Samsung Galaxy Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 8. 2016 15:23

To je dobrá zpráva. :) Jakou barvu sis objednal?
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.a.l.f 30. 8. 2016 18:24

Mne dnes volali z MP, ze ho muzu mit zitra expres na pobocce. Pripadne klasickym odberem v patek. Objednaval sem modrou variantu. Nakonec jeste nevim zda do nej pujdu, Samsung me uz poucil nekolikrat a aktualni 6S je zkratka drzak.
R.a.l.f
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 8. 2016 18:25

Pokud máš 6S a nepotřebuješ/nechceš S-Pen, osobně bych neměl proč přecházet. Jedině že by tě v něčem limitovalo iOS samotné.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 8. 2016 22:58

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 8. 2016 00:22

Recenze Note7
https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-note-7-recenze-201608
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 8. 2016 06:16

Škoda že na té SamsungManii neumí chlapík fotit - žádná kompozice, foceno že špatných úhlů, no prostě to vypadá jak z telefonu za trojku. Přitom na tom Světu Androida má fotky i videa o třídu lepší už stylem focení a vyniknou třeba detaily, práce se světlem chipu atp. Ale to není jen případ Note 7, ale naprosto všech telefonů, pokud je vezme do ruky střevo :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 8. 2016 08:07

Menší test odolnosti Note7 :-)
http://smartmania.cz/samsung-galaxy-note7-je-bojovnik-vydrzel-koupel-v-coca-cole-a-11-hodin-v-mrazaku-video/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 31. 8. 2016 08:40

Chci se zeptat tech co meli Note 4 jestli je tolik znat rozdil v presnosti pouzivani S pen s tenci spickou. Co jsem se docetl, pry jsou ty hroty zamenitelne, tak bych si ji v Note 4 vymenil za tu v Note 7...
Naposledy upravil kultus dne 31. 8. 2016 11:28, celkově upraveno 1
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 8. 2016 11:27

Mám Note 3, kde je jen méně citlivý S Pen vůči Note 4 (teda pokud mě paměť neklame) a na Note 7 se píše mnohem lépe. Tolik po povrchu neklouže jako v případě Note 3 a jde tedy psát precizněji a s větší jistotou, že "to neujede". Pokud je hrot v těle stejný rozměrově, nebylo by na škodu to zkusit vyměnit.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 31. 8. 2016 11:32

Tak kdo ma doma jeste oba telefony, muze zkusit...po par tydnech by se nahradni hroty mohli objevit za rozumnou cenu. Co jsem ted nasel, vyjde sada na ebay z VB i s postou dobrych 500,- ...na to prdim. Pripadne bych za rozumnou cenu odkoupil 1ks od nejakeho majitele Note 7 ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 8. 2016 11:33

Já to pak zkusím s Note 3, pokud se tu nikdo nenajde.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 31. 8. 2016 12:43

Ok dik ja si to pak pujdu zkusit do kramu az budu mit cas jen jestli to vubec resit. Mne se na Note 4 naopak lepe pise kdyz to klouze, jak mam trochu zapraseny displej uz to trochu drhne. Ono ta spicka neni plastova je to pogumovane a nejlepe to jede po cistem displeji...ale precejen ziskat trochu vic presnosti nebude naskodu...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 31. 8. 2016 13:02

kultus píše:Nejak nechapu tyhle snahy obhajovat neschopnost vyrobcu. Koupit si takhle velky telefon za 24K a resit poskrabani displeje mi prijde trivialni. To tam muzou narvat rovnou sklicko z dna sklinky od horcice

Pamatuji si živě ty zamítnuté reklamace Kominikátorů Nokia za 30.000 po měsíci používání v kanclu, kdy byl prach na displayi pod plastovým sklíčkem.
Dnes je tam pracho+vlhko a dokonce vodotěsnost.
Netřeba nic dodávat, snad jen, pokud máš problém s odolností, tak si kup Caterpillar.
Dražší mobily nebyly nikdy automaticky outdoorové, jen měly více funkcí...
Myslíš si, že Audi za 4mega je odolnější než Octavia 10x levnější? Ne, je to podobné.
Na Note4 mám uloženy palce levé i pravé ruky v všech nejčastějších úhlech, a i když jsem spokojen a běžně není problém,
Občas, to občas není denně, se stane, (spěcháš) že se neodemkne a display ukazuje animaci, že je třeba prstem pohybovat kolmo.
U note7 to rozpozná i nakřivo a bez pohybu.
Jediný problém je vlhkost, pot, voda.
A nyní se dostáváme k tomu, že než si prst osušíte, je rychlejší skener oční duhovky.
Typicky, když vylezete z bazénu, sprchy a podobně...
Taky se často kritizuje že chybí odemykání poklepání displeje (LG atd)
Je tam ovšem odemykání bezkontaktně, mávnutím
Dokonalé to není, ale tragické rovněž ne.
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 31. 8. 2016 13:18

Nejak nechapu tyhle tve snahy se zviditelnovat a otevirat davno uzavrene a zabudnute tema. Problem s odolnosti prave na note 4 nemam, ale omlouvat vyrobce ze udelal neco hur nez pred 2 rokama mi prijde zcestne, vic k tomu nemam co dodat. Pletes si outdoor a bezne uzivani...

K tomu zbytku ctecka otisku je na Note 4 oproti konkurenci tragedie a mavat rukou pro odemknuti telefonu nekde na ulici? To nemyslis vazne nezer tomu vyrobci ty jeho nesmyslne otruby...knock on kdo nezazil nevi jaka je to pohoda. To uz tam dat mohli tedy pokud to neni Lg patentovane pak to beru. Ale funkcni ctecku uz beru jako samozrejmost a nic jineho by mi nechybelo...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 31. 8. 2016 13:48

Jediný výrobce co ma čtečku otisku prstu dokonalou je iPhone Note mám a spolehlivá ta jejich čtečka není..
bennybull
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků