Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stein 25. 2. 2016 09:59

Fotky pořízené S7. Všechny jsou focené ve špatných světelných podmínkách. Sedmička to myslím na automat zvládla dobře, ale marketingový zázrak z tiskovky se nekoná.

http://www.flickr.com/photos/besteproduct/albums/72157664804575571
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 25. 2. 2016 13:30

orgasmic: Tak jde mi o funkce, foťák, výdrž a ne o to s tím machrovat v kavárnách. Navíc možnost na to pořídit i outdoorový obal se mi hodí.

Stein: Vidí nějaký majitel S6 větší rozdíly? Těch 12 mpx si s tím docela dobře poradilo. Nevím co reálného ještě od mobilu čekat, ale ani můj kompakt by to na auto nedal o moc líp.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod GiFu 25. 2. 2016 15:05

Jestli to bude takto, tak už vím kam jít z S6 http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ ... w-1400.php . Dost dobrý. :tleskani
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marseb 25. 2. 2016 18:28

Chtelo by to udelat prime srovnani s S6. Zajimalo by me jak moc velky pokrok oproti S6 to je. Jako majitele S6 by me to dost zajimalo. Hodne fotim a fotak je pro me prioriou. Jinak opravdu klobouk dolu pred temi fotkami z S7.....
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 25. 2. 2016 20:57

Hned ta první fotka té katedrály Sagrada Familia, i po zvětšení krásně čitelný nápis na tom červeném plakátě někde u vchodu. To je opravdu úžasný :O
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Creyzy 25. 2. 2016 22:56

Hodně váhám jakou zvolit barvu, štve mě, že není k dispozici ta stříbrná......
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod skacma 26. 2. 2016 00:26

Jsem na tom úplně stejně...
Dnes jsem se byl podívat na S7 Edge v černé... no, na to, jak na fotkách vypadá černá nejhůř, v reálu je perfektní.... porovnával jsem i s bílou a zlatou S6, protože barva má být stejná... Bílá vypadá na telefonu jak laciný plast, zlatá je moc pěkná, ale na tom extrémně lesklém povrchu bych se bál, že bude pořád jako.... Ještě chvilku budu přemýšlet a hledat obrázky a videa, ale zatím to vypadá překvapivě na černou, je to fakt elegantní, ne jak Black Sapphire na minulých modelech... I na té tiskovce při představení drželi černou verzi a vypadalo to skvěle!
Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 2. 2016 00:28, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvky
skacma
Junior

Odeslat příspěvekod Creyzy 26. 2. 2016 00:30

Bílou asi také vyřadím, zatím skoro všichni potvrdili, že z nabízených barev vypadá nejhůře. Do černé se mi nechtělo.....chtěl jsem něco světlejšího, teď ale nevím jestli u ní nakonec neskončím :)
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 2. 2016 01:21

Náhodou Black Saphire u předešlé řady moc povedená barva.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 26. 2. 2016 05:26

Mám naprosto stejné dilema...Kdyby byla v CR dostupná variant Titanium Silver, už bych mel predobjednano... Ale to by nebyl český Samsung kdyby neco nepo**** aktuálně nejsou schopni řict zda tato barva bude či ne, takže počkám.. Ano černá se nabízí jako kompromis ale u telefonu za 23k nehodlám dělat kompromis. Pořád se chtějí porovnávat s Applem, ale ten alespoň v ČR prodává všechny barevné varianty ;)
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod skacma 26. 2. 2016 06:53

Podle Samsung store to bude se stříbrnou variantou jako s modrou a zelenou u S6, časem bude, ale nikdo neví kdy a na rovinu nehodlám čekat než vyjde za pár měsíců nějaká barva, když telefon budu mít stejně v nějakém pouzdře či obalu.
skacma
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 26. 2. 2016 10:03

A kde jsou všude S7 vystaveny v Praze ? Alza už je má ?
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 2. 2016 17:27

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redmarx 26. 2. 2016 17:50

Jak muze nekdo S7 prirovnavat k Ferrari?

Copak Ferrari vyrabi nejakou specialni evropskou variantu s motorem 1,3? :D

Evropska S7 je stezi Felda s tim zasekanym Exynosem.

Ja bych uz rad vymenil svoji S4, respektive budu ten foun menit urcite, ale za S7 to nebude, mohlo byt, ale chci ve svym nabudenym founu poradnej procesor, rozumej Snapdragon 820, ne nejakou mrzackou kopii. :-/
Redmarx
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 26. 2. 2016 18:12

V Praze v Paladiu v Samsungu bude
Nechic
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků