Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Capita 11. 8. 2018 06:49

hromadcicka píše:Je nekde detailni seznam oprav te aktualizace? Diky.

tohle by mě taky hrozně zajímalo! Nechápu proč když vydají aktualizaci, tak k tomu rovnou není oficiální seznam toho, co obsahuje... :hm

napíšou "nové a zdokonalené funkce", ale...To tam (ad absurdum) můžou napsat cokoli žejo :pozor
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 13. 8. 2018 14:10

kdo pouzivate Spotify na S7 s Oreem nepozorujete po poslednim updatu (update cervenec ) potize se Spotify (zaseky, dlouhe nacitani playlistu, mizi ovladaci prvky ze zamcene obrazovky/listy oznameni...)

smazat cash aplikace a ani data zatim nepomohlo... :-/
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 16. 8. 2018 19:02

Po aktualizaci S7 je zasekla na uvodni obrazovce, tj. displej sviti (s7 powered by android) a nic .... uz 2 hodiny, neví někdo co s tim?

-- 16. 8. 2018 20:51 --

...tak po cca 3h a několika restartech, je vše OK
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 21. 8. 2018 14:38

I po posledni aktualizaci tvra problem, ze obcas se nerozsviti always on. Zacina to byt docela otravne, na predchozi verzi Androidu to nikdy nedelalo. Restart jsem zkousel, do tovarniho resetu se mi moc nechce. Stale nikdo nema podobny problem? Mame v rodine dve S7 a blbne to na obou.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 8. 2018 14:45

Jestli s tím AO displejem bude mít problém více uživatelů, Samsung vydá opravnou aktualizaci
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Capita 23. 8. 2018 12:59

hromadcicka píše:I Stale nikdo nema podobny problem?

Já to mám taky, ale měl jsem to i na předchozím androidu. Teď mi telefon leží pod stolem na šupleti a AOD nesvítí. Ovšem nijak zvlášť mi to nevadí...

Někde jsem četl, že by mohlo pomoct Nastavení - aplikace - AOD - úložiště - vymazat data/paměť

Ale pozor, vymaže ti to tvoje nastavení (styl hodin atd...) a nevím zda to pomůže
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 23. 8. 2018 13:23

Pánové, máme v rodině klasickou S7 (stáří do měsíce), aktuální SW. Žádné problémy s AOD.
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bruco 23. 8. 2018 17:21

Capita píše:
hromadcicka píše:I Stale nikdo nema podobny problem?

Já to mám taky, ale měl jsem to i na předchozím androidu. Teď mi telefon leží pod stolem na šupleti a AOD nesvítí. Ovšem nijak zvlášť mi to nevadí...

Ale to je predsa normalny stav, ak je tam tieneny. Telefon vyhodnoti, ze je vo vrecku a AOD zhasne.

Nesposobuje u niektorych zhasinanie AOD aktivny casovac AOD? Po prechode na Oreo bol defaultne nastaveny na zapnutie len od 7.00 do 24.00.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 24. 8. 2018 04:58

ETL 35MB aktualizace - 1.srpna - vynuceno i kdyz mam automaticke aktualizace vypnute...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 24. 8. 2018 07:59

Tak 35 MB.. to bude tak maximálně pár hot fixů a nový security patch, takže bych se tolik nestresoval.
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Capita 25. 8. 2018 05:57

bruco píše: Ale to je predsa normalny stav, ak je tam tieneny...

jj, já jsem taky vždy všude psal, že to, že je někdy zhasnutý mi nijak nevadí. Naopak to považuji za vychytávku :tleskani - je blbost aby to svítilo půl dne někde jak říkáš "vo vrecku" ...a úplně k ničemu...

Tu možnost s časovačem předpokládám, že Hromadcicka zná
Capita
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 28. 8. 2018 12:35

Aktualizace AOD
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod slava68 29. 8. 2018 07:12

Jaká je v android 8 pro S7 verze AOD,případně jaká z poslednich verzí funguje pro S7 ?
Díkky
https://www.apkmirror.com/?post_type=ap ... on+display
slava68
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek10 29. 8. 2018 08:37

Capita: proč by to měla být blbost? od toho aod je aby te informoval a ty nemusel sahat vubec na mobil a vidis zda ti nekdo volal nebo ne..to me bavi tohle :D
pelosek10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sinco 30. 8. 2018 07:33

Mám potíže s Gpay. Moje S7 chce pomalu při každé platbě pin nebo otisk, otravné. Provedl jsem dnes 3 nákupy u dvou obchodníku, s odstupem asi 15minut. Dvakrát 90kč a jednou 60kč. Test proběhl s LG G3 a os verze 6. Ani v jednom případě nebyl vyžadován pin a stačilo jen rozsvítit lcd.
Na os7 byla platba přes S7 u nízkých částek bez ověřeni. Na os 8 musím zadat pin nebo otisk pomalu při každé platbě a dost mě to se*e. Bude to souviset s aktualizací na 8. Prošel jsem nastavení a nikde nenašel nic kloudného. V bance mě řekly že se mám obrátit na google. Peněžní ústav Komerční banka. Děkuji za pomoc s řešením.
sinco
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor