Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod sinco 10. 6. 2018 17:19

Provedena aktualizace ETL přes OTA. A mám potiž s aplikací svátky pro, nenačte se widget a pak s google play. Stahne se v GP app na 100procent a dál nic, stoji to. Nejde aktualizovat žadnou app a ani novou nainstalovat. Smazal jsem data u app google play ale bez výsledku. Wipe jsem po aktualizaci nedělal a dělat nechci, když to půjde. Diky za pomoc

Edit. Pomohla aktualizace google play, měl jsem verzy starou ob dvě aktualizace.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod hit.man 10. 6. 2018 19:46

Ahoj mám dotaz. Mám S7 a mám kvalitu videa nastavenou na FULL HD a když mám nastavený záběr zmáčknu nahrávání tak se to přiblíží, to je nějaká vada?
hit.man
Junior

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 10. 6. 2018 20:17

S7 nemám, ale oriznuti obrazu na mensi pri nahravani je zpusobene elektronickou stabilizaci obrazu, kterou mas pravdepodobne zapnutou. Pohledej v nastaveni.
SirionRazzer
Junior

Odeslat příspěvekod hit.man 10. 6. 2018 20:36

Zkoušel jsem a tím to není :(
hit.man
Junior

Odeslat příspěvekod Ivanhoe8 10. 6. 2018 22:49

Je to tim, ze senzor je originalne 4:3, takze kdyz natacis video 16:9, musi to telefon v podstate vyriznout a priblizit.
Ivanhoe8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sinco 10. 6. 2018 23:41

Widget svátky pro co mě na O nefunguje jsem už na google play nenašel a co si pamatuji tak i podpora autora byla a je na bodu mrazu. Tak nic, odinstalovano.
Musim potvrdit že foun po aktualizaci os ožil i bez wipe. Ale stejně takhle by asi ožil kdybych udělal tovarko na Nku.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 11. 6. 2018 14:31

JohnS píše:Nepomůže ;-(
Nyní mohu mít pouze tyto boční hodiny zapnuté, či vypnuté. Dříve jsem měl přes den v rámci AOD zapnuté velké hodiny na displeji a na noc se mi dle plánu zapnuly boční hodiny (a ráno zas vypnuly). Toto nyní nelze. Už se kvůli tomu strhla slušná nevole viz.: https://eu.community.samsung.com/t5/Sma ... d-p/511676

Tak snad se dočkáme v nějakém dalším opravném updatu....

Nevěřím, že se něco změní. Tohle neumí totiž už ani S8 a S9.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 11. 6. 2018 15:01

Včera update Oreo z volného prodeje...a vše běhá (zatím) perfekt

Existuje prosím někde nějaký seznam novinek oproti Nougatu? Chtěl bych si to v klidu projít. V češtině pls...

díky
Capita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sinco 11. 6. 2018 15:22

Nainstaloval jsem si apku phone info samsung, zelený panďulák, a na záložce personal mám dole, zdraví baterie uvedeno 84.53procent. Stáří telefonu je rok a půl. Jak jste na tom ostatní .
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 11. 6. 2018 15:25

88% asi taky rok a pul cca
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 11. 6. 2018 15:37

sinco píše:Nainstaloval jsem si apku phone info samsung, zelený panďulák, a na záložce personal mám dole, zdraví baterie uvedeno 84.53procent. Stáří telefonu je rok a půl. Jak jste na tom ostatní .

nechceš zkusit tohle? pro zajímavost...Netřeba to přímo kalibrovat, ale zajímalo by mě zda to bude stená hodnota jako zelený panďulák ;-)

https://www.svetandroida.cz/samsung-baterie-rekalibrace-vydrz/
Capita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnS 11. 6. 2018 16:14

m.a.x.i.m.u.s píše:
JohnS píše:Nepomůže ;-(
Nyní mohu mít pouze tyto boční hodiny zapnuté, či vypnuté. Dříve jsem měl přes den v rámci AOD zapnuté velké hodiny na displeji a na noc se mi dle plánu zapnuly boční hodiny (a ráno zas vypnuly). Toto nyní nelze. Už se kvůli tomu strhla slušná nevole viz.: https://eu.community.samsung.com/t5/Sma ... d-p/511676

Tak snad se dočkáme v nějakém dalším opravném updatu....

Nevěřím, že se něco změní. Tohle neumí totiž už ani S8 a S9.

Aha, tak to jsem nevěděl, že S8 a S9 už noční hodiny taky nemaj. Chjo :-(
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 6. 2018 16:35

Capita píše:Včera update Oreo z volného prodeje...a vše běhá (zatím) perfekt

Existuje prosím někde nějaký seznam novinek oproti Nougatu? Chtěl bych si to v klidu projít. V češtině pls...

díky

Jestli nevadí slovenština…
http://www.fony.sk/clanky/14097-samsung ... android-80

…a tady je to v češtině
https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... -8-0-oreo/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Capita 11. 6. 2018 17:22

super moc děkuju :tleskani

První věc co mi vrtá hlavou: proč když "potažením dolu" vlítnu do aplikací, nejde odstranit z hlavní stránky ikonka aplikace? vždyť tím pádem je tam zbytečně ne?
Capita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 6. 2018 17:26

Nastaveni - Zobrazeni - Domovska obrazovka - Tlačitko Aplikace. Nebo vstup do nastaveni domovske obrazovky přes přidrženi prstu na domovske obrazovce.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor