Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 15. 12. 2016 20:16

No myslí si co chceš, ale pravdu nemáš.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 12. 2016 20:43

Já si to nemyslím. Stačí se podívat do příslušné literatury, která stanovuje podmínky reklamace a do podmínek společnosti Samsung.
Jenou doufám, že se pak pochlubíš, jak jsi vyreklamoval :lol:
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 15. 12. 2016 22:48

Podmínky společnosti Samsung mohou třeba stanovovat, že se reklamuje na Marsu, je to jedno, pokud si telefon koupil v ČR vše se řídí podle místního práva a ne nějakých podmínek, takových už bylo... Pokud nejde věc řádně užívat, což u mobilního telefonu který nejde nabít, objektivně nejde, máš jako zákazník právo na opravu, výměnu nebo vrácení peněz. Tečka.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kavonpavel 16. 12. 2016 09:31

Proč pořád řešíte nabíjení, aktualizace a nějaké smluvní podmínky ? Samsung jasně a celosvětově přiznal výrobní vadu (špatné baterie). Mohu ho vrátit kdy se mi zachce a nikdo na tom nic nezmění. Navíc se vůbec nebudu bavit se Samsung ČR, ale s prodejcem u kterého jsem to koupil. Ti, co pořád brání přístup SAMS., mi přijdou jako ovce, nebo zaměstnanci SAMS. Kdyby byl výrobce co k čemu, tak nabídne řádné odškodnění, třeba podstatnou slevu na budoucí model NOTE a ne pouze výměnu za S7, která třeba mě vůbec nic neříká a nikdy jsem o ní ani neuvažoval.
Pero - nejde nahradit, Soukromá složka (vlastně separátní tlf.), scaner očí (luxusní věc, když máš ve vířivce rozmočené otisky), 256Gb karta (S7-128), větší jas na slunci a určitě by se ještě něco našlo.
Pokud kterýkoli výrobce nabídne srovnatelný tlf., jdu do něj, bohužel NOTE7, je úplně jinde než všechno ostatní a kdyby to šikmoočci neposr..., jsem naprosto spokojen a nedal bych na Samsung dopustit.
Nejvíc mě dostávají lidi, kteří N7 nikdy ani neměli, ale názor na celou situaci mají naprosto jasný.
Než hodíte kamenem, upozorňuji, že se jedná jen o můj názor a řešení této situace je na vkusu každého soudruha. Tak hodně štěstí...
kavonpavel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 16. 12. 2016 09:58

Naprostý souhlas.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Auto1 17. 12. 2016 13:35

Garance je dva roky v CZ.
Samsung přiznal výrobní vadu oficiálně.
Výrobní vada je důvod k odstoupení nezpochybnitelně a k vrácení celé kupní ceny.
Do dvou let musí vracet v CZ peníze, pokud o to kupující stojí.
Čili v extrému lze Note7 vrátit až na podzim 2018 a koupit až Note9
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 18. 12. 2016 22:01

Nejlepe to poresi blokace IMEI, to u note 7 nelze zmenit a bude konecne klid.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doyen53 19. 12. 2016 13:43

Tak jsem tady minulý týden napsal jeden příspěvek, ale nějak záhadně zmizel :hm
Tak znovu a rozdělím ho do dvou, aby bylo případně jasné komu co vadilo...

Tedy pro ty, kterým pořád leží na srdci zdraví své a těch, co ještě nevrátili Note 7 doporučuji přečíst následující článek: https://www.novinky.cz/ekonomika/423765 ... roste.html
Pro ty, kterým se nechce otevírat uvedenou stránku kopíruji část článku:

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, který začal e-cigarety regulovat v květnu, za loňský rok a začátek toho letošního zaznamenal 66 explozí e-cigaret. Předtím přitom v letech 2009 až 2015 registroval 92 takových případů. Počet případů evidovaných úřadem je ale dost možná podhodnocený, protože jedna nemocnice v Seattlu uvádí, že jen u nich měli od loňského října 23 pacientů s popáleninami od vadných e-cigaret.

A nebo novější incident: https://www.cnet.com/news/e-cigarette-c ... es-flight/

Takže tolik o tom, jak je co nebezpečné.

-- 19. 12. 2016 14:53 --

Nyní něco k akcím Samyho a jeho omezování nabíjení atp.
Tady totiž je informace o tom, že European Union Agency for Network and Information Security striktně odmítá "zadní dvířka" do spotřební elektroniky všeobecně: http://www.digitaltrends.com/computing/ ... backdoors/ A podle mne zadní dvířka je i to, co někomu dovolí naládovat do mého telefonu omezení baterie a to bez mého svolení (vypnuté aktualizace). Kdo mně zaručí, že těmito "dvířky" mně neutíkají nějaké osobní údaje a že se k nim nedostane nejen výrobce ale i nějaký fištrón s ransomwarem atp. Myslím, že by to určitě mohlo a mělo zajímat některé úřady...
Doyen53
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2016 22:26

Samsung zveřejní příčinu problému Note7 ještě před koncem roku
http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... -a-1336900

http://smartmania.cz/samsung-uz-zna-duvody-explozi-galaxy-note7-nastupce-ma-dostat-baterie-od-lg/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 1. 2017 09:18

Oficiální prohlášení Samsungu k baterii
http://samsungmania.mobilmania.cz/clank ... -a-1337240
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 23. 1. 2017 20:47

Takže Samsung přiznal, že problémy byly skutečné a nikoliv smyšlená propaganda konkurence.
Tímto zdravím věechny ty, co tvrdili, že Note 7 nemá žádné problémy a stihli pourážet všechny, kdo si dovolil oponovat ;-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 23. 1. 2017 22:02

Ještě Vás pořád baví diskuse o akumulátorech? :lol:

Pořád jsem nezjistil, kde v menu je volba "zobrazit historii komunikace" aby se zobrazovala při příchozích hovorech. Ví někdo?
Všiml jsem si, že standartní téma to podporuje, a když stáhnu (pozadí a motivy) a použiji jiné téma, (běžně oficiálně z Samsung Themes) tak už nikoliv... :idea:
Nově mimochodem přibyla aktualizace na S7Edge, která tu historii předchozí komunikace zobrazuje rovněž, to je skvělé...
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 24. 1. 2017 09:11

Ještě te pořád baví stavět se na hlavu? :lol: S7e je supr a má i podporu...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2017 09:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků