Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Maxo811 27. 2. 2018 21:21

Co konkretně mysliš?
Maxo811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ampapajiri 28. 2. 2018 14:02

JAk kde nastavit v telefonu nebo kde aby me chodilo upozorneni na prichozí zpravy do hodinek/whats up/
diky
ampapajiri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vrzy 14. 3. 2018 22:14

Ahoj, řeším problém s tím, že mi hodinky dost rychle vybíjí telefon. Mám S6 Edge a telefon vydrží tak půl dne, když hodinky odpojím, dostanu se s výdrží skoro na celý den, tedy od rána do cca 18 hodin. Koupil jsem před pár dny S9+ a telefon při připojení k hodinkám vydržel 8 hodin. Má někdo stejný problém ? Nevím co s tím, když budu muset mít hodinky odpojené, tak jsou k ničemu a když mi tak budou žrát baterii v telefonu, tak jsou také k ničemu. Díky
vrzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 15. 3. 2018 08:33

Mě vydrží Note 8 den a půl v pohodě, pokud není nějaký extrém. Dělal jsi obnovu gear?
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod vrzy 15. 3. 2018 12:31

Ano, obnova proběhla před připojením k novému telefonu. Přes noc mi to klidně vezme 30%, když hodinky přes noc odpojim tak kolem 5%. S9+ jsem vrátil a čekám na nový kus, ale asi to bylo zbytečné, dělají to hodinky. Teď jedu na starém S6 Edge a problém je úplně stejný.
vrzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FanaK 16. 3. 2018 06:43

Nemáš na hodinkách zapnutý wifi a GPS ? Mně to dělalo ze začátku, než jsem přišel na to, že wifi žere docela baterku a hlavně GPS, tak ji zapne i v telefonu a pak baterie telefonu "mizí před očima" používám ji jen na turistiku a jízdu na kole, jinak vše pořád vypnuto. Výdrž telefonu (Note8) cca 1,5-2dny, hodinek cca 4-5dnu.
FanaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrSkal 26. 3. 2018 12:09

Zdravím všechny. Určitě je to již stokrát omletý dotaz, ale přesto poprosím. Samsung Gear 3 Frontier. Zobrazují se mi jen upozornění z Messengeru a možnost otevřít zprávu v telefonu, nikoliv v hodinkách. Dá se s tím něco dělat ? Díky moc za informace .. P.
PetrSkal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 4. 2018 09:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 9. 4. 2018 14:29

https://www.gsmarena.com/samsung_gear_s ... -30448.php
Dnes jsem stáhnul, tak uvidíme jaké bude zlepšení... ;-)
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Tacud156 21. 4. 2018 21:03

Zdravim.Muze se zeptat jak docilim toho zobrazeni svatku uz jsem zkousel synchronizavat kalendar v mobilu ale stale nic potreboval bych podrobnejsi navod jestli nedelam nekde chybu.Dekuji za odpoved
Tacud156
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 01:46

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod king23 16. 5. 2018 12:45

Ahoj, prosím jak to vypadá s NFC platbami? Byl by to jeden z hlavních důvodů proč bych si Gear S3 kupoval. Zatím mám informace, že Samsunga Pay v Česku vůbec není podporován. Nemá někdo nějakou informaci o tom, že by to v budoucnu mělo být jinak? Popřípadě, že by banky (zejména mě zajímá Air bank) vyvájeli vlastní aplikaci pro Tizen? Díky!
king23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bo-Fa 13. 6. 2018 20:03

Ahoj, rád bych poprosil o radu ...

Používá někdo z Vás hodinky k monitorování a mapování trasy při běhání ?

Včera jsem je měl poprvé k běhání a chci se zeptat :

Protože nechci používat "endomondo", neboť si myslím že samsung health je to samé v bledě modrém..

Na hodinkách jsem zapnul GPS, v aplikaci Health zvolil běh a dál se do toho, po uběhnutí trasy mi hodinky sami nabídly ukončení cvičení, které jsem potvrdil A ... objevil se souhrn všeho kolem běhu, km, převýšení atd atd včetně malé mapky, kde jsem běžel - dal jsem uložit a pohoda. Doma jsem pak spároval hodinky s telefonem (S5) a po synchronizaci dat jsem v aplikaci health v telefonu videl data o běhu - avšak bez té mapy, která se v hodinkách ale objevila. Nevím jak to udělat, abych mohl tu mapu nak dostat v telefonu.
Porádí mi někdo ?

Děkuji.

Robert
Bo-Fa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frerry 6. 7. 2018 15:26

pro Roberta a ostatní ;-)

http://translate.google.com/translate?h ... msung-Gear

zde máš návod,přeložený od strejdy googla,který ti bude ukazovat ty mapy v Healtu.
měl jsem Samsung Gear Fit2 Pro a přešel jsem na Samsung Galaxy Gear S3 Frontier ,na Fit2 se mi mapa ukazovala ani nevím jak se mi to podařilo a po přechodu na S3 nic,tak jsem pátral a strejda Google poradil ,dnes jsem byl na kole a mapa v Healtu se opět zobrazuje :tleskani ;-)
promiňte pospíchám, jedou mi stroje
Frerry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RobertV 7. 7. 2018 17:55

Zdravím, nedávno som kúpil Samsung Gear S3 frontier a mám tu taký problém. Dnes som bol behať a vôbec neviem nájsť trasu na mapke. Ani v aplikácii ani v hodinkách. Neviete niekto čo s tým?
RobertV
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků