Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod soniq one 16. 5. 2017 15:28

Tak po skúsenosti s tabletom Samsung note, kedy my odysla základná doska som si myslel že už Samsung na kvalite zapracoval. Ale včera my odysiel presne tým istým spôsobom aj S7. Pri strihani slow motion videá my na displeji vyskočili farebné body a v zapeti sa mobil vypol, nepomohlo ani dlhé držanie napájacieho tlačidlá ani hard restet, telefón nereagoval už ani na nabijacku. Dnes som ho posielal na servis, tak som zvedavý aká my príde odpoveď.
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod aliki 16. 5. 2017 18:02

Dobry den,

potrebovala bych poradit. Mám S7 edge duos. A když někomu volám, přijde mi že telefon volá jako do ciziny .. divné vyzvánění. A když mluvím, tak dotyčného slyším hrozně špatně. Nemám něco špatně nastavené nebo jde to někde udělat?

Telefon za tolik peněz a kvalita hovoru katastrofa :(

I mi vadí, že to tlumí uplně do ticha to je divné... jde to také někde vypnout?

děkuji Martina
aliki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 16. 5. 2017 19:43

sankero:
Sankero píše:#NEFUNKCNI MIKROFON# Ahoj všem, mám Galaxy S7, vše fungovalo dobře až do doby, kdy sem musel prvně volat. Hovor se spojí (přepne se do HD), já slyším druhou stranu dobře, ale ona mě vůbec. Jako by se v telefonu vůbec nepřepnul vstup mikrofonu. Zkoušel sem volat přes Viber a tam to šlo normálně.

Me se jiz stal opacny problem, hovor Viber - protistrana me neslysi, bezny hovor pres 2g/3g/4g v poradku...

Uz si to nejak vyresil ??
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 17. 5. 2017 10:44

Nick Cave píše:http://www.fony.sk/clanky/12533-nainstalujte-si-launcher-touchwiz-home-z-galaxy-s8-na-svoj-samsung

Super, díky za tip.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod daveman01 17. 5. 2017 11:34

Dnes u O2 aktualizace 170 MB-G930FXXUDQD7. Má už někdo? Jaké změny pozorujete?
daveman01
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 17. 5. 2017 13:48

aliki: ještě že na S7 je kvalita hovoru bezvadná aspoň za mě :) Jinak nechapu o jakem tlumeni mluvite
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7
cardi
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Alpha8520 17. 5. 2017 13:50

Mám - pozoruji vcelku výrazné zpomalení telefonu, hlavně při načítání aplikací od Samsungu (samsung themes pro změnu tapety atd.). Celkové reakce systému jsou taky pomalejší.
Možná je to pouze můj kus, ale odmítám dělat hard reset po každé mikro aktualizaci. S DQB fungoval bez problému.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 17. 5. 2017 13:57

Alpha8520: a proto co funguje se nema aktualizovat :D klasika smasungu neco vydat a stoji to za houby :) ale nekdo tu uz psal ze T-mobile verze je taky DQD a slape superne ne? takže že by to zmrvilo O2 ? :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7
cardi
Poslední varování

Odeslat příspěvekod johnface1987 18. 5. 2017 17:09

Pořídil jsem si S7 kvůli lepší podpoře a servisu cz distribuce, protože se mi po update na LG G5 zblblo GPS. Takže dobré zprávy opět to samé. Příště asi iPhone. :-)

Nyní za týden vidím, že S7 není v ničem lepší. Respektive je ve všem horší než LG G5. :-)

Dotaz. Pořídil jsem na bonus akci cash back, jak dlouho trvá schválení? SN už mám nyní se čeká na účtenku.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod diamondking 19. 5. 2017 10:53

Lidi ahoj, můžete mi poradit, neb si opravdu rady nevím. Jedná se o otisk prstu. Když to zadám, tak to chce pin /gesto, heslo/. Dám tedy pin, poté to "sejme" do 100% otisk prstu a tedy hotovo. Jenže...asi desetkrát jsem to zkoušel a pokud vůbec, tak mi to jednou nebo dvakrát "vzalo" jako odemknutí otisk a potom už jenom pin. Jako kdyby sensor nerozeznal otisk. Nevím jestli nedělám něco špatně....díky za rady.
SGS 7 Edge
diamondking
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 19. 5. 2017 15:40

Pokud zmáčkneš home button a jen to zavibruje, a nic se neděje (jen se na displeji dole objeví malinkým pismem "žádná shoda", tak ano, telefon nerozeznal otisk prstu.
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod rafekhsk 19. 5. 2017 16:25

Čau.
Podělím se o zkušenosti s premium servisem S 7. První reklamace pro slabou výdrž baterie proběhla cca měsíc po zakoupení telefonu - výměna baterie. Zapůjčili mi telefon. Telefon jsem reklamoval podruhé pro z části nefunkční USB port. Asi vylomený pin. Nešlo připojit k PC a nešlo rychlo nabíjení. Jinak nabíjel. Telefon si třetí den po nahlášení odvezli a dnes přivezli, takže 10 dní-myslím že v pohodě. Trochu jsem se smiřoval s tím, že něco zaplatím, v nejhorším případě i 2000,-Kč ( cenu jsem si vyhledal v aut. servisech - výměna USB ), protože závada byla mechanická a reklamaci mi nemuseli uznat. Při předání klasika- kurýr popsal mikro škrábance a ťuklé rohy. Na displeji jsem měl mikro odštípnutý kousíček skla, ale fakt to bez brýlí nešlo poznat. To kurýr nezaznamenal, protože to neviděl. Telefon na zapůjčení jsem nechtěl. Dnes po převzetí a kontrole jsem zjistil, že byl vyměněn displej, zadní skleněný kryt a samozřejmě i USB port, vše v protokolu.
A neplatil jsem ani vindru. Tak za mě teda palec nahoru.
rafekhsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod engine_er 20. 5. 2017 08:38

Čaute, kúpil som si Samsung S7 a hneď mi padla do oka prvá vec - už pri miernom naklonení mobilu sa menia farby na displeji resp. idú trochu do modra, prípadne do zelena. Pri priamom pohľade sú teplé (tzn. skôr do červena). Je to vlastnosť AMOLED alebo mám chybný kus? Aké máte vy skúsenosti?
Nikon D7200, 18-35/1.8 ART, 50/1.8G, 85/1.8G, 18-105/3,5-5,6VR, Nikon SB-700
engine_er
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 20. 5. 2017 08:44

johnface1987 píše:Pořídil jsem si S7 kvůli lepší podpoře a servisu cz distribuce, protože se mi po update na LG G5 zblblo GPS. Takže dobré zprávy opět to samé. Příště asi iPhone. :-)

Nyní za týden vidím, že S7 není v ničem lepší. Respektive je ve všem horší než LG G5. :-)

Dotaz. Pořídil jsem na bonus akci cash back, jak dlouho trvá schválení? SN už mám nyní se čeká na účtenku.

Ano, musím souhlasit. V obchodě to vypadá krásně, skvělé parametry na papíře, ale jak to týden vyzkoušíš a dáš tomu zápřah, jsou to jen problémy.
Schválení trvá maximální dobu - 35 pracovních dní v mém případě po nahrání všech potřebných dokumentů. Respektive schválení je hned, v řádu dnů, ale než odešlou peníze trvá to těch 35 dní.
engine_er píše:Čaute, kúpil som si Samsung S7 a hneď mi padla do oka prvá vec - už pri miernom naklonení mobilu sa menia farby na displeji resp. idú trochu do modra, prípadne do zelena. Pri priamom pohľade sú teplé (tzn. skôr do červena). Je to vlastnosť AMOLED alebo mám chybný kus? Aké máte vy skúsenosti?

Ano, vlastnost amoledu.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod johnface1987 20. 5. 2017 11:20

Schválení visí 14 dní na schválení účtenky. Očekávám, že po cashback akci cena rapidně spadne i tak.

Prosím vás neustále se mi na S7 zapíná ikonka lokace - proč? Je to normální? Zakázal jsem všechno až na Google věci a mám zapnuté karty.

OT: Podle mě je chyba, že do evropské verze cpe Samsung svoje procesory. G5 AnTuTu 140tis. Samsung 115tis a telefon je fakt pomalý i s osekaným Launcherem. Mrzí mě ještě dost kvalita fotoaparátu - G5 fotí líp, už jen proto, že má 16mega 16:9. Samsung to zase zabil v S8. Člověk si nevybere. LG šlape fajn, do té doby než se něco pokazí - nekvalitní HW. G6 by nebyla špatná ale zase starý procesor...
johnface1987
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor