Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RossiD 20. 8. 2016 17:24

Za mne vítězí modrá. Mobil v modré jsem ještě nevlastnil a tato na Note 7 nemá chybu ...
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 8. 2016 18:12

Já taky ne, proto mě láká. Ale zase ten do zlata lem...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.spata 20. 8. 2016 19:58

Já objednal stříbrnou. Ta mi příjde jako TOP, ale naživo uvidíme.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod For-ever2014 21. 8. 2016 08:29

samsungu sa zas nieco podarilo

https://www.youtube.com/watch?v=IP_RIp3YIwk
For-ever2014
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 21. 8. 2016 09:04

Akorát pokažený S-Pen, to se stát může. Je to mechanické tlačítko. Spíš mě zajímá, jestli se dře zadní strana tak lehko, jak někteří na XDA fóru říkají. Podobně prý na vystavených demo jednotkách je poškrábaný předek, ale je otázka, jestli to není spíš zásluhou nějakého experta co se fakt snažil to poškrábat. :-)
http://forum.xda-developers.com/note-7/ ... t-t3438157
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 21. 8. 2016 15:44

Vsude pisou ze se poskrabe o dost snadneji nez GG4 to se mi moc nelibi. Note 4 mam porad jako novy a telefony mi nepadaji takze vymenit nerozbitnost displeje za displej po mesici a la hnuj , nic moc...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod martin.spata 22. 8. 2016 11:13

Podle toho testu tvrdosti na youtube je to docela bída. Přemýšlím že počkám s nákupem až jak to s tím poškrábáním bude.
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 8. 2016 12:10

Si nakupte v predstihu folie na predek a zadek a kryt a muzete spokojene mobil pouzivat. Ja uz naobjednal nejake extra levne folie z ebay a obaly za par Kc, nic mi neprekazi plan koupit Note 7 uz ted. Teda krome vyberu barvy.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 22. 8. 2016 12:25

Tak to opravdu ne. Lepit folie a dávat takové telefony do krytů? Měl jsem 3 roky S4 a až na pár šrámů na levých rozích byl displej bez škrábanců. Šlo najít při dobrém světle a úhlu několik vlasových mikroškrábanců.

Teď mám skoro půl roku Note 4 a zase ho nosím bez obalu jenom v kapse.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 22. 8. 2016 14:47

To je supr rada - koupit si telefon za 24 a oblepit ho fóliema, aby se náhodou ten super GG kosmického čísla, který je podle 9 z 10 expertů tvrdší než diamant, nepoškrábal.
Kde jsou ty časy, kdy člověk za své peníze dostal alespoň přiměřenou kvalitu :/
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 22. 8. 2016 15:50

Kde jsou ty časy kdy telefon spadl na zem deset krát za den jednou za den jsem s ním švihnul o zem a fungoval třeba dva tři roky a dobrý
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 22. 8. 2016 16:15

Je pravda že Gorilla Glass 5 je celkem fail a to hlavně proto, že došlo ke snížení odolnosti proti předchozí generaci, což se nikdy dobře marketingově neprodává. Note 7 to asi odnese jako první.

Na druhou stranu. Jedni tvrdí, že je nesmysl a prznění telefonu. Já patřím k druhé straně. Tvrdím, pokud mám na to, abych dal 24 000 Kč za telefon, je pak trapné řešit několik set za kvalitní folii, sklo nebo slušně vypadadající case. Nikdy mi to nebylo líto a nikdy jsem pak nebyl nucen řešit cenu výměny displeje ozdobeného pavoukem.

Pokud je ovšem pro někoho 24 000 jako nákup na víkend, potom chápu, že necítí potřebu o svůj telefon aspoň minimálně pečovat. Říká se tomu vážit si věcí ... Jsou pak ovšem telefony, které se štítíte vzít do ruky a nejen telefony. Z některých notebooku co jsem měl možnost vidět a o kterých majitelé prohlásili "dyť je to jen věc" bych na místě hodil šavli.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 22. 8. 2016 16:29

Já měl na telefonu pavouka jen jednou a to když mi ho jeden borec rozmlátil při rvačce a to ani nebyl pavouk, prostě praskl a nešel (Nokia E66). Jinak jsem nikdy pavouka na displeji neměl. Takže já to beru jako prznění telefonu a při téhle velikosti bych na tom snesl maximálně kvalitní fólii.

Když píšeš o pečování o telefon, tak já beru pečování v tom smyslu, že nepotřebuju kryty ani folie a telefon přesto nerozmlátím a po 2 letech používání bude stále vypadat pěkně. Samozřejmě neomylný nejsem a jeden pád může znamenat rozbitý telefon.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 22. 8. 2016 16:39

Nejak nechapu tyhle snahy obhajovat neschopnost vyrobcu. Koupit si takhle velky telefon za 24K a resit poskrabani displeje mi prijde trivialni. To tam muzou narvat rovnou sklicko z dna sklinky od horcice a nepotrebuji ani marketing. Platim za premiovy telefon s premiovym designem a ocekavam od nej i ty premiove vlastnosti takze strkat ho do jakehokoliv pouzdra pokud zrovna nejedu na dovolenou nebo na outdoor vylet mi osobne prijde scestne, zejmena pokud se mam bat poskrabani. A to nemluvim o zvetseni telefonu... Nosim telefony po kapsach (cistych!) uz roky takze vim ktery mi kolik vydrzel a pod vykon Note 4 bych uz jit nechtel...a nevim proc bych mel. Tohle neni lowend takze hura nakupovat predrazene folie a resit jak nedrzi v rozich a je pod nima bordel, viz fora k Note 4
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 8. 2016 16:48

Tak si to kluci nekupujte, furt máte na výběr, ne? Já o některých problémech vím, ale přesto telefon koupím. Koupím jako u všech telefonů temperované sklo / fólii, nějaké ty kryty podle nalad a telefon bude ve skvělém stavu velmi dlouho. A že těch telefonů prošlo hodně za ta léta. Já si k telefonu dokupuji i příslušenství a jinak to nebude ani tady. Co ale nechci, je měnit nějakou část telefonu aniž by to byla výrobní vada. A pokud je GG5 méně odolná vůči škrábancům, musím se tomu přizpůsobit, neb je to vlastnost. Jelikož mám v kapse často klíče od auta, jinak to ani nepůjde.

-- 22. 8. 2016 17:52 --

Btw. Kluci, málokdy se stane, že by fólie nevěděla (nebo temperované sklo) na rovné ploše (v případě Note 7 očekávám problémy). A to nekupuji nějaké Zaggshield nebo další předražené krámy, ale skla za pár Kč na eBayi. Proč? Protože se to po pár měsících doje** stejně a není mi to líto vyhodit. Note 3, vyjma úžasně vymyšleného pochromovaného rámečku, má předek jako nový, a to ten telefon používám de facto neustále ;)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků