Samsung Galaxy J3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zuzanav30 3. 7. 2016 11:37

Zdravym Vás,mam taky problem s widgetom počasia nechce mi ho tel zobrazovať na hlavnej respektíve domovskej obrazovke,a keď to chcem dať z widgetou tak vypiše že už je na to na ploche ale není nevidno to počasie nevie mi v tom niekto poradiť
Zuzanav30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2016 11:40

Zkus J3 restartovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zuzanav30 3. 7. 2016 11:45

No tak teraz už to po reštartovani je to už ok ale prečo po čase zmizne

A ešte jedná vec prečo sa synchronizuje respektíve paruje z iným druhým tel alebo tabletom v ratane kontaktou priateľ maj moje kontakty
Zuzanav30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Supino22 31. 7. 2016 11:01

Dobrý den,
potřeboval bych malo radu.Koupil jsem si Galaxy J3 a nedaří se mi propojit telefon s PC. Na PC mám Windows8. Hledal jsem nějaké ovladače ale asi špatně a pokud mám něco udělat v telefonu tak nevím co. Pokud by mohl někdo poradit,nebo poslad nějaký odkaz na návod jak postupovat tak budu jedině rád.
Supino22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod portableapp 31. 7. 2016 13:54

a nainstalovanou appku v počítači k telefonu máš ? kies instaloval ovladače sám ;) .... počítám,že samsung smart ( nebo jak se jmenuje ten nový soft k telefonům ) si je taky nainstaluje sám ;)
portableapp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metalbreath 24. 2. 2018 21:31

Nazdar,mám tento mobil (J3 2016),kúpil som ho úplne nový a všetko bolo doteraz v poriadku,dneska som chcel volať,dám vytočiť číslo a vypisuje mi na displeji "neregistrované v sieti" prečo? Skúsil som už aj reštart,aj prehodil som z jedného do druhého slotu,ale bez zmeny...ešte som skúsil aj obnovenie od výrobcu,taktiež nič...nejde ani s inou SIM od iného operátora,správa sa rovnako,keď dám SIM do iného mobilu ide ok,kde môže byť chyba? Diky. ;-)

Tak nakoniec som sa toľko v tom hrabal,až som na to prišiel sám :-D v nastaveniach v ponuke mobilné siete z neviem akého dôvodu bol prestavený režim siete na 2G,zmenil som na 3G/2G a už zrazu to šlapalo. :tleskani
Naposledy upravil dockalacek dne 25. 2. 2018 11:01, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do lepeší sekce, nevím, o jaký modelový rok v tématu se jedná, ale zkuste si projít před založením tématu pár stránek dozadu, ať nemusí nebohý moderátor hledat:-) Dík
metalbreath
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků