Samsung Galaxy J5 (2016) - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mosquito 28. 3. 2017 23:54

mas pravdu na kvalite kabelu (resp tloustce vodicu hodne zalezi), tim ze odpojis datove zily si nicim nepomuzes a prepojovat (jeste pred konektorem je asi zbytecna pakarna - to uz je lepsi koupit kvalitnejsi nebo ciste nabijeci kabel), vyhoda ciste nabijecich kabelu je prave v tom ze ty datove vynechaji a proud pak muze teci silnejsim vodicem co nabiji

ted sem jeste koupil tatovi do auta spinanej regulator 12->5V 3A z ebay za 85kc, a zdal se byt lepsi, behem par minut pribylo procento, ale jeste sem nejel delsi trasu aby to bylo objektivnejsi
je to tenhle kousek Obrázek
a mimo mobilu na na druhem konektoru bezela jeste palubni kamerka
mosquito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venca60 4. 5. 2017 19:38

Dobry den,
Lze u telefonu nastavit, aby se fotky ukladali primo na pametovou kartu?
venca60
Junior

Odeslat příspěvekod mosquito 4. 5. 2017 23:28

venca60 píše:Dobry den,
Lze u telefonu nastavit, aby se fotky ukladali primo na pametovou kartu?

spust fotak, tam klikni na ozubene kolecko, a co hledas je volba "misto ulozeni"
mosquito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucky-x 22. 5. 2017 15:19

Ahojte, mám tenhle telefon J5 (2016) duos + orig flip pouzdro. Telefon se po otevření pouzdra rozsvítí ale pořád nevím jak to udělat aby se mi po otevření zobrazil rovnou zámek a ne to odemčení obrazovky. Jde to nějak?

Jde mi o to abych při otevření pouzdra už je nakreslil gesto a telefon odemkl. dík
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 22. 5. 2017 17:15

Lucky-x.

A když nastavíš gesto nebo číselné heslo, po otevření krytu Ti ho k zadání nenabídne?
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky-x 22. 5. 2017 20:14

Otevřením krytu se mi "jen" rozsvítí displej. =to samé jako bych zmáčknul tlačítko

Tzn. musím odemknout displej a pak ještě zadat gesto :(
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor