Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Simmirek 28. 12. 2017 21:18

Dokážu někde zjistit jakou mám aktualizaci?
Simmirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Simmirek 29. 12. 2017 12:28

Ještě mám dotaz...když mám připojené hodinky nespojí se mi auto přes telefon jde to nějak udělat aby šlo obojí nebo musím přepnout na auto a nemít hodinky? Máte někdo nějakou zkušenost?
Simmirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex75 29. 12. 2017 16:12

Běžně používám s Note 8 Gear S3 a v autě se automaticky telefon páruje i s autorádiem Pioneer a není problém, funguje vše najednou.
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Xronical 29. 12. 2017 17:04

Ahojte
Neviete ci sa da nainstalovat aplikaca viber do hodiniek?
Viem ze sa da odpovadat ked pride cez viber sprava ale chcel by som napisat prvy ja spravu nie odpovedat
Xronical
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vynikalpetr 2. 1. 2018 13:53

Zdravím uživatele Gear S3, trápím se trápím
Telefon Samsung galaxy s6 mini
Android 6.0.1
Gear - Tizen 3.0.0.1

Problém?
Při volání (odchozí i příchozí) z telefonu se automaticky spouští Gear S3 - tzn., že telefon je hluchý a volající křičí vedle v místnosti na hodinkách na baru. Nebo vytočím číslo a neslyším nic, než si všimnu, že zvuk jde z hodinek.
Jak tedy nastavit Gear a Tel tak, aby to fungovalo?
- abych telefonoval přes telefon
- využíval oznámení, zprávy, maily, messenger,..., v gear i telefonu
- případně využíval gear jako HF sadu na kole, na lyžích,...

Zatím jediné, na co jsem přišel
- vypnu "zvuk v telefonu" v nastavení BT v tel. negativa - přestanou se zobrazovat ostatní oznámení aplikací (zprávy,...)
- v nastavení v telefonu - aplikace - gear s3 plugin a samsung gear s3 vypnu povolení k telefonu. zdálo se jako dobrá cesta, ale pořád to halasí přes hodinky, takže nula
- mimochodem v autě jsem musel nastavit telefon tak, aby BT umožnil přenos médií do BT - výsledkem je hudba z telefonu do BT auta, ale hovory na hodinky. takže taky nic moc.

Zkoušel jsem popisovaná nastavení výše a nějak se nedaří. Ta technika nás fakt dohání :-(

-- 2. 1. 2018 14:56 --

Simmirek píše:Dokážu někde zjistit jakou mám aktualizaci?

v hodinkách nastavení -> O gear -> Informace o software
vynikalpetr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramx 3. 1. 2018 19:59

Nevíte jestli jde u hodinek nějak "zamknout" otočná luneta. Jde mi o to, že občas nosím rukavice a nerad bych aby se hodinky zbytečně probouzely. Zkoušel jsem na prodejně Gear Sport, kde je možnost probuzení lunetou vypnout, ale byl tam nastaven prodejní mód a otočením lunety se stejně rozsvítily. Tak nevím jestli to nefunguje nebo je to Retail modem.
Díky
GH628 (1998) ... SG S7 + S10e
ramx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkl_007 3. 1. 2018 21:12

Ahoj ano jde to na gear frontier mám nastaveno. Je to v novém software.
majkl_007
Junior

Odeslat příspěvekod daveman01 5. 1. 2018 06:43

Zdravím, už funguje na hodinkách psaní odpovědí přímo na displeji hodinek a jak je to s-voicem? Lze diktovat text a ten se převede na zprávu? Nevíte jestli to vůbec u nás půjde? Díky za upřesnění :)
daveman01
Junior

Odeslat příspěvekod Bohousek9 6. 1. 2018 17:41

Dobrý den, chci se zeptat jak se dají sparovat sluchátka bluetooth. Nevím postup, dik.
Bohousek9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xronical 18. 1. 2018 21:56

Ahojte
Neviete ci sa da nastavit hlasitost a ine zvonenie na budik?
Potreboval by som aby ma hidinky zobudili o 2rano ale tak aby som neeusil oststnych
Xronical
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.spata 20. 1. 2018 16:02

Ahoj mám nové gear s3 classic a byl jsem zvyklý používat na gears s2 gesto zpět potaženim shora dolů. Na s3 je v návodu toto gesto také napsané, ale pouze se stahne horní lišta.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod Maxo811 22. 1. 2018 14:30

Ahoj.Mám Gear S3 Frontier. Nedaří se mi odepisovat přes hodinky na Viber.Nezobrazí mi ani zprávu.Přes tečky to nejde. PLS poradte. Díky
Maxo811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenka2003 22. 1. 2018 16:48

Co máš za telefon? Pokud nemáš Samsung, tak to nejde.
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod Maxo811 22. 1. 2018 23:04

Mam Samsung galaxy S8 plus.

Tak vyřešeno.Povolil jsem v aplikaci Nahled zpravy a uz se mi zobrazuje v hodinkach a jde odpovědět.Stahl do hodinek Samsung connect a propojil.

Jak to je se zprávami?Ukazuje mi vzdy jenom posledni i kdyz jich prijde vic.Mate to stejne?Diky
Maxo811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ampapajiri 27. 2. 2018 17:37

Popises to do detailu kde to nastavit aby to chodilo i do hodinek? Dekuji moc

-- 27. 2. 2018 17:57 --

ampapajiri píše:Popises to do detailu kde to nastavit aby to chodilo i do hodinek? Dekuji moc
ampapajiri
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků