Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Kitt2002 10. 2. 2019 18:47

S7e Oreo.Vše funguje na jedničku.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod EOS1300D 10. 2. 2019 18:49

Jenom ještě hloupý dotaz, ale za jak dlouho si sedla baterka?
EOS1300D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 14. 2. 2019 05:45

Zadny extra vybijeni sem nepostrehl.
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 2. 2019 10:36

Unorove zabezpečeni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod andrejo777 19. 2. 2019 17:51

Zdravim. Funguje vam u S7 na nugate, alebo oreu dual camera?
Alebo to fungovalo iba na 6.0 ?
Mam na mysli sucastne snimanie prednou a zadnou kamerou.
andrejo777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 20. 2. 2019 10:20

Musis si to doinstalovat
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 20. 2. 2019 11:58

S7e Oreo, mysliš ten režim, kdy je na hlavní části obraz ze zadní kamery a v pravém horním rohu obraz přední kamery? Tento režim mám stále na oreu a stock fotoaplikaci pod názvem ob. snímání. Ale nepoužívám.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod andrejo777 21. 2. 2019 01:35

Diky za odpovede, viem, ze sa to musi doinstalovat. Mal som S7 len na chvilu v ruke, bol tam android 7 a po nainstalovani som tam tento rezim nenasiel. Je to podla mna zaujimava vychytavka. Ten rezim pri pouziti pauzi umozni nahravat napriklad: najprv prednou kamerou, potom dat pauzu, prepnut na zadnu kameru a v nahravani pokracovat. Su dva rozne uhly kamerou v jenom videu bez nutnosti editacie. Ten druhy obraz z kamery v malom okienku sa da posuvat, zvecsovat, vypnut, alebo znova zapnut, pripadne kamery medzi sebou vymenit.
Vraj to ma este S8 ale uz s9 nie... a myslim, ze to uz nebude ani u S10, kde by to u roznych objektivov - sirokac, 2xzoom davalo celkom aj zmysel. Natocene video by bez dalsej editacie vyzeralo dost efektne.
andrejo777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uzivatelS7E 5. 3. 2019 14:54

Zdravím, mam S7 Edge vyše roka a pol a teraz mi začal sekať; z ničoho nič sa zasekne a po par sekundovom zaseknutí sa reštartuje. Niekedy sa aj 4-5x reštartuje a až potom sa zapne. Stalo sa to už niekomu? Ako môžem zistiť čo to spôsobuje? (Mobil nie je v záruke)

edit: problém pretrváva aj po tovarenských nastaneniach, a navyše android cez ODIN sa mi nepodarilo prehrať lebo vždy nabehne chyba komunikácie leob mobil sekne ... a cez menu (V+, Home, Power) som dal tiež tovarenske nastavenia a problem pretrváva
Naposledy upravil uzivatelS7E dne 5. 3. 2019 16:00, celkově upraveno 2
uzivatelS7E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 3. 2019 15:48

Udělej tovární nastavení
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uzivatelS7E 5. 3. 2019 16:16

už som robil
uzivatelS7E
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 5. 3. 2019 22:44

Režim Auto
Nikdy jsem ho nepoužíval, tak nejsem v obraze, ale teď jsem ho hledal a nenašel. Je to ještě v telefonu nebo to už vymazali úplně?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod jsmach 8. 3. 2019 12:57

S7 edge mi taky blbnul a x krát děnně resdtartoval, asi před měsícem mě napadlo zkontrolovat ručně aktualizaci FW (ikdyž bylo zvoleno kontrolovat automaticky) a ejhle byly tam postupně malá cca 500M a pak celková, oté opět malá a poslední celková s Oreem 8.0 a ještě pak přešla asi po týdnu jedna bnebo dvě malé. Od té doby byl pokoj a vše šlapalo, řekl bych že se i prodloužila výdrž baterie.

Dnes jsem MT nabíjel, telefon se sám restartoval vypnul a od té doby svítí LED (mění mírně barvu - modrá bílá), nefungují žádné 2 a 3 hmaty, telefon je vypnutý, jen svítí LED, nejde restartova to recovery ani vypnout či zapnout.
jsmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 3. 2019 13:40

Deska/respektive vadna flash pamet anebo vadna baterie, celkem klasika.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
uiqjirka
Pokročilý

Předchozí stránka