Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobilier 26. 2. 2016 19:27

V Čestlicich v electroworldu jsou vystaveny edge i flat
Mobilier
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Creyzy 26. 2. 2016 20:08

Tak mám k dispozici, černou S7 edge na víkend. Jak jsem váhal nad barvou, tak už neváhám. Letošní černá je super a jdu do ní :)
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod MartasZLA 26. 2. 2016 22:30

Mě se líbí ta zlatá. Škoda že u nás nebude stříbrná varianta.
Alcatel OT Easy db>3310>3510i>K700i>K750i>K800i>Motorola C115>Sony Ericsson C901 Green Heart>Huawei Sonic>Huawei Ascend G300>Gigabyte GSmart MIKA M3>THL 5000>Samsung Galaxy S7
MartasZLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 27. 2. 2016 06:47

No teoreticky bude ale až třeba květen/červen. A už vidím jak potom budou akce na bílou protože toho budou plné sklady.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 27. 2. 2016 12:50

Jaké dopirucujete pojištění k tomu mobilu? Má li vůbec smysl nějaké, když bych si pořídil kryt a fólii
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod koderluk 27. 2. 2016 12:56

tak dneska sem si prohledl s7 i edge v elektrowordu Liberec maji vystavenou pouze cernou.
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 27. 2. 2016 14:57

No já jsem se byl také podívat elektrowordu ,musím řícu že S7 edge se povedla mám Lg G4 na kterou jsem přešel protože debilní samsung vyřadil microsd karty,a znovu se asi vrátím zpět i když mne štve ztráta radia,ovládání televize a zvednutí hovoru přiložením sluchátka k uchu,to snad dají do S8.Zvykl jsem si na uhlopříčku 5,5 a edge je menší než má G4. má větší baterku a supr displej zatím jsem viděl jen černý a zlatý myslím že se budou hodně upatlávat jinak se drží mnohem lépe než s6 edge.Ještě počkám až si budu moci osahat na živo Lg G5 ale tím že má slabou baterku,mě teda nenadchli a ymenšením displeje a velkými rámečky je na 50 procent vyřazen.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod iimo 28. 2. 2016 00:46

Já mám taky LG G4 .. ale upřímně nevím jestli jsem s formátu 4:3 nadšen.. takový okraje zase na těch fotkách. .. nevím co si mám o tom myslet. Jinak bych šel spíše do klasické verze G4 je velké pádlo a S7 klasická se drží skvěle .. edge nevím je užší než G4 ale zase výška je stejná nebo vyšší .. to si musím ještě rozhodnout
iimo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 28. 2. 2016 09:18

iimo: prepnuti na 16:9 prece pujde ne? tak vo co go?
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 28. 2. 2016 09:20

Přepnout to samozřejmě jde, ale to víš, někdo těžko nese, že fotil do 16 MPix a nyní je to "jen" 9 MPix
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 28. 2. 2016 10:41

No to je ta nova generace, fotit 16:9 :roll: kompozice bez rozmyslu a aby to nejak vypadalo musi se pak rezat na klasiku 3:2 :D no trend je sice nastaveny, ale radeji opravdu tech 4:3 nez 16:9, tady samsung prekvapil...samozrejme multiaspect snimac je ideal (resp. mene kompromisu pro vsechny).

-- 28. 2. 2016 10:45 --

.Hardy píše:Telefon to je pěkný, ale ta cena je naprosto šílená. Kde jsou ty časy, kdy vlajkové lodě (včetně iPhonu) stály do 15k.


Nebrec, ceny jsou uz takove a neni to prvni rok. Vyuzij akci, prodej VR kravinu a mas normalni cenu...a kdyz si jen trochu inteligentni hrave prijdes na to proc jsou $ceny$ takove...a mas to i s napovedou ;-)

-- 28. 2. 2016 10:55 --

orgasmic píše:Infra už neměla S6 Edge+.
Amoled při tom zobrazení na černém pozadí žere prd.


to je sice pravda, ale jak to pojede porad budes tam mit po roce vypalene cisla. V kapse se to ma vypnout, ale spousta lidi ho ma treba doma odpoledne-vecer-noc hozeny na stole nebo na bezdratove nabijecce. Nemluve v praci, je vetsinu casu pokud nekam nejdu na stole a dle specifikaci bude porad svitit!

No a proc je infraport pryc? Ze by uz byl znovu out? Tak si pockame treba za dalsich 5-7let treba ho vrati...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 2. 2016 11:39

Infraport rozhodně out není, hodně užitečná funkce.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 28. 2. 2016 11:48

Taky si myslim, ikdyz ho pouzivam min nez jsem myslel. Ale jestli od neho budou vyrobci zase upoustet, tak bude at se nam to libi nebo ne a zase za 5 let s tim prijdou jako s velkou novinkou :D
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 28. 2. 2016 12:52

Za 5 rokov sa mozno vsetky nove veci budu ovladat cez wifi.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter282 28. 2. 2016 13:43

kultus: S tym always on pravdu nemas, ziadne cisla ti to na display nevypali. Z jedneho dovodu: tie informacie sa v casovych intervaloch pohybuju po displayi, preto nic take nehrozi. Pouzival som 3 roky Nomiu N8 takze viem o com hovorim. Na tomto videu je to zobrazene: https://www.youtube.com/watch?v=JtPBBil56a8
Peter282
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků