Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2016 12:10

Sattero: číst umím dobře, bez obav.. v tom článku se jasně píše, kdyby jsi pozorněji četl, že za údajně pomalejšími reakcemi Note7 nestojí verze procesoru, ale nadstavba TouchWiz :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 8. 2016 12:49

A kdybys četl jen ne špatně přeložen článek, ale prolítl i třeba to XDA, zjistil bys, že podobné "špatné" výsledky nehlásí všichni a souvislost s TouchWizem tedy není jistá.

Já ti pak řeknu, jak to běhá, abys neměl špatné spaní :-) Musíš ale počkat, než bude oficiální spuštění prodeje. ;-)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2016 13:11

Každopádně Note7 je the best smartphone roku, ať už se píše na webech cokoliv.. :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 8. 2016 14:18

Možná bych si toto netroufal tvrdit, ale jelikož konkurence s pořádným stylusem neexistuje, má to Note značně usnadněno. Kdo nepotřebuje S Pen ale má vcelku slušný výběr :)

Jo a předobjednávky se posunuly u všech prodejců, přičemž brýle zmizely taky. Jsem zvědavý, na kolik objednávek se dostane v oné první vlně. Nikde se zatím neobjevilo informace, že by se i první objednávky nedočkaly brýlí nebo samotného dodání telefonu. Zatím jsem neměl čas ověřit svoji předobjednávku - ma někdo bližší informace?
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 25. 8. 2016 14:31

Je dobrý, že se najde mraky nadšenců, co takové zařízení otestují hned v počátku a dají za něj bezmála 25k. Já mám Note 4 půl roku, takže počkám, až se vyzkouší, otestuje, sedne si cena :-) a po Vánocích bude tak akorát čas na upgrade.

Jinak pořád nechápu to odstranění infraportu. Chápu, že to není nic zásadního, ale byla to příjemná vychytávka. Vlastně jsem jí měl už na E66, pak na S4, teď na Note 4 a dál asi nic :-(
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 8. 2016 18:48

Když už nic, tak se aspoň umí Note 7 pěkně tepelně rozparádit :-) http://pocketnow.com/2016/08/24/galaxy- ... s-in-china
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 8. 2016 20:40

uiqjirka: Komentovali jsme už, Čína, nejspíš neorigo nabíječka/kabel. Už se to stalo u Xiaomi a dalších značek včetně Apple.

Hadasek: Upřímně, je to snad poprvé, co jsem ochoten hned takhle z fleku koupit nový telefon aniž bych ho měl pořádně v ruce. Cena nevím, nakolik klesne. Vyšel Note 7 a cena S7 Edge stále vysoko a už to je nějaká doba.

-- 25. 8. 2016 21:41 --

Ale samozřejmě jednou klesnout musí, pokud nenajedou pevný model jako v případě Apple, což bych se divil. Snad jen neklesne á la S6 nebo hůř jakýkoliv LG telefon (G5/V10) nebo poslední Lumie. Ten price drop je vražedný.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 25. 8. 2016 21:02

Uiqjirka: nemá to v předu ani logo samsungu (jak už někdo bystře postřehl jinde). Takže nejspíš šmejdská čínská napodobenina..
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Auto1 25. 8. 2016 23:42

Otevřeme znova již nakousnuté podtéma ochrany Note7

"CASE" ochrana
samotné LED CASE
Neviditelné/průhledné zadní "CASE"
Nebo ochrana bez "CASE" Samsung Screen Protector

A nakonec bezdrátové nabíječka s funkcí stojanu Samsung EP-NG930

Co budete volit a proč?
Doporučte lepší...
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 26. 8. 2016 15:03

Radek.Hulan píše:Alza dnes změnila "zahájení prodeje" z 2. září na 16. září. Nevíte někdo, zda aspoň ty původní objednávky dodá za týden?

Nedodá. Zpoždění má Samsung, od kterého to Alza bere.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod destr 26. 8. 2016 18:25

Mno nebude to Samsungem, mě dneska posílal Datart SMS, že telefon bude k vyzvednutí 2.9. S Alzou jsou v tomto směru vždy problémy. Takže potvrzuji, že prodej začíná 2.9 a volný prodej od 16.9 ;-)
destr
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 8. 2016 19:42

Mi žádná sms nepřišla. Taky to mám u Datartu. Černou a modrou (ale vezmu nakonec asi tu modrou) :-)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 27. 8. 2016 08:39

destr: slibem nezarmoutí 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod destr 27. 8. 2016 08:46

Myslím, že to není slib, mám takovou zkušenost s Datartem již z minulosti. Dám vědět, jak to dopadlo ;-)
destr
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 28. 8. 2016 17:22

uiqjirka píše:Když už nic, tak se aspoň umí Note 7 pěkně tepelně rozparádit :-) http://pocketnow.com/2016/08/24/galaxy- ... s-in-china

Opakujes se a krome SM to cpes i sem, kam jeste ??
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků