Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dzrundik 5. 12. 2016 17:44

Další článek typu jedna paní povidala, tyhle články se většinou píšou proto aby je lidi otevřeli a načetli se reklamy jinak článek o ničem. Vzhledem k tomu, že v evropě neshořel ani jeden Note tak tu máme asi nějakou zvláštní elektrorozvodnou síť a 230V je lepší než "emerickejch" 110V. V tomto případě bude nejlepší si počkat na oficiální vyjádření od Samsungu, který může říct pravdu ale také nemusí protože na vymyšlení neprůstřelné nepravdy měl času víc než dost (kdyby takto dlouho testoval Note7 než šel do prodeje asi by to vypadalo jinak) Zdá se ale že novinářský rádoby analytici, ekonomové a kdo ví co ještě mají vystříleno. Nejprve, že skončí řada Note pak že neskončí, že Note 7 poškodí pověst Samsungu no nakonec nepoškodil a teď už zbývá jen ta smolná baterie tak ještě pár článků plných reklam přečteme než se dovíme tu skutečnou pravdu. Osobně mi stačí jen nadpis a jdu od toho, protože vím že to bude o naprosto nepodložených nesmysech a nic mi to jako majiteli Note7 nedá. Osobně telefon neodevzdám dokud se nedozvím z oficiálních míst že telefon je opravdu nebezpečný a je opravdu důvod ho přestat používat. Bohužel i toto je případ, že to co řekne amerika je svaté a všichni se podle toho zařiďte i ty blbá evropo.
Děkuji členovi Auto1, který sem dal návod na odstranění aktualizace s omezením. Aplikace Package Disabler Pro už nejde v té verzi 6.3 aktivovat ale jsou jiné aplikace, které umí zakázat aktualizace firmware. Šlo to celkem v pohodě
Samsung GT-N7000 (SOLD), 2x Samsung SM-N9005 (SOLD), Samsung SM-N910C (SOLD), 2x Samsung SM-N930F (1× exchanged), Samsung SM-G935F, Samsung SM-N950F
dzrundik
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 8. 12. 2016 13:45

Není zač.
A nemá smysl je přesvědčovat. Ovce nikdy nebudou umět používat mozek. Kdyby to uměly, nezastanou názor, jež zastávají.

Jednoduchý dotaz.
Historie komunikace zobrazovaná při příchozím hovoru.
Někdo volá, měl bych mít zobrazenou předchozí komunikaci.
(SMS, hovory, mejly....)
Kde se to nastavuje?
Jednou to jde, podruhé ne, někde jsem to tam našel, zapnul, šlo to, zase to nejde, nemám čas prolézat všechno nastavení
a neznám klíčová slova pro vyhledání, jak se to vlastně zase jmenuje?
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 12. 2016 16:48

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 8. 12. 2016 18:13

Ještě jeden dotaz, během hovoru nemohu vyhledávat na webu přes připojení operátora.
Lze jen přes WIFI.
To je vlastnost, nebo nějaké nastavení?
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 8. 12. 2016 18:58

Lze to jenom v síti VoLTE. V klasické síti buď data nebo hlas.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dzrundik 8. 12. 2016 22:59

Se zprávou o Canadě se začínám bát, že při koupi se spotřebitel nestává vlastníkem dané věci ale pouze pronajímatelem s omezenými právy. Asi to tedy znamená, že když budu v TV přepínat reklamy zamezí mi výrobce používat televizi jenž jsem si zakoupil. Nebo když nepřijedu na povinnou garančku s automobilem, výrobce mi zablokuje nastartovat? Zatím jsem nečetl, že by Samsung vydal alespoň oficiální zprávu co bylo příčinou problémů Note7 ale vesele telefony začal znehodnocovat. Myslím, že by jsme si to mi skalní příznivci zasloužili vědět coje skutečná příčina než nám Samsung udělá z telefonu těžítko.
Samsung GT-N7000 (SOLD), 2x Samsung SM-N9005 (SOLD), Samsung SM-N910C (SOLD), 2x Samsung SM-N930F (1× exchanged), Samsung SM-G935F, Samsung SM-N950F
dzrundik
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 12. 2016 23:57

Zatim neofiko - malo mista na baterii
ze.us
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2016 17:39

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 9. 12. 2016 22:34

Omezení nabíjení v Evropě na 30%...
http://www.sammobile.com/2016/12/09/sam ... cember-15/
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 10. 12. 2016 08:56

Nevim co ste cekali? Zajimalo by mne kolik z tech frajeru tady co sli uz od zacatku kauzi hlavou proti zdi si ho necha a bude se ze samsungem soudit :D to to bylo reci kolem...chytry clovek nemusi byt ovce aby vedel, kdy ustoupit.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2016 19:08

https://mobilizujeme.cz/clanky/90-notu-7-je-zpatky-u-samsungu-zbyvajici-bude-dal-odstrelovat/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 14. 12. 2016 09:42

dzrundik píše:Se zprávou o Canadě se začínám bát, že při koupi se spotřebitel nestává vlastníkem dané věci ale pouze pronajímatelem s omezenými právy.


Vítej v 21 století.
Je to obchodní vztah.
Samsung nabízí jeho podmínky prodeje a používání, ty je odsouhlasíš, a to je celé. Nikdo Tě nenutí to kupovat.
Mimochodem v CZ samsung rozeslal před dvěma dny i do Note7, které mají kompletně zakázané zablokované aktualizace androidu jinými aplikacemi viz předešlé stránky, tak dokázal poslat informaci, že z bezpečnostních důvodů chce snížit možnost nabíjení na max 30%. Jejich prioritou je bezpečnost a...........
Na všech Note7 co mám v okolí možnost potvrdit, tak stačilo to ani nečíst, nepotvrdit.
Aku jedou všem stále na 100%.
Takže i přes odsouhlašené podmínky při aktivaci produktu není pravdou, co píšou novináři po celém světě, že Samsung aku omezí bez tvého souhlasu.
Musíš to stáhnout a odsouhlasit.
Je možné samozdřejmě mít nastaveno automatické odsouhlasení a automatické aktualizace a pak se to skutečně stane automaticky, ale souhlasil jsi s tím.
Note8 je tu téměř za třičtvrtě roku, tak to už uteče...
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najj 14. 12. 2016 10:29

Mně zatím žádné upozornění nepřišlo a baterie stále na 100% :) Doufám, že bude S8 dost dobrý a nebudu muset čekat až na Note8...
Najj
Junior

Odeslat příspěvekod Unknown Michal 15. 12. 2016 01:01

Cau lidi...pridavam se do diskuze trochu pozdeji : )

Procetl sem jen asi poslednich deset stranek a uprimne obcas je to sranda jak tady nekteri lidi vykrikuji o potencionalnim nebezpeci nekolika malo telefonu ktery jsou mezi lidmi, ze hazardujeme se zivoty vsech kam vkrocime ale to ze po ulici jezdi stovky (spis tisice) naftovych aut bez filtru pevnych castic (nebo s poskozenym) diky ktereme driv ci pozdejc dostane vetsina lidi rakovinu to nikoho netrapi, tak to mi hlava nebere.....nemluve o levnych asijskych baterii ktere kdyz se nabiji na 100% a pokud telefon ci vy je neodpojite tak bouchnou do minuty : ))) riziko hrozi u kazdeho telefonu ze bouchne ci zacne horet, staci abych dal manzelky S4 mini pod polstar a do hodiny taky zacne horet, parkrat se tam neumyslne dostal a kdyz sem ho vyndal byl tak rozpaleny ze sem ho nemohl ani drzet v ruce...

Co se tyce zasahu samsungu:
1) podle precedentu sony vs uzivatel co si upravil ps3 (ci ps4) tak sony soud prohralo, uzivatel je majitel koupeneho vyrobku a muze si s nim delat co chce, tedy pokud si ho upravi aby zamezil updaty ktery omezuji ci nici vyrobek ma na to pravo at si rika kdo chce co chce
2) mam uzavrenou smlouvu s operator a dokud radne platim a nijak porusim smlouvu, tak operator nema pravo me odpojit na zadost treti strany ktera neni ucastnikem smlouvy, pokud to zkusi tak budu mozna asi prvni v cr kdo si to nenecha libit a budu se soudit jak s operatorem tak se samsungem........docela nechapu ze uz to nekdo nezkusil na zelandu ci australii, uvidime co kanada a usa
3) nikomu neprijde divny tvrzeni samsungu ze note 7 je tak nebezpecny ze vyhlasil recall a aby donutil lidi ho vratit tu se domluvi s operatory aby jim imei zablokovali, tu zablokuje nabijeni, jinde omezi na 60% (nyni 30%) baterku a v asii neposlal do notu7 ani jedno z toho??? V klidu si uzivaji baterku na 100%, tedy pokud sou me informace co ctu na netu spravne : )

No nic aspon je sranda : )))

Kdo stale hleda app na zablovani updatu muze zkusit stahnout "NoRoot Firewall beta" ale bez zaruky.....mam ji od vcerejska tak uvidim zda mi dnesni update omezi baterku na 30% : ) pak dam vedet....jeste ze sem si koupil EB-TN930BB...uprimne to doporucuji vsem co vlastnite note7 i se 100% baterkou protoze jak jste jednou venku a chcete si hrat ci koukat na filmy tak se bez toho neobejdete...

Lidi mejte se hezky....nemam naladu se tu hadat s nakyma detma takze nebudu na nic reagovat...kazdy jsme pani sveho zivota a NIKDO alespon me tedy nebude rikat co muzu mit u sebe a co ne....kazdy den se deji horsi veci nez to ze nekdo vlastni note 7 : )

p.s. live long and prosper
Unknown Michal
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků