Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 8. 2017 23:35

texmur píše:a jaky vnimas rozdil displaye note 8 versus note 7?

Tak rozhodně bude mít Note 8 lepší displej..
https://samsungmania.mobilmania.cz/bles ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 9. 2017 16:57

https://smartmania.cz/repasovany-note-7-jde-dracku-koreji-vyprodany/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 7. 9. 2017 17:36

Si umím představit ty prodeje tady za 13,5k.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Unknown Michal 14. 9. 2017 11:20

Cau lidi,
trochu mi to neda, ale musim se podelit o konec meho note7. Predevsim vsem co tu pochybovali o vraceni note7 po roce od uvedeni, hromade nesmyslnych kecu ohledne neuznani zaruky atd. jo a hlavne tem co tu resili jak nezodpovedny jsou ti co si ho nechali, ze ohrozuje lidi okolo sebe atd.

Shrnuti za cca rok provozu:
1) Telefon mi v ruce ani v nabijecce opravdu nevybouchnul, nevzplal ani nezajiskril : ) a to ho mam celou tu dobu v krytu EB-TN930 (kryt s baterkou). Je pravda ze kdyz se dobijel bezdratove z toho krytu tak se dosti zahral a kdyz sem ho mel na plny vykon tak take, na stredni v pohode.
2) koupil sem ho uz s 1. aktualizaci (baterka max. 60%) a diky NoRoot Firewall to tak i zustalo az do vcerejska kdy opravdu nevim jak ale to tak jednou zvednu telefon ze stolu a koukam ze najednou probiha update, uz sem se zhrozil ze bude mrtvej a budu muset 2 dny preckat bez mobilu : ))) nastesti po updatu se baterka omezila jen na 30% a ne uplne zablokovani ale stejnak sem nepobral jak k tomu mohlo dojit.
3) zlomil sem stylus a protoze oficialne prislusenstvi neslo koupit tak opet stejne jako ten kryt (z UK) pres ebay z USA 4 s-peny za litr, rozhodne dobra koupe pac do mesice mi jeden zapadl do postele, a druhy sem tak moc cvakal az uz nesel skoro ani vyndat.
4) jen na okraj, na to ze telefon ma certifikaci ip67 ci 68 ted nevim a gorilla glass 5 tak po padu z 20cm na dreveny okraj ramu postele mi sklo praslo v ohybu a praskliny se rozjeli nahoru i dolu, bych cekal vetsi vydrz...prijdu do samsungu a ze vymena gg5 stoji 6500 korun a po chvili ze to je note7 a na to uz nejsou k dispozici dily...to ze se uz prodaval note fe nic nezmenilo


No a konecne muj triumf ja vs. samsung:

Po uvedeni note8 a zrizeni predobjednavky na nej volam na infolinku samsung ze jsem majitel note7 a co pro me muzou udelat.

Typek se hodne divi ze ho stale mam a ze vubec ho pouzivam, pak me posle na firmu interservis v centru prahy ze to oni to maji na starost.

V te firme mi typek povida ze neni opravnen to se mnou resit ale ze si na me vezme kontakt a da mi vedet. Za dva pracovni dny mi vola a omlouva se ze note7 ze zahranicni distribuce (muj z nemecka) byl ukoncen vykup 10.8. a at si zajedu do nemecka. Coz pro me neni problem pac sem ridic nakladniho auta co jezdi do nemecka 2x tydne ale uvedomil sem si ze kdyz mi vrati penize v eurech za kolik se prodaval tak na tom tratim diky poklesu kurzu eura vuci korune. Cca ztrata 1500.

Tak opet zkousim infolinku kde mi to zvedne naka arogantni operatorka a jako proc jsem telefon nevratil drive ci proc jsem nereagoval na drivejsi vyzvy, se mi opravdu nelibi!!! Asi proto ze ten telefon pouzivam, d'oh. Co je komu do toho jak nakladam se svym majetkem. Vyzvu k vraceni telefonu mam pred ocima pokazde kdyz telefon strcim do nabijecky. Kdy na ni budu reagovat je myslim moje osobni rozhodnuti. No, odkaze me at napisu mail na info@samsung.cz

Tak pisi na mail celou dosavadni anabazi 2x odmitnuti. Pridam s/n, imei a ze nemam doklad o koupi pac koupeno pres ebay. Odpoved at napisu mail na voc@samsung.cz pridam s/n, imei a doklad o koupi. Jako wtf? Ja byl rudej kdyz sem to cetl. Dva dny sem neodepsal a treti den kdyz sem zacal psat novy mail jako jestli je problem si interne preposlat mail a zda ten clovek ten mail vubec cetl mi zazvoni hovor 800... ze samsungu a ze vramci zakaznicke spokojenosti ode mne vykoupi muj note7 za cenu za kterou se v cesku prodaval tedy 23.800 : )))

Na zaver....telefon sem koupil pres ebay za 17.500 kc a po roce uzivani, znicenej a samo bez s-penu mi vrati 23.800 kc, zitra pridam 3.100 a koupim novy note8 : ))) bohuzel prislusenstvi se vykupovalo jen na jare takze kryt s baterkou mi zustane, pokud ma nekdo stale note7 a nevrati ho a ma zajem za 500 ho strelim (stal litr) a s-peny mi zustanou kdyz note8 ma furt ty same : )

P.s. opet : ) deti piste si co chcete, reagovat nebudu...

Live long and prosper...
Unknown Michal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nAscA 14. 9. 2017 11:35

Diky za zpravu, jdu to vyzkouset, taky mam jeden, dokonce cesky, ale bez dokladu a zatim me vzdy poslali do haje. Taky tam mam prasklinu, tak bych byl rad za plnou cenu :)
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Unknown Michal 14. 9. 2017 11:41

nAscA píše:Diky za zpravu, jdu to vyzkouset, taky mam jeden, dokonce cesky, ale bez dokladu a zatim me vzdy poslali do haje. Taky tam mam prasklinu, tak bych byl rad za plnou cenu :)


Dominik Drašar



VOC Control Desk

Samsung System Support

voc@samsung.cz

Ceskou distribuci vykoupi urcite....o praskline pomlc a je klid : )) i bez dokladu maji povinost ho od tebe dostat kdyz je vyhlasen RECALL....kdyztak napis anglicky mail do koree a uvidis jak ta vymena poleti rychlosti svetla : ))

Ja sem v mail doslova napsal ze zadam o oficialni vyjadreni k tomu ze ode mne odmitaji prevzit zpet note7....to je vec kterou si nikdy nedovoli...
Unknown Michal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 14. 9. 2017 12:37

Sice s tou baterkou a hláškami bychvyrostl do nebes vztekem, ale dobře ty :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 14. 9. 2017 12:59

Mam tam Hydrarom, zadne hlasky, baterka 100% . Pokud by nebyl praskly, mozna bych o Note 8 ani tak neuvazoval.
Uz jsem tam psal, a kazdou zadost posuzuji individualne. Tak to jsem zvedavy.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 18. 9. 2017 15:14

Tak dnes Samsung zamítl mou žádost o vrácení peněz. A ještě k tomu je můj telefon taky z německé distribuce, byť prodejce tvrdil, že z české.. Odpověděl jsem jim, tak jsem zvědavý co dál. Asi budu muset kontaktovat německý Samsung.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 18. 9. 2017 16:20

Unknown Michal píše:
Na zaver....telefon sem koupil pres ebay za 17.500 kc a po roce uzivani, znicenej a samo bez s-penu mi vrati 23.800 kc, zitra pridam 3.100 a koupim novy note8 : ))) bohuzel prislusenstvi se vykupovalo jen na jare takze kryt s baterkou mi zustane, pokud ma nekdo stale note7 a nevrati ho a ma zajem za 500 ho strelim (stal litr) a s-peny mi zustanou kdyz note8 ma furt ty same : )

P.s. opet : ) deti piste si co chcete, reagovat nebudu...

Live long and prosper...

No to na sebe musíš být hrdý i když pochybuji, že je to pravda, ale Gratuluji :tleskani
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 21. 9. 2017 09:58

Aku 100% s originální ROM :-))
Přílohy
20170921_100836-1920x1080.jpg
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 21. 9. 2017 13:24

Nevracíš?
Sattero
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod nAscA 23. 9. 2017 10:59

Myslim, ze je to za tu cenu a mozna i za 50Kc v CR neprodejne. FE tu ma malokdo, diky nefungujicimu LTE a puvodni Note 7 skoro vsichni vratili, Auto1 ma jeden a ja druhy, ktery vracim a mam k tomu asi 8 krytu :)
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kavonpavel 23. 9. 2017 11:41

A já třetí ....
kavonpavel
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků