Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BaldaP 1. 11. 2018 12:19

Dneska ráno aktualizace i na ETL.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 4. 11. 2018 19:01

Neporadil by někdo ještě jaké koupit ochranné sklo na display? (Na černou obyč. S7, ne Edge) Obchody mají spoustu různých, nějaké jsou 3D, jiné zase mají barevnou horní a spodní část, vůbec nevím, co koupit. Všichni v okolí mají buď Edge nebo mají flipové pouzdro a to já nechci.
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod Eralindy 5. 11. 2018 07:08

Já testoval několik skel z číny rádoby 3d 5d atd..s rámečkem dokola.a na houby nikdy nekopirovaly pěkně display tak tam na krajích zůstávala mala mezera - proto ten rámeček dokola...nejvíc mě sralo že to změnilo barvy displaye a bylo to slotem.jak zrcadlo.
ted mam asi týden nějaký hydrogel film. A dobre zatím. Oneco jit jak se sklem jezdí prsty ale dá se to....
https://m.aliexpress.com/item/328607699 ... 1397773564
Eralindy
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 11. 2018 08:24

Sony má asi nějakou dodatečnou úpravu zvuku, GSM hovory mají přidané basy a zvuk je příjemně měkký.


Ja mam opacnou zkusenost. Z modelu XA2, XA2 Ultra nebo XZ2 vubec zvuk nebyl pekny, pokud ja mel zapnuto VoLTE a protistrana ne. Kdyz jsem to slysel prvne, myslel jsem, ze mam defektni sluchatko, po te jsem radeji VoLTE vypnul, operator O2.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 5. 11. 2018 09:19

ricc4rd0 musi byt jenom sklo?
na sve S7 (obyc. cerna) mam vic jak rok folii od ZAGG, kterou mi nalepili na prodejne samsungu v paladium a za me zatim spokejnost + vyrobce poskytuje dozivotni zaruku
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 7. 11. 2018 12:34

Díky chlapi,
lepil jsem ZAGG folii kdysi na Nokii E52 a na hodinky a moc se mi to nepovedlo. Do Samsung prodejen to mám daleko. No, asi zkusím nějaké levné sklo okolo 200Kč a uvidím. Mám to v silikonovém průhledném obalu, snad to, že sklo nebude do okrajů nebude úplně katastrofálně vypadající.
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 13. 11. 2018 09:06

Game Launcher - dřív fungovalo to, že během hraní mi nechodila upozornění na obrazovku, typicky bublina messengeru. Teď jsem zase něco pustil po pár měsících přestávky a upozornění mi chodí normálně do hry. Zkusil jsem to v tom nastavení všechno přeházet, ale pořád to chodí. Už tuhle funkci zrušili úplně nebo mám něco špatně?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 13. 11. 2018 13:52

viem, ze sa to tu niekde riesilo, ale vie mi niekto vysvetlit, ako funguje zapnutie/aktivacia vowifi?

skusal som:
1. najst to nastavenie v app telefon / 3 bodky / nastavenia (nieje tam taka moznost)
2. stahovacia lista dole, (nic) 3 bodky / poradie tlacidiel, tiez (nic)
3. aktivacia v oragne predajni - prisla sms o zaregistrovani objednavky, potom o aktivovani - kde po mne chcelo zapnut sluzbu a restartovat telefon, tak som urobil znova kontrolu 1. a 2. (mnou spominaneho bodu), stale nic, pytal som sa v predajni, ze kde to je, vraj to casom nabehne, preslo 4 a pol hodiny, uz som resetoval aj telefon a stale nic...

oringacka povedala, ze z ich strany je vsetko aktivovane
kontroloval som aj sim kartu, ci ma podporu (mam)
(jedine co sa zmenilo, ze mi na hornej liste zobrazuje nejaky ,,prerusovany trojuholnik so sipkamy dole a hore,,)
kde moze byt este chyba?
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 13. 11. 2018 14:22

Už je to nějaký pátek co jsem měl S7,ale VoWIFI bylo v nastavení hovorů. A pokud vím bylo to závislé na FW operátora.Takže pokud jsem neměl v telefonu FW od Tmobile,ale z volného trhu, tak to nikde v nastavení nebylo.Až jsem do telefonu flashnul FW od TM CZ ,tak se v menu nastavení objevilo VoWIFI a vše fungovalo. Nic víc ti k tomu neřeknu,nevím jak to má Orange.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 13. 11. 2018 15:05

u TM-CZ vse funguje (VoLTE + VoWifi) i s ETL volnym trhem... zapnutí ikona telefonu, tri tecky nahore, nastaveni a pak dole v menu...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 13. 11. 2018 15:28

Jo to je možné že už to funguje i s ETL,ale ze začátku to fungovalo jen s fw od TM. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 13. 11. 2018 17:17

4bluedragon píše:viem, ze sa to tu niekde riesilo, ale vie mi niekto vysvetlit, ako funguje zapnutie/aktivacia vowifi?

skusal som:
1. najst to nastavenie v app telefon / 3 bodky / nastavenia (nieje tam taka moznost)
2. stahovacia lista dole, (nic) 3 bodky / poradie tlacidiel, tiez (nic)
3. aktivacia v oragne predajni - prisla sms o zaregistrovani objednavky, potom o aktivovani - kde po mne chcelo zapnut sluzbu a restartovat telefon, tak som urobil znova kontrolu 1. a 2. (mnou spominaneho bodu), stale nic, pytal som sa v predajni, ze kde to je, vraj to casom nabehne, preslo 4 a pol hodiny, uz som resetoval aj telefon a stale nic...

oringacka povedala, ze z ich strany je vsetko aktivovane
kontroloval som aj sim kartu, ci ma podporu (mam)
(jedine co sa zmenilo, ze mi na hornej liste zobrazuje nejaky ,,prerusovany trojuholnik so sipkamy dole a hore,,)
kde moze byt este chyba?
...este niekto by vedel nejak uzitocne poradit? :roll:
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 13. 11. 2018 18:23

Já mám zapnutí/vypnutí volání wifi normálně ve stavové liště už několik aktualizací zpátky. Zkus se kouknout na to nastavení stavové lišty, třeba to najdeš.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 13. 11. 2018 21:12

Jakou cmas verzi OS? Aktuální?
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitotik 14. 11. 2018 09:35

Obracím se na Vás s následující žádostí o radu, jestli se dá u S7 vypnout vícenásobné pořizování fotek. Poslední dobrou se mi stává, že chci udělat jednu fotku, ale spustí se "trrr..." a udělá to hafo snímků. Dá se tedy tato funkce někde vypnout. Zkoušel jsem hledat, ale nenašel. Poradíte? Díky :) ...
Kitotik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků