Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 26. 10. 2018 18:08

Neporadim kde koupit folii. Poradim at se na to vyprdnes, vyhozene penize a akorat starosti. Kazdy den mam telefon po kapsach, na vanoce to budou 2 roky. Co myslis, ze mam na displeji? Par mikroskrabancu a fakt mi to netrha zily. :) Telefon, porad jako novy, posunu po vanocich az koupim novy, pritelkyni. Neber to ve zlem, jen jako radu.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 26. 10. 2018 21:05

Taky nemam folii a displej je po 2 letech v pohode...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 26. 10. 2018 21:57

Taktéž 2,5 roku bez škrábanců. Ale folii chápu u ženských s náušnicemi, tam má opravdu smysl.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 26. 10. 2018 22:10

Ahojte, přešel jsem na S7 z Xperie Z1. V porovnání se Sony mi hodně vadí "agresivní" plechový zvuk ve sluchátku během hovoru. Projevuje se to hlavně pokud protistrana nevolá přes VoLTE, ale jenom přes 2G-GSM režim.
Sony má asi nějakou dodatečnou úpravu zvuku, GSM hovory mají přidané basy a zvuk je příjemně měkký.
Zkoušel jsem jinou S7 a ta je na tom v podstatě stejně. Kolega má S7 Edge a tam mi to přijde lepší. Možná jiný reproduktor, nevím.
Zkoušel jsem různou hlasitost, zapnout "zesílení" tlačítkem během hovoru, bez nějakého zlepšení. Nastavení Adapt Sound nemá na hovor ve "sluchátku" vliv, pouze na hlasité hovory nebo na sluchátka. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 27. 10. 2018 07:40

Dela to u jakeho operatora ? Snad u VDF se podobny problem resil, ale nezalezelo na telefonu...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 27. 10. 2018 08:28

Mám TMobile, ale myslím, že spíš záleží na protistraně, jestli volá v 2G síti a nebo starým telefonem.
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 1. 11. 2018 12:19

Dneska ráno aktualizace i na ETL.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 4. 11. 2018 19:01

Neporadil by někdo ještě jaké koupit ochranné sklo na display? (Na černou obyč. S7, ne Edge) Obchody mají spoustu různých, nějaké jsou 3D, jiné zase mají barevnou horní a spodní část, vůbec nevím, co koupit. Všichni v okolí mají buď Edge nebo mají flipové pouzdro a to já nechci.
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod Eralindy 5. 11. 2018 07:08

Já testoval několik skel z číny rádoby 3d 5d atd..s rámečkem dokola.a na houby nikdy nekopirovaly pěkně display tak tam na krajích zůstávala mala mezera - proto ten rámeček dokola...nejvíc mě sralo že to změnilo barvy displaye a bylo to slotem.jak zrcadlo.
ted mam asi týden nějaký hydrogel film. A dobre zatím. Oneco jit jak se sklem jezdí prsty ale dá se to....
https://m.aliexpress.com/item/328607699 ... 1397773564
Eralindy
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 11. 2018 08:24

Sony má asi nějakou dodatečnou úpravu zvuku, GSM hovory mají přidané basy a zvuk je příjemně měkký.

Ja mam opacnou zkusenost. Z modelu XA2, XA2 Ultra nebo XZ2 vubec zvuk nebyl pekny, pokud ja mel zapnuto VoLTE a protistrana ne. Kdyz jsem to slysel prvne, myslel jsem, ze mam defektni sluchatko, po te jsem radeji VoLTE vypnul, operator O2.
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dusan182 5. 11. 2018 09:19

ricc4rd0 musi byt jenom sklo?
na sve S7 (obyc. cerna) mam vic jak rok folii od ZAGG, kterou mi nalepili na prodejne samsungu v paladium a za me zatim spokejnost + vyrobce poskytuje dozivotni zaruku
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 7. 11. 2018 12:34

Díky chlapi,
lepil jsem ZAGG folii kdysi na Nokii E52 a na hodinky a moc se mi to nepovedlo. Do Samsung prodejen to mám daleko. No, asi zkusím nějaké levné sklo okolo 200Kč a uvidím. Mám to v silikonovém průhledném obalu, snad to, že sklo nebude do okrajů nebude úplně katastrofálně vypadající.
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 13. 11. 2018 09:06

Game Launcher - dřív fungovalo to, že během hraní mi nechodila upozornění na obrazovku, typicky bublina messengeru. Teď jsem zase něco pustil po pár měsících přestávky a upozornění mi chodí normálně do hry. Zkusil jsem to v tom nastavení všechno přeházet, ale pořád to chodí. Už tuhle funkci zrušili úplně nebo mám něco špatně?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 13. 11. 2018 13:52

viem, ze sa to tu niekde riesilo, ale vie mi niekto vysvetlit, ako funguje zapnutie/aktivacia vowifi?

skusal som:
1. najst to nastavenie v app telefon / 3 bodky / nastavenia (nieje tam taka moznost)
2. stahovacia lista dole, (nic) 3 bodky / poradie tlacidiel, tiez (nic)
3. aktivacia v oragne predajni - prisla sms o zaregistrovani objednavky, potom o aktivovani - kde po mne chcelo zapnut sluzbu a restartovat telefon, tak som urobil znova kontrolu 1. a 2. (mnou spominaneho bodu), stale nic, pytal som sa v predajni, ze kde to je, vraj to casom nabehne, preslo 4 a pol hodiny, uz som resetoval aj telefon a stale nic...

oringacka povedala, ze z ich strany je vsetko aktivovane
kontroloval som aj sim kartu, ci ma podporu (mam)
(jedine co sa zmenilo, ze mi na hornej liste zobrazuje nejaky ,,prerusovany trojuholnik so sipkamy dole a hore,,)
kde moze byt este chyba?
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, E52, N8, SX Z1 Compact :-D
Nikdy never nikomu a nebudes sklamany!
Zivot je kratky, preto si treba vediet uzit, tak aby sme ho inym neskracovali!
(X je CH - ja to pisem uz automaticky)
4bluedragon
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 13. 11. 2018 14:22

Už je to nějaký pátek co jsem měl S7,ale VoWIFI bylo v nastavení hovorů. A pokud vím bylo to závislé na FW operátora.Takže pokud jsem neměl v telefonu FW od Tmobile,ale z volného trhu, tak to nikde v nastavení nebylo.Až jsem do telefonu flashnul FW od TM CZ ,tak se v menu nastavení objevilo VoWIFI a vše fungovalo. Nic víc ti k tomu neřeknu,nevím jak to má Orange.
Samsung Galaxy S9 64GB Black TMZ+Samsung Evo Select 256GB
guiz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor