Frerry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RobertV 8. 7. 2018 09:15

Moc tomu nechápem, keď pôjdem napríklad behať tak nemám vôbec zapínať samsung health v hodinkách? Ale ten MapMyRun?
RobertV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RobertV 8. 7. 2018 12:59

Keď zapnem hociktorú aktivitu tak mi vôbec nechytí GPS. Napíše nech idem na otvorené priestranstvo, aj keď na ňom som..
RobertV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frerry 8. 7. 2018 20:18

nic nemusíš zapínat v telefonu,až potom když hodinky s telefonem páruješ,tak se data přenesou a poté synchronizaci se ti v samsung health ukáže ta mapa ;-)

nahraješ MapMyRun,v nastevení je Apps Devices a pak v této aplikaci asociuješ aplikaci healt

já třeba jezdím na kole,a když vyjíždím,tak jen zapnu na hodinkách aktivitu kolo, ve které mám nastavené,že gps a různé fičuriny se mi automaticky spustí

jestli to stačí ? :-)
promiňte pospíchám, jedou mi stroje
Frerry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RobertV 8. 7. 2018 20:21

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, potom to vyskúšam.. Lenže mne nejde GPS už vôbec. Našiel som na Anglickom fóre taký istý problém a že to vyriešila reklamácia. Takže zajtra idem dať reklamovať a uvidím ako to dopadne.
RobertV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pes502 5. 8. 2018 13:03

Zdravím, uvažuji, že bych samsung gear s3 frontier koupil otci k narozeninám. Nikdy smart watch neměl, ale nejsem si jist, jak je to s kompatibilitou Huawei mate 10 pro. Máte s tím někdo zkušenosti? Bude to fungovat? A dále jsem se chtěl ještě zeptat, jestli již hodinky mají českou lokalizaci.
pes502
Junior

Odeslat příspěvekod ptichopad90 5. 8. 2018 19:01

Ahoj, chci se zeptat jestli jde stahovat aplikace ze storu do hodinek i z jiných telefonů než samsung. Jde mi hlavně o to jestli dostanu do hodinek endomondo když je budu používat s Huawei P20.
ptichopad90
Junior

Odeslat příspěvekod RobertV 5. 8. 2018 19:27

Zdravím, hodinky mi prišli z reklamácie lebo mi nešlo GPS. Vymenili základnú dosku. Dnes som bol na biku, GPS mi chytí hneď ale zle mi počíta prejdenú vzdialenosť. Na 15km mi to napočíta aj 30km. Aby toho nebolo málo, tak keď pauznem aktivitu a potom ju znova spustím tak už mi GPS nechytí. Musím ju ukončiť a potom znova zapnuť odznova. Neviete niekto čo s tým? Ďakujem
RobertV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 6. 8. 2018 11:39

@pes502 mal som ich spárované s BlackBerry KeyOne a v pohode, lokalizáciu samozrejme majú.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 8. 2018 17:54

Neaktualizujte na Android 9 Pie, pokud používáte Samsung Gear S3, Sport

https://www.mojandroid.sk/neaktualizujt ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mila001 30. 8. 2018 20:58

Dobrý den,potřebuji poradit,pokud nemám mobil od Samsungu mám jít raději do Samsung Gear S3 Frontier,nebo do Garmin vívoActive 3.Děkuji
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 31. 8. 2018 08:52

V tomto případě bych volil Garminy a taky z důvodu, že za týden půjdou do prodeje nové hodinky od Samsungu (Galaxy Watch).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jostal 31. 8. 2018 10:26

Záleží, kvůli čemu je pořizujete. Sportovní aktivity bych čekal lépe zpracované od Garminu (nezkoušel jsem), na ostatní mi přijdou lepší i hezčí Gear S3. Navíc jak psal Loader, půjdou do prodeje Galaxy Watch, tak by mohla cena Frontiru ještě o něco spadnout dolů. Gear 3 mám asi cca měsíc a jsem s nima celkem spokojenej. Používám k nim Zenfone 3 od Asusu a s propojením nebyl problém. Notifikace (hovory, zprávy, whats up) fungují spolehlivě, ovládání hudby v telefonu taky. Přesnost měření aktivit jsem do podrobna nezkoumal, mám to pouze pro informaci, ale moc daleko od skutečnosti se nepohybují. Po dobu používání jsem narazil pouze na jeden zvláštní problém. Když jsem někomu volal, tak se náhodně stávalo, že jsme se navzájem s volaným neslyšeli. Na fóru jsem podobný problém zatím nenašel, tak si myslím, že telefon občas vyhodnotí připojené Geary jako HF. Když pomocí Taskeru nechám vypínat a zapínat Bluetooth,tak to funguje. Chyba bude asi v telefonu nebo jeho nastavení, zatím jsem to neřešil.
jostal
Junior

Odeslat příspěvekod mila001 31. 8. 2018 16:19

Jde mi o to,že někomu ty notifikace dobře nefungují,když nemají mobil od Samsungu.
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jostal 1. 9. 2018 12:24

Zkusil bych projit web, jestli nenajdete nejake info o problemech pripojeni vaseho telefonu s hodinkami, pripadne zkusit a kdyz nepujdou, tak vratit.
jostal
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků