Samsung Galaxy A3 - odemčení flipovým pouzdrem

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod klouzan 25. 2. 2016 14:39

Ano,tato mi funguje,ale ty ikonky,nebo tečky jsou moc malé, potřeboval bych něco většího jak bylo u té aplikace, co mi teď už nejde.
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 25. 2. 2016 21:38

Já používám app Screen Notifications co prostě na chvíli zapne displej při přijetí a já tak vidím, že se něco dělo. Nebo je pop-up notifikactions ta zas vypisuje notifikace "nad" obrazovku
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod klouzan 26. 2. 2016 08:51

Tak jsem ten led actor nějak rozchodil, nevím sice úplně jak, psal jsem vývojáři a zkusil ještě jednu aplikaci od něho, tu jsem pak odinstaloval a za chvíli mi to začalo fungovat a pěkně, hezčí ještě jak na 4.4.4 tak nevím, jestli to zrovna aktualizovali,ale už prostě běží

EDIT: Chtěl jsem se zeptat, když na telefon poklepu zezadu prstem v místě, kde je čočka fotoaparátu, mikrofon,tak v něm trochu chrastí v těch místech, dělá vám to taky? I když ho položím třeba na stůl,trošku chrastí, dělá to od prvního rozbalení, nespadl mi.
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 28. 2. 2016 23:35

Je to normální dělá to autofocus.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod klouzan 10. 3. 2016 15:45

Ano,zkusil jsem to schvalne u jineho kusu a stejne.
Zkousel jsem ted GPS a mam pocit,ze funguje nejak bidne.V programu STRAVA jsem pri pohybu ve slabe zastavbe,nebo uplne mimo ni podle GPS dost "lital" sem tam.Co jsem se dival na zaznamy ze starsiho Galaxy Ace 4,bylo to lepsi.
Zkusil jsem ted dat k oknu tri mobily,co mam po ruce.A3,ktery pouzivam,Galaxy Ace 4 a Galaxy J5.Pustil jsem na nich GPS test aplikaci.A muj Galaxy A3 je na tom jasne nejhur,J5 i ACE 4 dokazi fix i v mistnosti po nejake dobe to A3 nezvladl,u okna sice ano,ale oba dva dalsi telefony jsu na tom lepe,ACE 4 jasne nejlepsi.
Jake mate s A3 zkusenosti s GPS?
diky

EDIT: Tak jsem zkusil jeste GPS test venku a dopadlo to takhle.Zleva J5,A3,ACE4
IMG_0531 222.jpg


EDIT: Byl by nekdo ochotny a stahl by do sve A3 2015 aplikaci GPS test,pustil ji nekde venku a zkusil udelat par fotek,jak mu chyta satelity ;-)
klouzan
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 14. 4. 2016 11:15

Jaká je prosím poslední oficiální verze Android na A3(2015)? A funguje s tou verzí korektně?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod klouzan 29. 5. 2017 09:00

6.0.1 funguje bez problemu.
klouzan
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků