Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mekmut 21. 5. 2018 22:55

ahoj kluci mam takovej problem mam s7 a mam problem z displejem. nevim co ktomu napsat tak pridam video. kdyz zvetsim jas tak po prekroceni poloviny jasu me obrazovka jakoby ztmavne ,ten rozdil tam je videt nahore je kousek bilej jak to ma bejt a zbytek proste *****.je display k.o ? jeste poznatek dela to nepravidelne . nekdy to funguje normalne pak mobil delsi dobu nepouzivam cca hodku potom zapnu display a je to tam.

https://youtu.be/lTeByV3GZ-A tady je kousek videa
mekmut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mekmut 24. 5. 2018 09:28

tak sem zjistil jeste ze kdyz je displej studenej delsi dobu ho nepouzivam a nezahrejese tak to prekryti tam mam .jakmile se trosku zahreje tak to prekryti zmizi. muze to bejt chyba displeje nebo sw ? diky
mekmut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 24. 5. 2018 11:44

Mně napadá že by to mohlo být poškozením displeje/flexu. Soudě dle toho že telefon má prasklý displej a evidentně tedy spadl. Ale jen tipuju
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 24. 5. 2018 20:54

zdarec. borci, mam dotaz, když mi autorizovaný servis měnil prasklý zadní kryt, sklo, tak se vždycky mění i baterka nebo jde vyměnit pouze zadní kryt? dík moc.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 24. 5. 2018 21:36

Určitě ti vymění pouze zadní kryt. Pokud teda chceš vyměnit jen zadní kryt. Možná bych si ale nechal, pokud je to už více než rok a půl, vyměnit i akumulátor.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod mekmut 25. 5. 2018 10:28

no takhle jsem ho uz dostal. je napraskli jenom sklicko.kdyby to byl dislpej tak by to delal furt ne ? ne jenom kdyz je to studeny. ale zase mam prvni amoled takze nevim jak se to chova. zkusim zajit nekam do opravny treba budou vedet vic
mekmut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 25. 5. 2018 16:53

mekmut píše:ahoj kluci mam takovej problem mam s7 a mam problem z displejem. nevim co ktomu napsat tak pridam video. kdyz zvetsim jas tak po prekroceni poloviny jasu me obrazovka jakoby ztmavne ,ten rozdil tam je videt nahore je kousek bilej jak to ma bejt a zbytek proste *****.je display k.o ? jeste poznatek dela to nepravidelne . nekdy to funguje normalne pak mobil delsi dobu nepouzivam cca hodku potom zapnu display a je to tam.

https://youtu.be/lTeByV3GZ-A tady je kousek videa

Ahoj:
1) Je to vadný displej po pádu, to ti řekne každý servis, že se musí vyměnit
2) Video na výšku točí a ještě dávají na YT jen naprostí amatéři
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 28. 5. 2018 05:14

Dovolím si vás upozorniť na možno známu vec.

Používam na počúvanie hudby usb audioplayer pro plus westone 4r slúchadlá. Po poslednej aktualizácií pribudla možnosť používať hires driver pre počúvanie cez 3.5 jack. Pri prepnutí naň v menu dôjde k razantnej zmene kvality a hlasitosti. Doporučujem vyskúšať, nechápem ako, ale je to deň a noc.

Príjemný deň.
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 28. 5. 2018 08:48

Tak to je dobrá zpráva. Protože zvukový výstup má tenhle telefon strašný. Byl to jeden z důvodů, proč jsem ho minulý tyden po 3 měsících používání prodal. Skoda, že už to nemůžu zkusit.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2018 09:42

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 28. 5. 2018 09:51

tifar píše:Dovolím si vás upozorniť na možno známu vec.

Používam na počúvanie hudby usb audioplayer pro plus westone 4r slúchadlá. Po poslednej aktualizácií pribudla možnosť používať hires driver pre počúvanie cez 3.5 jack. Pri prepnutí naň v menu dôjde k razantnej zmene kvality a hlasitosti. Doporučujem vyskúšať, nechápem ako, ale je to deň a noc.

Príjemný deň.


kde v menu se to da prosim te zapnout? Dekuji :-)
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 28. 5. 2018 12:06

Setting/internal audio driver.
A ešte setting/hires audio/bit pefect mode/on
Přílohy
Screenshot_20180528-130744.png
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod Bubakh 30. 5. 2018 13:08

Ahoj, mám problém s připojením Wifi na VDSL modem Zyxel VMG1312. Zadám heslo k síti a poté se mobil nepřipojí. Síť jsem odstranil a znovu přidal ale připojist se prostě nejde. Mám ještě Xiaomi a tam vše ok. Nevíte čím to může být?
Bubakh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tifar 3. 6. 2018 11:40

Oreo s7 dbt
Přílohy
Screenshot_20180603-120258_AnTuTu Benchmark.jpg
Screenshot_20180603-121727_Settings.jpg
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 3. 6. 2018 18:27

Na Nugatu si mel jaky skore ??
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků