Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 23. 10. 2017 13:09

David79 píše:Zdravím..máte někdo zkušenosti s flipovým pouzdrem Samsung EF-WG930P, jestli se to zavírání náhodně neotvírá? Děkuji za pomoc.


Mám stejné pouzdro. Pouzdro se samovolně neotevírá, pokud mobil leží na stole a pouzdro zavřu, pouzdro "zaklapne" na displej a samovolně se neotevírá. Předtím jsem měl originální pouzdro na HTC m8 podobné konstrukce a tam to taková samozřejmost nebyla.

Mobil mi spadl jen jednou a to na hranu pouzdra přímo na dlaždice - zde musím opět pochválit konstrukci - pevně obepíná telefon a telefon nevyskočil - pouzdro mobil zachránilo (zůstaly vrypy na pouzdru, ale to ničemu nevadí). V tomto případě se flip neotevřel. Nicméně flip na displeji nedrží nijak pevně a stejně tak by se mohl i otevřít. Rovněž tak v tašce nebo kabelce. Ale to řeší přímo originální fólie na dislej od Samsungu, používám ji k pouzdru a pohoda.

Takže za mě se toto pouzdro určitě vyplatí, nehledě na to, že je vyrobené z dobrého materiálu - snadno se čistí a je samo o sobě hodně odolné.
Demultiplexor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 23. 10. 2017 16:53

Lafí: Měl jsem Lumii 620 a po dvou letech odříkání a utěšování se, že přece WP je nej... jsem koupil S5 mini - bože, jaká to byla úleva, že jsem se zbavil WP, resp. těch polofunkčně-primitivních aplikací. S7 mám od zahájení prodeje a je to výborný telefon. Snad nevýhodou je, že oproti plastovým Lumiím klouže v ruce.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 23. 10. 2017 16:58

Lukke píše:Šmarja. Ano. Jedná se stále o velmi výkonný stroj.

Asi tak.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod make11 24. 10. 2017 07:22

zdravym chcel by som sa opytat ci ste sa stretli stym ze sa po roku a pol odlepuje zadne sklicko z lavej strany v podstate uz po celej vyske, telefon bol stale noseny v gumenom puzdre takze si to neviem vysvetlit
make11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 24. 10. 2017 11:18

Můžeš někam nahrát fotku, jak se to odlepuje? Z levé strany mezi zadní sklo a rám telefonu vecpu rožek listu papíru, ale je to tak už z výroby.
Demultiplexor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod make11 24. 10. 2017 12:23

make11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 24. 10. 2017 14:41

To bych reklamoval. Bud povolila lepici paska, ktera drzi zada nebo se nafoukla baterka, ktera je na leve strane - https://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/i ... cqIbr.huge
Demultiplexor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 24. 10. 2017 15:53

To už asi nebude moc vodotěsné :-), reklamace...
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 10. 2017 20:22

Lukke píše:Šmarja. Ano. Jedná se stále o velmi výkonný stroj.

A navic zřejmě posledni nejen vlajkovy samsung s normalnim konstrukčnim řešenim. Ty posledni v podobě s8 nebo note 8 to je děs běs.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej2000 24. 10. 2017 21:31

Prosím Vás, mám S7 (nie edge) a neskutočne ma irituje, že mi autocorrect neustále prepisuje "s" na "š", "z" na "ž", "c" na "č" a podobne. Chcem napísať "rezance s makom" a samsung to prepíše na "rezance š makom". Myslel som si, že sa to časom inteligentne samé naučí, keď budem 100krát častejšie používať predložky s a z ako nezmyselné samotne stojace š a ž, ale po trištvrte roku sa to nezmenilo. Máte niekto podobnú skúsenosť prípadne riešenie?

Ku inteligencii autocorrectu samsungu asi toľko, že keď napíšem (a teraz vymyslím príklad) "kolok", čo je reálne slovo (presne ťuknem na želané písmená) a autocorrect mi to zmení na "kolík" tak zmažem "k", zmažem "í", napíšem "o", napíšem "k" a autocorrect namiesto toho aby si uvedomil, že spravil chybu, keď zmenil to čo som napísal na niečo iné (keďže som zmazal to čo mi korigoval a znovu som napísal to isté) tak mi to zase opraví na "kolík". Ako sorry..

Ďalšia vec, neviete mi niekto poradiť ako mám naučiť, že keď dám medzeru dvojbodku a zátvorku za nejakým slovom ako napríklad "ahoj :)" tak tá dvojbodka so zátvorkou je taká asi 15ročná novinka a znamená smajlíka a preto to nemá zmeniť na "ahoj:)"

A keby sa našla taká dobrá duša, čo si s týmto všetkým vie dať rady, tak ešte keby mi vedel poradiť ako mám nastaviť do autocorrectu, že má brať do úvahy slovenčinu aj angličtinu, lebo obe používam veľmi často, tak bude nesmierne vďačný.

PS: Predtým som mal HTC ONE a to bol asi tak milión krát lepší telefón. 1) Sense je neporovnateľne lepší systém pre úplného BFU ako ja. 2) Reproduktor S7 presne tam, kde ho vždy zakryjem malíčkom, keď telefón držím, je niečo úchvatné. 3) Pravidelne omylom stláčam spodné tlačidlá alebo veci na displeji, čo sa mi na HTC nestávalo vôbec. 4) Telefón je neustále nie že zacapkaný, ale vyslovene mastný, nechutný, až sa ho hanbím mať na stole pred ľuďmi.
Keby som na HTC nezničil reproduktor niekoľkými ťažkými pádmi, tak sa okamžite vraciam späť naň.
ondrej2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 24. 10. 2017 21:54

Není nejjednodušší rovnou nainstalovat jinou klávesnici? Mě osobně vyhovuje ta od googlu (přinejmenším co do autokorekce a učenlivosti)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 24. 10. 2017 23:35

Pri prechodu na jiny telefon a dokonce jinou znacku se obcas stane ze je uzivatel zaskocen zmenou. Co predtim bylo takhle je u noveho telefon jinak. A nastava cas hledani jak se priblizit tomu co jsem mel predtim. Treba prostredi HTC na jine znacce nez HTC proste nebude. Je nutne si bud zvyknout a nebo rovnou nainstalovat nejaky launcher a ten pouzivat na dalsich telefonech. Tim se eliminuje sok pri prechodu jedne znacky telefonu na jinou znacku. A tak je to i s klavesnici a dlasima aplikacema. Pouzivam dlouhy cas Nova launcher. Predposledni telefon byl LG a ted mam S7. Jak u LG tak i u Samsungu jsem vzdy testul jejich prostredi. Nejak me to neuchvatilo a pokazde jsem nahodil novu. Sice vsechny telefony, kdyz rozsvitim lcd, vypadaji pomalu stejne ale to me nestve. Kupuji novy telefon i kvuli HW, vzhledu, fotaku....Tim ze mam svoji klavesnici, svuj launcher, prohlizec, kalkulacku atd je prechod na novy telefon-jinou znacku o poznani lepsi. Holt jsem konzerva.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej2000 25. 10. 2017 19:27

Pan Kája píše:Není nejjednodušší rovnou nainstalovat jinou klávesnici? Mě osobně vyhovuje ta od googlu (přinejmenším co do autokorekce a učenlivosti)


Dik, vyskusam. Ja som ani nevedel, ze sa da nainstalovat ina klavesnica.
ondrej2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eriksonak 26. 10. 2017 00:08

ondrej2000 píše:Prosím Vás, mám S7 (nie edge) a neskutočne ma irituje, že mi autocorrect neustále prepisuje "s" na "š", "z" na "ž", "c" na "č" a podobne. Chcem napísať "rezance s makom" a samsung to prepíše na "rezance š makom". Myslel som si, že sa to časom inteligentne samé naučí, keď budem 100krát častejšie používať predložky s a z ako nezmyselné samotne stojace š a ž, ale po trištvrte roku sa to nezmenilo. Máte niekto podobnú skúsenosť prípadne riešenie?


Promazání dat v aplikaci "Klávesnice Samsung", nepomůže?
Eriksonak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 26. 10. 2017 10:09

zdravim, nezná někdo nějákýho domácího kutila, co by dokazal na s7 edge vymenit zakladní desku a display? sklo rozbité není
Louis.scorn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků