Samsung Galaxy S6 Edge - chybné panely?

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fanatic23 15. 4. 2016 23:07

Zdravim.Pozrite sa na tuto fotku.vie niekto preco maju tieto display-e rozne odtiene,ked su na novo zapnute po Factory resete a rezim obrazovky je klasicky na Adaptivne zobrazenie.Na fotke je aj note 4,ktory ma zafarbenie do zelena.S6 edge do ruzova,S6 do siva a S6 edge plus je pekne biely...na telefonoch je nastaveny rovnaky jas na maximum.ine nastavenia nie su menene.
http://postimg.org/image/vopif8ibb/
Naposledy upravil Fíla dne 16. 4. 2016 15:23, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
fanatic23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 4. 2016 04:44

režim obrazu ? kazdy fw a foun ho ma stejny ? netusim..note mam jen jako tablet, telefon mam jinej.nicmene muj telefon umoznuje ladeni zakladnich barev, upresnujici ladeni, rezim obrazu standart, uzivatelsky ,zivy.Dyn. kontrast.Staci aby nekdo proste s temito hodnotama pohnul.Klidne jde nastavit uz ve firmware jine nez standartni.Jako default treba dynamicke, zive, co chces .A kdyz se pohne moc vysledek muze byt vselijakej
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fanatic23 16. 4. 2016 09:57

Ano.ja to chapem.viem ze niektore Romky umoznuju ladenie farieb....ale servis samsung odovodnil to zafarbenie displaya do ruzova u toho S6 Edge(na fotke druhy z prava) ze u neho odchadza panel,telefon je este v zaruke.......takze pre mna prekvapenie?
fanatic23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 4. 2016 12:42

tak zadny problem, odchazi panel, samsung uznal, reklamuji..legrace je ze toto pokud toto je nevratny stav bych neacceptoval u mobilu co mam a stoji cca tretinu co s7.A jak koukam na diskuze, tak mimo tedy koukani na benchmarky tak, je to uplne jiny level, mimo fotaku, tam musim ostrit dotykem.Ma to sony chip a auto je celkem děs..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobilier 16. 4. 2016 21:34

Já mám zase fleky přes displej ,měl jsem je tam když jsem ho koupil,tak jsem reklamoval v servisu v jecny a po měsíci jsou tam znova už mě to fakt nebaví se s tím furt rozčilovat.naziva se to prý screen banding a je to normální u amoledu ale mě to u telefonu za 20k moc normální nepride .na svoji starý s3ce
nepamatuji něco podobnyho.asi je čas prejit na HTC 10
Mobilier
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků