Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 8. 2016 13:51

re : kultus knock on lg patentovany nema. mel jsem to v dobe kdy lg nad tim ani nepremyslelo ze to implantuje.kazdy rootly telefon totiz knock on umoznuje a bylo to tady daaaaaavno pred lg, lg se jen inspirovalo.
double click, potazeni nahoru, dolu, pismeno, dvema prsty tah, tremi ptsty tah a dalsich 100 gest, vyber si. tim vsim lze budit, to jen namatkou.. a uspavat, kdyz budu chtit.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 31. 8. 2016 15:58

Tak pozor na ohýnek nebo bum...

Samsung kvůli problémům s nabíjením pozastavuje dodávky Note 7
http://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-kvuli-problemum-s-nabijenim-pozastavuje-dodavky-note-7/

To bude to stále protlačované USB-C... I když na Note 4 mi odešla nabíječka po měsíci, když uvnitř v podstatě "vybuchla". Celkem slušná rána v místnosti.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 31. 8. 2016 17:02

oooooooooo píše:re : kultus knock on lg patentovany nema. mel jsem to v dobe kdy lg nad tim ani nepremyslelo ze to implantuje.kazdy rootly telefon totiz knock on umoznuje a bylo to tady daaaaaavno pred lg, lg se jen inspirovalo.
double click, potazeni nahoru, dolu, pismeno, dvema prsty tah, tremi ptsty tah a dalsich 100 gest, vyber si. tim vsim lze budit, to jen namatkou.. a uspavat, kdyz budu chtit.


Tak v tom pripade uz vubec nechapu proc to neimplementovat. Je to skvela vec a jak na ni vsichni nadavali za chvilku si ji pochvalovali...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 8. 2016 18:29

Chlapi (a snad i holky), sice nový Note nebude asi nikdo z nás hned rozebírat, ale po vzoru Note 5 by měla být barva pod sklem tvořena barevnou fólií (teď mi vypadlo to správně slovo) a tedy po odstranění bude i Note 7 průhledný - což vypadá mrtě dobře :)

Obrázek
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira_s 31. 8. 2016 23:05

Má někdo z Vás, co jste psali o sms s naskladněním, další zprávy, jestli předobjednávky budou opravdu distribuovány už v pátek, nebo opravdu až 16, jak mě a další informovala alza.cz? Díky
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Awee 1. 9. 2016 05:07

Ja uz ho mám od včera doma. Rychle poznatky jsou takové že skener oči funguje ale chvilku trvá než se to s tím člověk naučí. Musí se do toho koukat na přímo třeba z úhlu když sedim u stolu a zvednu telefon jen do ruk tak není šance odemknout. Čtečka otisku valí na sto procent takže mám skener jen jako záložní. Jinak foťák bomba s pen taky. Nic se neseka ale to se dalo čekat. Kdyztak jestli vás něco zajímá tak se ptejte a ja odpoledne až dojdu z práce odpovím na všechno co budu moct. Jinak někdo se tady ptal jakou mám barvu tak mám černou jsem takovej konzervativní sice jsem na modrou koukal ale černá vyhrála
Awee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 1. 9. 2016 06:25

Gratuluji! Dotaz bych měl: jak je na tom Note 7 s příjmem signálu? Jde mi zejména o místa se slabším signálem - jestli je na tom sedmá generace dobře a drží se signálu zuby nehty nebo se hodí do offline módu / dropne LTE dříve než jiný telefon. Jako počítám že tento test budu dělat sám, ale kdybys něco takového zaznamenal, dej vědět :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 1. 9. 2016 07:50

Jo a dodali ti rovnou i VR set?
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Awee 1. 9. 2016 08:03

Příjem signálu mi přijde stejný jak na LG G4 co jsem měl předtím. Nepohybuji se v oblasti kde by byl špatný signál takže v tom ti moc nepomůžu. VR set dodali rovnou :tleskani

Každopádně jsem narazil na problém, že se telefon neuspává do deep sleepu. Podle toho sledování baterie za to může systém android. V noci to sebralo 18% což je dost. Doufám že to vyřeší nějaká aktualizace co nejdřív. Zkoušel jsem jestli za to nemůže AOD ale tím to není chová se to úplně stejně.
Awee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 1. 9. 2016 09:39

Nedodělky prvních Samsungů jsou již pověstné.
Zlatej SE za 1/2 peněz - o půlnoci 100% a ráno v 8 furt 100% :D
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 1. 9. 2016 09:40

údajně Samsung na oficiální stránce na Facebooku uvádí, že během září bude v CZ i celozlatá varianta
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 1. 9. 2016 09:56

Ta modrá je hezká. Osobně mi neva ani ten přechod do zlatých rámečků. Nevypadá to zle. Ale je to věc vkusu.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Awee 1. 9. 2016 10:13

Vzpomněl jsem si na heslo z dob Windows xp zkoušel jste to vypnout a zapnout? Provedl jsem restart a už deep sleep funguje. Vzhledem k tomu ze jsem ten telefon od té doby nevypl a vsechno jsem na něj nahrál všechny aplikace apod. Tak chápu že se v androidu něco pojebalo a už to funguje
Awee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legoss 1. 9. 2016 11:10

Ja fakt nepochopím prečo alza ako jediná bude predávať note 7 až 16teho. Volal som do Alzy s tým že mám tam objednávku už od 14.8 a žena mi povedala ze oni ich už na sklade majú ale ze predávať ich môžu až po 16tom. Pritom už včera mi volala operatorka z telekomu kde som si tiež telefón predobjednal ze už zajtra mi ho môžu odoslať kuriérom. Taktiež Nay ci iné obchody už majú od zajtra na sklade pár kusov. V telekome maju avšak len čierne a tie sa mi nepáčia resp.doteraz používam galaxy s7 edge čierny a to by som mal pocit ze mam ten istý len väčší telefón:)
legoss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 1. 9. 2016 11:25

To je Alza. Sice tam nakupuji pravidelně (mám to kousek od práce) a nemám problém ani s reklamacemi, ale předobjednávky jsou něco, čemu se tam vyhýbám z dobrého důvodu. Zbytečně si komplikují věci, co jsou jednoduché :-)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků