Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Najj 29. 9. 2016 19:26

Taky mě to právě překvapilo. Interservis Ječná, Praha.
Najj
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 9. 2016 21:11

Sattero píše:On to Jirka trochu vyhrotil, opět. Jeden telefon shořel a je otázkou, proč vůbec, a někomu se vybíjel rychle telefon... což je u iOS i Androidu často kvůli špatným aplikacím nebo nějakému bugu. Medicínou je z 95 % tovární nastavení.


Samsung dnešním datem potvrdil/uznal nahlasene stiznosti/problémy i s novymi/bezpečnými jednotkami, které trpi obcasnym prehrivaním.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 29. 9. 2016 22:09

Najj píše:Taky mě to právě překvapilo. Interservis Ječná, Praha.

Tak to je dobra zprava, doufam, ze mi to nabidnou taky. BTW jakou barvu jsi menil?

-- 29. 9. 2016 23:21 --

dzrundik píše:Jde někomu připojit flash disk přes redukci? Mam 64GB OTG flash od Samsungu a na Galaxy Tab S bez problémů a na Note 7 ani ťuk

Funguje mi to v pohode.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dzrundik 29. 9. 2016 22:57

nAscA díky moc za vyzkoušení té flashky. Zkusím ještě druhou redukci ale je mi divné že by jedna redukce šla a druhá ne. Mám jednu od VR brýlý a druhou z balení telefonu.
Samsung GT-N7000 (SOLD), 2x Samsung SM-N9005 (SOLD), Samsung SM-N910C (SOLD), 2x Samsung SM-N930F (1× exchanged), Samsung SM-G935F, Samsung SM-N950F
dzrundik
Junior

Odeslat příspěvekod nAscA 29. 9. 2016 23:21

No mne treba redukce micro usb - usb C co byla v baleni moc nefunguje. Je tam neco s kontaktem.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 30. 9. 2016 12:45

Sice se nic neděje, ale s opětovným vstupem na trh raději počkáme:
http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... fault.aspx
Kdyby to raději déle testovali a nesnažili se vyjít za každou cenu dříve než iP7+, tak by teď měli trumfy v ruce, protože to zařízení jako takové, prostě nemá konkurenci.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 9. 2016 19:21

tak by teď měli trumfy v ruce, protože to zařízení jako takové, prostě nemá konkurenci.


Souhlas, chce to vydržet, klidně raději, když bude déle nedostupný.Netřeba spěchat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 1. 10. 2016 21:47

Takze ja taky vymeneno. Tlacitko Home se mi zda mirneji nad urovni nez u predesleho kusu, zasuvka sim a sd karty licuje uplne presne. Zda se mi o trochu rychlejsi.
Datum vyroby 23.09. 2016, takze hodne cerstvy kousek. Mohl jsem si nechat vsechno prislusenstvi i krabicku. Jen stylus musel zustat v telefonu :)
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 2. 10. 2016 09:19

uiqjirka píše:
tak by teď měli trumfy v ruce, protože to zařízení jako takové, prostě nemá konkurenci.


Souhlas, chce to vydržet, klidně raději, když bude déle nedostupný.Netřeba spěchat.


Tak zalezi, jak se na to podivas. Jestli z hlediska consumera nebo z hlediska firmy.
Ten telefon je bezesporu to nejlepsi, co je na trhu. Je to mistrovske dilo Samsungu. :-|
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod nAscA 2. 10. 2016 16:18

Pouzivate nekdo nejakou folii na displej? Ja je snad od HTC Universal nepouzival, ale ta nova gorila je na poskrabani pry nachylna. Nejlepe neco i pres ty zaoblene okraje.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod npavel 2. 10. 2016 16:34

npavel
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2016 17:40

Note7 se v ČR začne znovu prodávat 28. října 2016
http://smartmania.cz/galaxy-note7-se-v-cr-znovu-zacne-prodavat-28-rijna-60-kusu-uz-je-vymeneno-za-nove/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron