Samsung Galaxy J5 (2016) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mosquito 28. 3. 2017 22:54

mas pravdu na kvalite kabelu (resp tloustce vodicu hodne zalezi), tim ze odpojis datove zily si nicim nepomuzes a prepojovat (jeste pred konektorem je asi zbytecna pakarna - to uz je lepsi koupit kvalitnejsi nebo ciste nabijeci kabel), vyhoda ciste nabijecich kabelu je prave v tom ze ty datove vynechaji a proud pak muze teci silnejsim vodicem co nabiji

ted sem jeste koupil tatovi do auta spinanej regulator 12->5V 3A z ebay za 85kc, a zdal se byt lepsi, behem par minut pribylo procento, ale jeste sem nejel delsi trasu aby to bylo objektivnejsi
je to tenhle kousek Obrázek
a mimo mobilu na na druhem konektoru bezela jeste palubni kamerka
mosquito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venca60 4. 5. 2017 18:38

Dobry den,
Lze u telefonu nastavit, aby se fotky ukladali primo na pametovou kartu?
venca60
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mosquito 4. 5. 2017 22:28

venca60 píše:Dobry den,
Lze u telefonu nastavit, aby se fotky ukladali primo na pametovou kartu?


spust fotak, tam klikni na ozubene kolecko, a co hledas je volba "misto ulozeni"
mosquito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucky-x 22. 5. 2017 14:19

Ahojte, mám tenhle telefon J5 (2016) duos + orig flip pouzdro. Telefon se po otevření pouzdra rozsvítí ale pořád nevím jak to udělat aby se mi po otevření zobrazil rovnou zámek a ne to odemčení obrazovky. Jde to nějak?

Jde mi o to abych při otevření pouzdra už je nakreslil gesto a telefon odemkl. dík
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 22. 5. 2017 16:15

Lucky-x.

A když nastavíš gesto nebo číselné heslo, po otevření krytu Ti ho k zadání nenabídne?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 22. 5. 2017 19:14

Otevřením krytu se mi "jen" rozsvítí displej. =to samé jako bych zmáčknul tlačítko

Tzn. musím odemknout displej a pak ještě zadat gesto :(
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 5. 8. 2017 10:39

Zkuste ručně aktualizaci, stáhne se Vám Android 6.0.1 se zabezpečením z července 2017 ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 10. 2017 11:04

Samsung J5 2016 dostává Android7 Nougat
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... -7-nougat/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlous 11. 12. 2017 12:06

Dobrý den mám dotaz. Dcera má Samsung galaxy J5 2016 a přestala ji vyskakovat klávesnice. Tudíž nemůže psát nevíte někdo jak se toho zbavit? Děkuji
Pavlous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 12. 2017 12:20

restartovat mobil by nepomohlo?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 11. 12. 2017 14:41

Máte někdo android 7 už?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuchi 5. 1. 2018 08:30

Ahoj, mě se nabídl A7 ke stažení těstně před vánoci, vše funguje jak má, žádny zásadní rozdíl kromě změny grafiky jsem nepostřehl. Až tedy - mám dvousimkovou verzi z volného prodeje, v síti O2 začalo fungovat VoLTE, v síti T-Mobile se v menu objevilo povolení VoLTE a VoWIFI, ale ani jedno nefunguje...
kuchi
Junior

Odeslat příspěvekod k0n0p 2. 2. 2018 00:06

Ahoj,
samsung poslal vánoční dáreček ve formě A7. Nougat jsem nainstaloval, ale mám problém s prodlevou. Všechny aplikace fungují jak mají, až na funkci "telefon", což je u telefonu celkem podstatná věc :)
Na ploše má kontakty na přímé volání a tam je prodleva klidně i 2sec. A po dokončení telefonátu mám občas černou obrazovku po dobu taky cca těch 2 sec, pravděpodobně z důvodu pomalé reakce aplikace telefon na informaci z "near" senzoru.

Ještě jsem nedělal factory reset, ale asi se tomu nevyhnu :(
Siemens S25 -> Nokia 6120 -> SE k700i -> Nokia 6300 -> Nokia 701 -> Samsung Galaxy J5(2016) Duos
Canon 350D -> Canon EOS 700D
k0n0p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 2. 2018 00:23

Předtím zkus jinou, alternativní apku Telefon
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matýsek77 2. 2. 2018 11:27

Ahoj,
mám Samsung J5 2016. Po poslední aktualizaci SW se mi stává toto: při hovoru, když přijde další hovor, tak se ten probíhající vypne a automaticky se spoji ten druhy. V nastavení jsem nic nenašel. Kdo poradí?
Matýsek77
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků