Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 4. 4. 2017 06:47

Bartas
co se podívat o pár příspěvku zpět?
Nick Cave dával link na co se ptáš.

Přece při aktualizaci - při stahování se ti musel na displeji mobilu objevit text co se stahuje v češtině.
stáhne se do mobilu - odpojí se hodinky a připojí - začne aktualizace v nich
Naposledy upravil Egee dne 4. 4. 2017 07:08, celkově upraveno 1
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bartas527 4. 4. 2017 07:06

Egee píše:Bartas
co se podívat o pár příspěvku zpět?
Nick Cave dával link na co se ptáš.

Přece při aktualizaci - při stahování se ti musel na displeji mobilu objevit text co se stahuje v češtině.
stáhne se do mobilu - odpojí se hodinky a připojí - začne aktualizace v nich

No to mi je jasný. A číst umím taky. Ale nic z toho tam nepřibylo tak proto se ptam.
Bartas527
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 4. 4. 2017 09:37

- jen tak zběžně koukám
Položka Ciferníky a styly v jednom
Čeština je ke stažení ....

Obrázek

Obrázek

Obrázek
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MIKi 222 11. 4. 2017 14:16

Dobrý den Vážení, rád bych Vás touto cestou požádal o pomoc. Zakoupil jsem si Samsung gear 3 frontiers a rád bych s nimi bezkontaktně platil v obchodě. Po zdlouhavém hledání a zjišťování když jsem našel aplikaci Samsung pay tak mi telefon řekl že app není s tímto modelem kompatibilní (A3 r. 2016) a i kdyby byla tak kompatibilitu s pay v Č.R. neposkytuje žádná jiná banka pouze KB. Dá se nastavení plateb přez hodinky vyřešit jinou dostupnou aplikací? A jak na to?

Děkuji za pomoc
MIKi 222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod magma 16. 4. 2017 15:10

Helou,

minuly tyzden som kupil hodinky a zatial max spokojnost. Jedine co mi chyba je moznost odpisovat na SMS, ale prezijem. Ostatne veci fachcia a dokonca aj to telefonovanie cez ne uz som par krat vyuzil.

Chcem sa opytat, ze ci je mozne zmenit jazyk bez hard resetu? Nejak to tam nikde v menu nevidim.

Vdaka
PC, NB, iPad > Aune S6 / DragonFly Black > Ultimate Ears Triple.fi 10 PRO, Beyerdynamic DT-1770 Pro, Sony MDR-1RBT, Focal Alpha 50;
magma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 17. 4. 2017 10:03

Jedine co mi chyba je moznost odpisovat na SMS,
tato možnost je pokud používáš mobil samsung k hodinkám a taky se v menu hodinek zobrazí navíc ikony sms a email ...
řešilo se to i zde
https://androidforum.cz/hodinky-samsung ... ssic-77830
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 21. 4. 2017 15:40

Ahoj, po aktualizaci SW hodinek se mi stává toto:
1. pošlu SMS
2. na mobil i na hodinky mi přijde doručenka, kterou si odmáznu
3. vzdálím se z dosahu Bluetooth
4. jakmile se hodinky opět spojí s telefonu, tak mi poslední doručenka přijde znova

Děje se to pořád dokola, dokud nesmažu mnou odeslanou zprávu, na kterou mě pořád doručenka upozorňuje.

Dělalo to s S7 Edge i teď s S8. Hodinky byly restartovány. Někdo nějaký nápad, kromě vypnutí doručenky??

Díkes
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod vasakucera 27. 4. 2017 09:00

Tak tohle se mi stává po aktualizaci také,pomohlo odkázání odeslané zprávy. Mám SG3 teprve týden a jsem s nimi spokojený přešel jsem z Garmin Fenix 3.
vasakucera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monthy22 27. 4. 2017 10:09

Co je prosim odkázání?
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 27. 4. 2017 16:23

tipuju automatická korekce odkázání => smazání
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 8. 5. 2017 07:41

Ahoj, v telefonu se mi do Samsung store kde se kupují ciferníky (...) nedaří zaregistrovat kreditní kartu (Visa) od České spořitelny, která jinak funguje (s PayPalem, v Google Play store apod.). Tím pádem mám přístup jen k bezplatným položkám. Že by si to nerozumělo s embosovanými debetními kartami?
razerfan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 16. 5. 2017 07:39

Podle podpory Samsungu je to tím, že neumožňují do Gear store uložit kreditní kartu z neSamsungových telefonů. A údajně makají na tom aby to umožnili. Je to trochu divné - zaprvé tuto zásadní informaci, která by někoho mohla odradit od koupě hodinek, jsem nikde jinde nečetl, a za druhé jsem stejný dotaz vystřelil na redditu, kde mi nějakej anglán řekl, že se svým neSamsung telefonem ten problém nemá. Summary - asi je to zase kombinace toho že žijeme v české republice a toho že se někdo rozhodl případné kupce nevarovat.

Podpora:
"I understand from your inquiry that you are unable to add a credit card information inside the Samsung Gear apps store on your Asus Zenfone.

Kindly know that for the moment, on non-Samsung devices, you can only download free applications for your Samsung wearable devices, therefore, adding a credit card information is also not supported, yet.

However, this feature is on the way and our developer team is doing their best to offer access to customers with non-Samsung phones all of the features the gear has."
razerfan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ticho88 21. 5. 2017 16:49

Používáte někdo Gear S3 s iOS? Zajímá mě hlavně jestli funguje Endomondo a Spotify i s iPhonem nebo jen s androidem. Díky
ticho88
Junior

Odeslat příspěvekod lubolubo532 27. 5. 2017 14:09

Zdravím.Prosím o radu ako odstrániť nepotrebné udaje z denníka.Skúšal som už všeličo,ale fakt sa mi nedarí to rozlúštiť.Skúšal som to odstrániť cez app samsung health, ale to vymazanie na udaje v hodinkách nema vplyv.Za radu fakt ďakujem.
lubolubo532
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků