Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dadula2 26. 3. 2019 01:03

Tak funkce "Zobrazit jen při nošení hodinek" se týká jen notifikací a ne vyzvánění když někdo volá. Pro úplný "klid" je třeba přímo na hodinkách aktivovat např. režim "Nerušit" (osobně používám), nebo některý z ostatních nabízených. Myslím si, že to funguje dobře, když se každé zařízení nastavuje zvlášť. Bylo by hloupé, aby jsem na telefonu vypnul vyzvánění a ono se vyplo i na hodinkách. Takhle mám na telefonu zapnuté jen vibrace a veškeré zvuky beru jen z hodinek. Ono stáhnou horní lištu a kliknout na ikonu "Nerušit" je otázka tak 2 sekund.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 1. 4. 2019 23:47

1. funguje vam budiace gesto? ...myslim, ze pri starsej verzii tizenu stacilo otocit hodinky k sebe a rozsvietili sa, teraz to nefunguje? :-l (resetoval som hodinky a stale nic)

2. ani tep sa im nejak nechce merat (dokonca ani nepise, ze skontrolujte snimac)
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Freeman911 2. 4. 2019 09:45

Ahoj,
mám úplně stejný problém, taky mi nefunguje měření tepu ani otočení displeje >:-(
Freeman911
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 4. 2019 10:25

Me funguje oboje normalne na tizenu 4
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jostal 2. 4. 2019 11:55

Také nemám problém s funkčností na Tizenu 4.
jostal
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 3. 4. 2019 00:17

Také mi vše funguje naprosto bez problémů.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 3. 4. 2019 14:45

hmm vidim to na reklamaciu v predajni :hm
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 16. 4. 2019 23:37

...tak po reklamacii konecne doma :tleskani

boli vymenene nejake casti a bol nahodeny Tizen 3, nasledne som aktualizoval na Tizen 4 a zatial vsetko (co neslo) ide :-)
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsoft 21. 4. 2019 13:19

Zdravim. Uz delsi dobu mam Samsung Gear 3 (a Samsung S7). Po posledni unorove aktualizaci mi opet Samsung zprehazel obrazovky na displedi (kdyz tocite doleva). Problem co mam je - ze v jednom zastupci jsem mel i kontakt (na rychle volani a sms). Jenze nyni v aplikaci Kontakty nejsou vsechny kontakty z telefonu. Popravde v hodinkach je jich asi 20 a v telefonu treba 500.
Vse jsem 2x prekontroloval, restarty, povolena prava na synchronizaci a pristupu ke kontaktum, brani z Google konta (kde je vse). Ani pres vyhledani to ostatni kontakty nevidi. Natvdo zastaveni ofiko aplikace Kontakty. Proste zaboha nemuzu rozchodit synchronizaci kontaktu z telefonu do hodinek. Onech 20 kontaktu vypada jako posledne 20 pridanych.

Mate nejake tipy? Protoze mimo reinstalaci vseho (coz opravdu delat nechci a ani nemusi pomoci), me uz nic nenapada. Diky
.: Xsoft :.
xsoft
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 4. 2019 12:32

Hodinky od Samsungu majú vážny problém pri pripojení k niektorým smartfónom
https://www.techbyte.sk/2019/04/intelig ... -zlyhanie/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 27. 4. 2019 09:23

Provozuje tu někdo hodinky s telefonem xiaomi? Šlape všechno jak má? Přemýšlím, že pořídím telefon téhle značky a nechci nějaký překvapení.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Krtek1311 1. 5. 2019 08:56

Ahoj, hodinky jsem koupil hlavně pro užívání a možnosti zápisu do kalendáře. Kolega je má, vše funguje - poznámka do kalendáře se dá napsat. U mě se tahle možnost nezobrazuje. Hodinky jsou po aktualizaci, restartované.
Má někdo nápad??
Krtek1311
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumukrad 1. 5. 2019 13:34

Nemá kolega spárováno s telefonem Samsung? Co jsem četl tak když máš jiný telefon než Samsung tak některý věci nejdou zprovoznit
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 5. 2019 13:08

One UI aktualizace zamířila na starší chytré hodinky od Samsungu
https://www.dotekomanie.cz/2019/05/one- ... -samsungu/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dryyymek 22. 5. 2019 12:23

Když připojím Samsung Gear S3 Frontier přes bluetooth s mobilem a odejdu pak s hodinkami mimo dosah bluetooh, dojde potom při přiblížení k automatickému spárování nebo se musí spárovat zase ručně?
dryyymek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků