Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod hromadcicka 3. 7. 2018 17:44

Zdravim, mam problem se svoji S7 (klasika, ne edge). Obcas se mi nejde dovolat nebo mi nedojde od nekoho smska, pritom signal mam. Staci kdyz pak nekomu zavolam ja a "spojeni" se obnovi a okamzite mi ony sms nebo zmeskane hovory dorazi. Je to neskutecne otravny problem, protoze pak mobilni telefon jaksi postrada smysl.
Nevite nekdo, kde by mohla byt chyba? Jsem u Vodafonu.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 3. 7. 2018 19:56

Kaprar11 píše:Hry nehraji a na net mám NTB či tablet chápu ti co sedí celý den na mobilu tak holt mají smůlu vytlučou ho za pár hodin já teda tuto potřebu nemám a lituji ty kteří sledují filmy v mobilu hlavně že je to v UHD co má 40GB.To si radši pustím film z noťasu přes wifi v TV na rybách mladej čučí na telku v tabletu taky by nečuměl do mobilu.Zítra odjíždíme na tři týdny na ryby a tam plně využiji větší kapacity baterie musím tam nabíjet tablet čtyři telefoy hodinky a zásuvka široko daleko žádná tak táhnu dvě autobaterie jedinný zdroj energie.

Delej si co chces ale to ze nekdo dela neco jinyho nez ty neznamena ze dela neco spatnyho .. jiste budu v kapse tahat tablet ze? nebo notas :-D .. a di uz do ***** s argumentem vetsi kapacity ktera ti prodlouzi foun o par hodin a nevim proc stahovat do mobilu film o velikosti 40GB kdyz to stejne pak nepoznas od filmu co ma desetinu nebo i min .. a nikoho nelituj pac o tvou litost asi nikdo nestoji :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 3. 7. 2018 21:13

hromadcicka: VoLTE mas zapnuty v telefonu a samosce ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 3. 7. 2018 21:23

V obou vypnuto.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 3. 7. 2018 23:20

hromadcicka píše:Zdravim, mam problem se svoji S7 (klasika, ne edge). Obcas se mi nejde dovolat nebo mi nedojde od nekoho smska, pritom signal mam. Staci kdyz pak nekomu zavolam ja a "spojeni" se obnovi a okamzite mi ony sms nebo zmeskane hovory dorazi. Je to neskutecne otravny problem, protoze pak mobilni telefon jaksi postrada smysl.
Nevite nekdo, kde by mohla byt chyba? Jsem u Vodafonu.

Jakou máš verzi androidu?
Tohle začalo dělat známému po upgradu na Oreo (8.0), tedy na volání si nestěžuje, ale psát mu SMS nemá smysl, téměř nikdy nepřijde, až když on aktivně použije síť. Podle mě je to něco s energy managementem pro úsporu baterie...dělá to jen ta aplikace Zprávy...v nastavení už jsme zkoušeli vše - přes Speciální přístup - Optimalizace aplikace... samozřejmě proveden i HR, nic nepomohlo...SMS mu přijdou až když např. on někam zavolá.
Používá sim od T-Mobile
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 4. 7. 2018 01:32

Nougat. Mne to dela i na hovory nejen na zpravy, bohuzel.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 4. 7. 2018 06:27

A 4G mas zapnuty nebo frcis jenom 2g/3g ?? Pripadne proc nevyuzivas VoLTE ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 4. 7. 2018 10:13

lze nejak na Oreu vypnout?
nastaveni -> udrzba zarizeni -> zabezpeceni zarizeni (ta vec v od McAfee)?
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 4. 7. 2018 12:49

djdekl píše:A 4G mas zapnuty nebo frcis jenom 2g/3g ?? Pripadne proc nevyuzivas VoLTE ?

4G mam zapnuto. VoLTE mi prijde pro me jako zbytecnost :-)
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 5. 7. 2018 07:25

Tak si to zapni a dej vedet, zda to stale zlobi. Nektery site a telefony proste fallback do 2g/3g moc nezvladaj.

Pri "100" % pokryti LTE nevidim jedinej duvod VoLTE nepouzivat.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 6. 7. 2018 14:26

Tak se hlasim do klubu,kterym se nejde dovolat.
Po upgradu se zacinaji ozyvat lidi ze se mi neda dovolat.
Plechova huba jim ale neohlasi vyply telefon,prej to po vytoceni meho cisla ani nezacne vyzvanet ci jakkoliv jinak reagovat,proste ticho ikdyz mam telefon zaply s plnym signalem vcetne 4G.

Asi budu muset zkusit tovarko :-/
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 6. 7. 2018 16:05

Tak ked to hodis do tovarka, tak prosim ta napis ci pomohlo. Zatial sa drzim na 6.0.1 a ako to tak vyzera tak si ho zatial podrzim. Radsej starsi A ako mat z telefonu polovicnu tehlu :-)
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod PAS1 7. 7. 2018 18:47

Ahoj,
zjistil jsem zajímavý problém. Po aktualizaci S7 na Oreo bylo vše vpořádku a telefon fungoval normálně bez nejmenších problémů (tovární nastavení jsem nedělal). Asi po měsíci jsem telefon resetoval (vypnul - zapnul) a po najetí jsem měl ikony zase jako po čerstvé aktualizaci na Oreo. Vše jsem si zase upravil, ikonky přeházel atd. Jenže po dalším resetování zase ikony byly jak po aktualizaci. Jako kdyby se rozložení obrazovek a ikon nějak neuložilo.
Neví prosím někdo co s tím? Továrko se mi dělat nechce.
Děkuji
PAS1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlosPM 17. 7. 2018 13:17

Prosím o radu. Známá si koupila S7 a v horní liště ji neustále svítí ikona " recyklační trojúhelník a v tom šipky" Neporadí někdo prosím co to znamená? Díky
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod brazda.l 17. 7. 2018 14:21

Spořič dat.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor