Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 13. 3. 2018 17:07

Pujde ještě cena S7 edge dolu?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod glider 13. 3. 2018 17:41

Ano.
glider
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod opasino 13. 3. 2018 18:40

Pánové, zejména cardi, stillmann, miromen4, zklidněte to tu. Ty nesmyslnou debatu plnou osočování a urážek jsem smazal, sem to nepatří. Reakce na tento příspěvek netřeba. Díky za pochopení.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 13. 3. 2018 18:46

tak me po aktualizaci prestal widget pocasi zobrazovat, jaka bude dnesni maximalni teplota (musel se trosku roztahnout). po aktualizaci uz zobrazuje jen aktualni teplotu.
ale to jen ze zajimavosti :-)
Demultiplexor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 16. 3. 2018 15:51

Po aktualizaci se mi strašně moc vybíjí baterka. Nečinný telefon mi za den vezme i přes 70%. Během psaní této zprávy to kleslo o 5%.
Někdo má stejný problém?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 16. 3. 2018 16:26

Já teda ne pořád to samé co bylo i před touto aktualizací :) ETL
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 16. 3. 2018 19:07

no upřímně, mě to teď dělá taky, baterka mi jede rychleji dolů než před tím co jsem psal... nevim no.. zkusím a uvidíme. před touhle poslední aktualizaci to nedělalo.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 16. 3. 2018 19:11

Zatim sem na 38hod od nabiti...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod maka123 17. 3. 2018 05:34

Já to mám přesně obráceně, od poslední aktualizace baterie super, předtím šli procenta dolů strašně.
maka123
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 17. 3. 2018 10:05

Mám dotaz - používám klávesnici Swiftkey, a mám ji nastavenou jako výchozí.
Přesto se mě systém android stále ptá (když mažu výpis o odeslané zprávě) abych vybral klávesnici. I když potvrdím Swiftkey jako výchozí, tak se dotaz opakuje příště znovu.
Nepomáhá ani v nastavení virtuální klávesnice - správa klávesnic, Samsung klávesnici vypnout.
Věděl by někdo?
Dík
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 17. 3. 2018 22:36

Jdi do nastavení/obecná správa/jazyk a zadávání/výchozí klávesnice a tam vyber swift.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod saurauia 18. 3. 2018 06:36

Zdravím,
mám pár dní S7 a včera jsem si koupila(a nechala nalepit) tvrzené sklo Caliber(3D sklo pokrývající celý displej) v mobilpohotovost. Přijde mi, že se teď o dost hůř ovládá - myslím tím, že musím víc tlačit a mít přesnější dotyk. Je to normální u tvrzeného skla nebo jsme si jenom koupila blbou značku skla?

Díky za názory
saurauia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feanoor 18. 3. 2018 09:25

bastien:
to jsem samozřejmě udělal, ale otravuje to pořád...
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 18. 3. 2018 10:13

saurauia píše:Zdravím,
mám pár dní S7 a včera jsem si koupila(a nechala nalepit) tvrzené sklo Caliber(3D sklo pokrývající celý displej) v mobilpohotovost. Přijde mi, že se teď o dost hůř ovládá - myslím tím, že musím víc tlačit a mít přesnější dotyk. Je to normální u tvrzeného skla nebo jsme si jenom koupila blbou značku skla?

Díky za názory

S7 nebo S7 Edge? Na plochém displeji by to mělo být bez problémů. Počkal bych 48 hodin od aplikace a případně reklamoval. Na Edge jsem nenarazil na sklo, které by bylo 100%. Používám proto plotrem řezanou folii na míru.
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků